Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sopocie - 13-14.08.11


Paatrycja

Recommended Posts

[quote name='FredziaFredzia']No ja też jestem. :)

Acha, zmieniłam plany i będę jechała z Jastrzębiej Góry (koło Rozewia), może mi ktoś teraz powiedzieć jak uniknąć korków? Bo to chyba najgorsza trasa będzie od Władysławowa.[/QUOTE]

Z rana to korków nie będziesz miała a przynajmniej nie w ta stronę :)
Najprościej z Jastrzębiej kieruj się na Redę-Gdynię czyli na rondzie we Władku pierwsza w prawo .Puck po drodze mijasz z lewej strony i dalej kierujesz się na Gdynię.W Rewie na skrzyżowaniu ze światłami skręcasz w lewo dalej na Gdynię (w prawo będzie na Wejherowo).Za Redę mijasz Rumię cały czas jadą główna drogą.Za Rumią masz Gdynię (uważaj,w Rumi i na wlocie do Gdyni mogą stać patrole i "suszyć" ;) ) W Gdyni dalej jedziesz cały czas prosto najpierw ulica Morską,następnie mijasz Dworzec Główny PKP po lewej stronie i dalej prosto ul.Ślaską.Dalej Sląska przechodzi w tzw.drogę różową i mijasz po prawej stronie centrum handlowe Wzgórze a po lewej masz przystanek SKM .Na końcu tej dwupasmówki trzymasz się lewej strony i skręcasz na światłach w lewo,Przejeżdżasz po torami PKP i na drugich(pierwsze masz zaraz za wiaduktem) światłach skręcasz w prawo kierując się na Gdańsk.Jak wjedziesz na Al. Zwycięstwa kierując się na Gdańsk jedziesz już cały czas prosto dwupasmówką i wjeżdżasz do Sopotu (uważaj na wylocie z Gdyni i na wjeździe do Sopotu możliwe są znowu patrole z "suszarką" ;) ).W samym Sopocie dalej jedziesz prosto kierując się na Gdańsk i o ile pamiętam na 8 światłach mając po prawej stronie pętlę trolejbusową a wcześniej pawilony handlowe skręcasz w prawo i jedziesz prosto z lekkim łukiem w prawo i przejeżdżasz nad torami PKP i przystankiem SKM Sopot-Wyścigi,dalej masz lekki zakręt w lewo i zaraz w prawo mając po prawej stronie mały ryneczek na którym handlują warzywami i takimi tam różnymi spożywczymi art. .Zaraz za tym zakrętem w prawo masz skrzyżowanie i na nim skręcasz w prawo,jedziesz do końca i praktycznie jesteś na miejscu mając teren wystawy przed sobą a kasy i wejście po prawej stronie :) .Teraz tylko musisz znaleźć miejsce do zaparkowania :)
Ufffffffffffff chyba o to Tobie chodziło czyli trasę jak tam dojechać :) Wydaje mi się że chyba w jakiś sposób pomogłem Tobie i może nie tylko w dotarciu na wystawę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaniKapsla']Z rana to korków nie będziesz miała a przynajmniej nie w ta stronę :)
Najprościej z Jastrzębiej kieruj się na Redę-Gdynię czyli na rondzie we Władku pierwsza w prawo .Puck po drodze mijasz z lewej strony i dalej kierujesz się na Gdynię.W Rewie na skrzyżowaniu ze światłami skręcasz w lewo dalej na Gdynię (w prawo będzie na Wejherowo).Za Redę mijasz Rumię cały czas jadą główna drogą.Za Rumią masz Gdynię (uważaj,w Rumi i na wlocie do Gdyni mogą stać patrole i "suszyć" ;) ) W Gdyni dalej jedziesz cały czas prosto najpierw ulica Morską,następnie mijasz Dworzec Główny PKP po lewej stronie i dalej prosto ul.Ślaską.Dalej Sląska przechodzi w tzw.drogę różową i mijasz po prawej stronie centrum handlowe Wzgórze a po lewej masz przystanek SKM .Na końcu tej dwupasmówki trzymasz się lewej strony i skręcasz na światłach w lewo,Przejeżdżasz po torami PKP i na drugich(pierwsze masz zaraz za wiaduktem) światłach skręcasz w prawo kierując się na Gdańsk.Jak wjedziesz na Al. Zwycięstwa kierując się na Gdańsk jedziesz już cały czas prosto dwupasmówką i wjeżdżasz do Sopotu (uważaj na wylocie z Gdyni i na wjeździe do Sopotu możliwe są znowu patrole z "suszarką" ;) ).W samym Sopocie dalej jedziesz prosto kierując się na Gdańsk i o ile pamiętam na 8 światłach mając po prawej stronie pętlę trolejbusową a wcześniej pawilony handlowe skręcasz [B]w prawo[/B] i jedziesz prosto z lekkim łukiem w prawo i przejeżdżasz nad torami PKP i przystankiem SKM Sopot-Wyścigi,dalej masz lekki zakręt w lewo i zaraz w prawo mając po prawej stronie mały ryneczek na którym handlują warzywami i takimi tam różnymi spożywczymi art. .Zaraz za tym zakrętem w prawo masz skrzyżowanie i na nim skręcasz w prawo,jedziesz do końca i praktycznie jesteś na miejscu mając teren wystawy przed sobą a kasy i wejście po prawej stronie :) .Teraz tylko musisz znaleźć miejsce do zaparkowania :)
Ufffffffffffff chyba o to Tobie chodziło czyli trasę jak tam dojechać :) Wydaje mi się że chyba w jakiś sposób pomogłem Tobie i może nie tylko w dotarciu na wystawę :)[/QUOTE]
W lewo na światłach ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...