Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sopocie - 13-14.08.11


Paatrycja

Recommended Posts

[quote name='FredziaFredzia']No właśnie też jestem ciekawa stawki. ;) mychaaaaa - ja do Ciebie podchodzę i Ty cierpliwie znosisz moje towarzystwo na wystawie! Jesteś cierpliwa? :diabloti:[/QUOTE]

Ja tam jestem cierpliwa i cieszę się z takiego towarzystwa 8) zobaczymy jak cierpliwa okaże się Laila względem Erisa :eviltong: bo za nią nie ręczę, a jedzie z nami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Kurczę, tyle wolnych miejsc w busach...

Pzdr.[/QUOTE]
że bus musi byc z warszawy .... :(

my mamy transport niepotwierdzony i wrazie czego szukam jeszcze cos ;)
jedzie ktos z kołobrzegu lub okolic lub moze przez kołobrzeg ??? dokładam sie do kosztów..piesek niekłopotkiwy mały 5 kg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']że bus musi byc z warszawy .... :(

my mamy transport niepotwierdzony i wrazie czego szukam jeszcze cos ;)
jedzie ktos z kołobrzegu lub okolic lub moze przez kołobrzeg ??? dokładam sie do kosztów..piesek niekłopotkiwy mały 5 kg[/QUOTE]
Hahaha, no tak. Nie dogodzisz;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']tylko nie wiem czy Pedro bedzie chciał pójść beze mnie .....[/QUOTE]
Hehe :)
Pierwsza się zgłosiła Paatrycja, więc zapewne chcesz żeby ona wystawiła Pedra?
Jeśli nie masz pewności, czy pójdzie to można spróbować jeszcze prędzej na wystawie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Hehe :)
Pierwsza się zgłosiła Paatrycja, więc zapewne chcesz żeby ona wystawiła Pedra?
Jeśli nie masz pewności, czy pójdzie to można spróbować jeszcze prędzej na wystawie ;)[/QUOTE]
Dla mnie nie ma róznicy byle chciał iśc ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Dla mnie nie ma róznicy byle chciał iśc ;)[/QUOTE]
Niestety w tym czasie co będzie Pedro wystawiać też będę Blankę, więc może Paatrycja go wystawi? :)
[quote name='mychaaaaa']no i jest już stawka i plan sędziowania :)[/QUOTE]
Jeeeest! Nareszcie! :D
[quote name='minumam']Paatrycja albo Casablnca
ja chętnie dam do wystawienia swoją sunię
terierka tybetańska, pierwszy raz w pośredniej klasie
czy któraś z was miałby ochotę?
niedziela 13.35[/QUOTE]
Ja z wielką chęcią ją wystawię, mam nadzieję, że jeśli dostanę się na finały MP to nie wyjdzie to o tej godzinie ;) Ale chyba muszą poczekać, nie?
Widzę, że jest sama w klasie, to chyba dobrze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']
Ja z wielką chęcią ją wystawię, mam nadzieję, że jeśli dostanę się na finały MP to nie wyjdzie to o tej godzinie ;) Ale chyba muszą poczekać, nie?
Widzę, że jest sama w klasie, to chyba dobrze?[/QUOTE]

Finały MP zawsze "otwierają" finały więc sędziowanie na ringach powinno być już zakończone o tej porze. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Finały MP zawsze "otwierają" finały więc sędziowanie na ringach powinno być już zakończone o tej porze. ;)[/QUOTE]
Tak też myślę, że będzie ;) ale np. w Gdańsku na karnawałowej wystawie, mp zaczeło się jak sędzina skończyła oceniać swoje psy i musiałam lecieć jak na skrzydłach, bo bym nie zdążyła po wystawianiu Blanki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Tak też myślę, że będzie ;) ale np. w Gdańsku na karnawałowej wystawie, mp zaczeło się jak sędzina skończyła oceniać swoje psy i musiałam lecieć jak na skrzydłach, bo bym nie zdążyła po wystawianiu Blanki...[/QUOTE]

Jeśli chodzi o elimincje w Sopocie można podejść samemu pomiędzy konkretnymi godzinami, co jest bardzo wygodne, bo można sobie wszystko sprawnie zorganizować ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Hawanka[/B], chętnie pomogę, jeżeli Twój piesek będzie oczywiście chciał ze mną współpracować. Możemy umówić się rano w niedzielę na "próbę" przed otwarciem sędziowania. Napisz jeszcze do mnie na PW, jeżeli byłabyś wciąż zainteresowana. ;)

[B]minumam,[/B] odpisałam Ci na PW. Oczywiście bardzo chętnie podjęłabym się zadania. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...