Jump to content
Dogomania

Filipek w kochającym DS -dziękujemy.


beka

Recommended Posts

  • Replies 476
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To bardzo szlachetnie z twojej strony :) Mam nadzieję,ze będziesz odwiedzał wątek psa - ten,na którym piszemy. Będziesz widział rozliczenie - wydatki, wpływy i na bieżąco śledził losy psa.
Na wątku zostanie napisane,ze pies znalazł dom - mam nadzieję, że znajdzie. Na pewno takie wydarzenie pozwoli na zmianę tytułu wątku i przeniesienie go do działu znalazły dom. Często też są z nowych domów fotorelacje, na których uwiecznia się psa w nowym domu.

Myślę, że zaraz jak się pojawi założycielka wątku poda ci na pw dane do przelewu.

To naprawdę bardzo miło z twojej strony, że chcesz wspomóc tego psa. Nie wszystkie da się uratować,ale trzeba się starać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']trzeba czekac na odpowiedzi Toli,ona chyba najwięcej ma możliwości by się dowiedzieć .

Feluś -pauje :) chociaż będzie miał swoje imię...chociaż tyle ....:([/QUOTE]

Felus ma 4 lata; błąkał się ok 2 tyg po jednym z zamojskich osiedli.
Pani, która go dokarmiała mówi, ze Felus jest psem nieufnym, ale nie wykazywał agresji.
Ten biedak przeszedł tyle bółu, cierpienia, ze teraz prawdopodobnie nie ufa nikomu.
Człowiek kojarzy mu sie tylko z bólem.
W schronie - jak byłam u niego - siedzi w budzie i warczy.

Link to comment
Share on other sites

Tola są chętni z deklaracjami stałymi,

Anula 20 zł
mar 50 zł

farmerk63 10 zł

wieso i edyseja

Rozumiem,że mają wpłacać tu i podać nick z dogomanii

[SIZE=4][COLOR=green][FONT=Times New Roman][B]Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA[/B][/FONT]

[/COLOR][/SIZE][B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=green]97 2030 0045 1110 0000 0200 1700 BGŻ S.A. O/Zamość[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=4][COLOR=green]

[U]z dopiskiem: dla Felusia[/U][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Tola są chętni z deklaracjami stałymi,

Anula 20 zł
mar 50 zł

farmerk63 10 zł

wieso i edyseja

Rozumiem,że mają wpłacać tu i podać nick z dogomanii

[SIZE=4][COLOR=green][FONT=Times New Roman][B]Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=green]97 2030 0045 1110 0000 0200 1700 BGŻ S.A. O/Zamość[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[SIZE=4][COLOR=green][U]z dopiskiem: dla Felusia[/U][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Tak; ja juz przenoszę deklaracje do swojego pierwszego postu na 1 stronie

Link to comment
Share on other sites

Są pierwsze wpłaty na Felusia:

[B]Małgorzata A.? K.? - 50 zł[/B]

Bardzo dziękujemy:loveu:

Potwierdzenia wpłat umieszczam również w 1 swoim poście

Przy wpłatach mozna podawac nick z dogomanii, bedzie mi łatwiej:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam dzisiaj 70 zł na sfinansowanie tygodnia pobytu Felusia w hoteliku. Początkowo myślałam, że uda się więcej ale jak na złość mój pies się rozchorował i już przy pierwszej wizycie u weta stówa w plecy. Od lipca deklaruję się na 20 zł/miesiąc. Założyłam Felusiowi wątek na forum PON-a, im więcej osób dowie się o sytuacji biedaka tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dokonałam wpłaty dla Felusia. Na ile będę mogła, to będę wpłacać na niego pieniądze. Chciałam zrobić więcej i przygarnąć tą bidę pod swój dach. Pani z Fundacji odradziła mi adopcję, ze względu na moje 2 łobuzy. Ja sama się bałam, jak one zareagują. Feluś powinien trafić do domu, gdzie ktoś cały czas byłby przy nim, a ja niestety nie jestem na początku poświęcić mu tak dużo czasu, ponieważ oboje pracujemy i długo przebywamy poza domem. Nie ma mas 12 h. Pani z fundacji mówiła, że ktoś już się zainteresował Felusiem i mają w niedzielę przyjechać do niego w odwiedziny. Mam nadzieję, że uda mu się znaleźć kochający dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZZPON']Wczoraj dokonałam wpłaty dla Felusia. Na ile będę mogła, to będę wpłacać na niego pieniądze. Chciałam zrobić więcej i przygarnąć tą bidę pod swój dach. Pani z Fundacji odradziła mi adopcję, ze względu na moje 2 łobuzy. Ja sama się bałam, jak one zareagują. Feluś powinien trafić do domu, gdzie ktoś cały czas byłby przy nim, a ja niestety nie jestem na początku poświęcić mu tak dużo czasu, ponieważ oboje pracujemy i długo przebywamy poza domem. Nie ma mas 12 h. Pani z fundacji mówiła, że ktoś już się zainteresował Felusiem i mają w niedzielę przyjechać do niego w odwiedziny. Mam nadzieję, że uda mu się znaleźć kochający dom.[/QUOTE]
To TY dzwoniłas chyba dzisiaj do zadry:)
Dziękujemy za zainteresowanie się losem psinki; domu stałego niestety nie ma; zadra miała chyba na mysli ten dom proponowany na wątku zamojskim przez Żunię, ale to nic pewnego, bo ludzie wolą chyba szczeniaka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Bardzo proszę o pełne dane do przelewu,ponieważ Bank mi nie przyjmie.
Jeszcze moja kochana siostrzyczka zaoferowała 10 zł deklaracja stała.
Będzie pod jednym nickiem - 30 zł stałej.[/QUOTE]
Bardzo dziękujmy!
Juz poprawiam na 1 stronie
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']To TY dzwoniłas chyba dzisiaj do zadry:)
Dziękujemy za zainteresowanie się losem psinki; domu stałego niestety nie ma; zadra miała chyba na mysli ten dom proponowany na wątku zamojskim przez Żunię, ale to nic pewnego, bo ludoie wolą chyba szczeniaka...
podobno[/QUOTE]

Tak, to ja dzisiaj dzwoniłam. Feluś wygląda identycznie jak moja pierwsza sunia. Jak go zobaczyłam, to nie mogłam go zostawić tak bez żadnej pomocy. Gdyby nie 2 moje bąble, to Feluś już byłby u mnie. A nie chcę psinie robić nadziei, że będzie ok, a może nie być, bo go moje pony nie zaakceptują.

Link to comment
Share on other sites

Kochani mam super wiadomość :)
Jedna z osób kibicujacych felusiowi zaproponowała dla niego dt. Teraz pieniąze z deklaracji bedzie mozna przeznaczyc na samego pieska: na pielęgnacje, na szczepienia.
Bedzie mozna tez poznać jego charakter przed oddaniem do ds.

Anula bardzo, bardzo Ci dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tak!- ten biedak mi nie dawał spokoju.Muszę mu pomóc.Jest zgoda Feluś - Filip tak go nazwę jeżeli będzie zgoda cioteczek po moim najukochańszym tymczasowiczku przyjedzie do mnie.Będzie miał wszystko na co mnie będzie stać,dojdzie do siebie i będziemy mu na spokojnie szukać najlepszego domku na świecie.Trzymaj się Felusiu jeszcze trochę i będziesz łóżkowym chłopakiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...