Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Alex_ldz

Łódź, Bałuty! Furia - 2letnia suczka owczarka niemieckiego długowłosego

Recommended Posts

Witajcie! około 2tyg temu uciekła z domu w okolicy Arturówka i do tej pory nie odnalazła się moja Furia. To niska, bardzo ładna okolo 2letnia suczka owczarka niemieckiego długowłosego! Jest bardzo towarzyska, choć bywa płochliwa. Jest pełna energi i bardzo szybka, nie ma obroży ani chipa. Nie jest wysterelizowana.
Bardzo za nią tęsknię, błagam o wszelkie informacje. Pomóżcie mi ją odnaleźć!
NAGRODA!

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/196337_205287409484026_100000083062577_803466_7217970_n.jpg[/IMG]

Numer kontaktowy to 505 057 550

Witajcie, sytuacja jest beznadziejna. Ja jestem w Niemczech, a suczka uciekła wq dniu mojego wyjazdu, ponieważ furtka była otwarta.. W ostatnim czasie brakowało jej ruchu, slatego to zrobiła. Niestety ma fatalną orientację... I zaczepia ludzi. Już dwa razy znalazłam ją kilka ulic dalej na cudzym podwórku...
Moi rodzice dopiero kilka dni temu przyznali mi sie, że jej nie znaleźli. Nie chcieli żebym cierpiała na wejściu w nowym miejscu.. Eh, od tych kilku dni nie mogę przestać myśleć o Furii. Mam sobie za złe, że jej nie zachipowałam... Chciałam ją tutaj przywieźć we wrześniu...
Żałuję, że nie mogę być teraz w Łodzi, aby poruszyć niebo i ziemię.. pozostaje mi tylko Internet. W schronisku na Marmurowej powiedzieli mojemu tacie, że takie psy do nich nie trafiają.. że są sprzedawane dalej... Ta myśl mnie przeraża. Wciąż łudzę się, że Furia się odnajdzie - przecież wszędzie jest napisane, że psy odnajdują się często po długim czasie..
Prawda niestety jest taka, że najczęściej są to kundelki... Jeśli się mylę, proszę powiedzcie mi to...
A jeśli ktoś z Was ma tego psa u siebie na podwórku to niech ma świadomosc, ze to istny huragan! Szkodnik jakich mało, a w dodatku niereformowalny.. ;) eh.

Przeglądaj również inne fundacje działające w łódzkim województwie.Ja będę rozglądał się w Zgierskim schronisku :)

musisz przeglądać wszystkie portale ogłoszeniowe.Będę się rozglądała,mieszkam na bałutach,a poza tym przeglądam ogłoszenia bo od ponad roku szukam swojego zaginionego labka.
A w to,że takie psy nie trafiają do schronu to nie wierz.Wszystko zależy na jakiego człowieka trafiła Furia.Jeśli nieuczciwy to to wykorzysta,jeśli uczciwy to będzie szukał właściciela,a jeśli np jakaś starsza osoba to przygarnęła i nawet nie pomyśli o internecie czy czymś innym-po prostu cieszy się,że pomogła jakiemuś zwierzakowi.Tak też się zdarza,dlatego trzeba szukać i nie tracić nadziei.Ja niestety wiem coś o tym...

Szkoda, że nie jest wysterylizowana, przynajmniej można by było być spokojnym o to, że nie trafiła do pseudo
Może się znajdzie...

Ok, będe się rozglądać. ;) Też mieszkam na bałutach. A gdzie dokładnie się zgubiła? W dużym spupisku domów?

Włąśnie dlatego żałuję, że nie ma mnie w Lodzi, mogłabym przyglądać się wszstkim napotkanym owczarkom i rozwiesić plakaty po całym mieście! moi rodzice nie maja zbyt duzo czasu, wiec zrobili to tylko w okolicy..
Suczka wybiegła rankiem z domu przy ulicy Tęczowej 5. Ta ulica jest za mostem na Warszawskiej po prawo (po lewo jest ul. Skrzydlata, która prowadzi do Arturówka) To osiedle domków jednorodzinnych, stosunkowo duże, ale bardzo spokojne. 2razy znalazłam ja juz na cudzym podwórku...
madzik770, znam historię Fadka, wiem jak długo go szukasz i że do tej pory Ci się nie udało.. To mnie trochę dobij. W dodatku Fura jest mniej charakterystcznym psem niż Fado... Dziękuję Wam, wszystki mza pomoc!

Aha, no to może okazać się ze ktoś trzyma ją gdzieś na podwórku. To wiesz, wyślij mi na e-mail jak powinnien wyglądac ten plakat ja wydrukuję i powieszę tam gdzie będe, ok? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Tylko jakbyś mogła to żeby to było wielkości bloku A4. ;)

[quote name='Alex_ldz']Oh, dziekuje Ci Polari! dzisiaj lub jutro go zrobię i Ci przeslę :) naprawde wielkie dzieki!!![/QUOTE]
Nie ma za co. ;) To dla mnie przyjemność że mogę pomóc. ;) To teraz muszę zasówać do media-marktu po tusz bo mam resztkę. Możesz mi mówić zamiast Polari, Justyna. ;) A sunia ma jakieś znaki szczególne? Bo na działkach Donków jest pełno i trudno będzie mi rozpoznać czy to ona. ;)

Niestety, nie ma żadndnych znaków szczególnych.. Poza tym, że jest bardzo niska. Jak collie średniak, sięga mniej więcej do kolan, może kawałek ponad. Nie wiem, czy to taka odmiana, czy po prostu była źle odżywiona.. Ja znalazłam ją pół roku temu, bo ktoś wyrzucił ją w opłakanym stanie z samochodu. Bła przeraźliwie chuda i cała w kołtunach. Bała się uniesionej ręki, więc myślę, że ktoś ją bił. Ogólnie to jest jakaś taka mało usocjalizowana, nie interesują ją patyki ani zabawki - woli niszczyć co popadnie ;). Teraz także jest bardzo szczupła, ale przynajmniej żeber nie widać.
Przeglądałam wtedy ogłoszenia, ale nikt jej nie szukał. A teraz role się odwróciły..

Hmm, co jeszcze odróżnia ją od innych owczarków?
nie ma aż tak dużo czerni, jak większość owczarków, a na grzbiecie jest siwa, ma ogon do samej ziemii i miodowe oczy, a pod nimi czarne półkola..
Ale to są przecież niuanse..

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/183577_205287859483981_100000083062577_803472_3739319_n.jpg[/IMG]

Ok, otrzymałam wiadomości. ;) Bardzo ładny plakacik. :) Po rozwieszam go wszędzie gdzie tylko będę. Na Retkini też. ;) Przy stadninie za lasem, w okolicach zgierza itp. :) Dam sobie radę. :) Trzymam kciuki że się odnajdzie!

dziekuje :*
wczoraj mialam dzaiwny sen. Dostalam wiadomosc internetowa w ktorej napisane bylo pytanie " czy naprawde głęboko wierzysz w to, że Furia sie odnajdzie ? "
Wiedzialam, ze mam 3watpliwosci i zrobilo mi sie wstyd. Powszechnie wychwalalm pozytywne myslenie i potege podswiadomosci, a sama o tym zapomnialam ;)
na szczescie moja`podswiadomosc, wie jak do mnie dotrzec!
Tak więc, głeboko wierze, że moja Furia sie odnajdzie i bedsziemy razem zyc dlugo i szczesliwie ;)

buziaki!

Ja też wierzę w to że nadejdzie dzień w którym Furia się znajdzie. ;) W piątek z koleżanką wieszam plakaty na Bałutach. ;)

Ok, madzik. :) Jeżeli dzisiaj uda mi się naprawić moją idiotyczną pocztę to wtedy wyśle jak nie to czekaj na Alex. ;) W następnym tygodniu jadę do mojego weta by sprawdzić płeć malucha ( świnki morskiej ) to tam zostawię i jeszcze przy tym czerwonym budynku ( nie wiem czy to jest plastyczna szkoła? ) niedaleko Fierro pizzy w tym niebieskim budynku to tam jest jeszcze wet to się przejdę. ;)

Witajcie
W okolicy Arturówka jest sporo owczarków długowłosych chadzających na spacery,jak również nieopuszczających podwórek.
Pewnie Furia została przygarnięta przez kogoś w nieodległym sąsiedztwie.Widuję kilka Donków spacerujących W-ską ścieżką rowerową.Widziałem niedawno podobnego Donka,(jechałem samochodem) ale identyfikacja jest niemożliwa.
pozdrawiam

[quote name='daderma']Witajcie
W okolicy Arturówka jest sporo owczarków długowłosych chadzających na spacery,jak również nieopuszczających podwórek.
Pewnie Furia została przygarnięta przez kogoś w nieodległym sąsiedztwie.Widuję kilka Donków spacerujących W-ską ścieżką rowerową.Widziałem niedawno podobnego Donka,(jechałem samochodem) ale identyfikacja jest niemożliwa.
pozdrawiam[/QUOTE]

tu masz niestety rację,najlepiej żeby właściciele pojeździli po okolicy rowerem i pozaglądali na posesje

Ej! Nie trać nadzieji! Furia napewno jest na jakimś podwórku. ;) Poproś rodziców żeby przeszli się i popatrzyli na podwórka. :-D Ja się rozglądam i szukam. ;)

Poproszę o ogłoszenie na adres [email][email protected][/email]
Poplakatuję w okolicy Wojska Polskiego - Palki i powieszę w pracy, gdzie przewija się około 500 osób z całej Łodzi. No i znajomym podeślę.

hej, witajcie!
wyslalam Wam ogloszenia, przepraszam, ze tak późno, madzik nie zauwazylam wczesniej Twojego maila...
Daderma, ostatnio przeglądałam zdjecia DONkow i doszlam do wniosku, ze Furia jest jednak bardzo charakterystyczna. Jest naprawde niziutka i jasna jak na DONka.
Niestety, moi rodzice pracuja calymi dniami, poza tym podobno juz sprawdzali w okolic i pytali.. ja siedze w Niemczech i jedyna moja nadzieja w Was i moich znajomych.. Dziekuje bardzo za zaangazowanie :*

ja teraz będę trochę jeździć z dzieciakami na rowerach w rejonach łagiewnicka,arturówek to się porozglądam.Jak zauważę coś to spiszę adres,bo ciężko na 100% zidentyfikować nie swojego psiaka:)