Jump to content
Dogomania

16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci


Tola

Recommended Posts

[quote name='funia']Dostałam smsa od Zadry ,ze nie jest najgorzej .....Przezyła noc więc nie ma wyjscia tu tyle rak do przytulania czeka !!!!!!!!!![/QUOTE]
Rano wyszla na spacerek o wlasnych siłach.Zrobiła kupkę i nawet interesowała się otoczeniem.Około 9.30 dostanie kolejną kroplówkę.Bardzo odpowiadaja Korci cieplutkie termofory.Ochoczo się do nich przytula.Dodam jeszcze,że sunia ma usuniętych siedem zębow. Jak tylko wet wywoła zdjęcia RTG będzie wiadomo co w płucach.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zadra']Rano wyszla na spacerek o wlasnych siłach.Zrobiła kupkę i nawet interesowała się otoczeniem.Około 9.30 dostanie kolejną kroplówkę.Bardzo odpowiadaja Korci cieplutkie termofory.Ochoczo się do nich przytula.[/QUOTE]
Balsam na moje serce.....

Link to comment
Share on other sites

To mnie cieszy !!! :multi::multi: chociaż to kąsanie to tak niekoniecznie...[quote name='zadra']Korcia czuje się coraz lepiej.Przed chwilą byłyśmy na spacerku.Chodzi pewniej i juz sie nie chwieje.Przy zastrzyku próbowała kąsać nie na żarty.Jest zdecydowanie silniejsza.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ciotki pomóżcie !!! Nasz staruszek Toto miał jechać do Stargardu Szczecińskiego do DS. Najprawdopodobniej nic jednak z tego nie będzie. :shake::shake: Jeżeli macie lub znacie osoby, które dałyby dom dziadziowi pomóżcie! Wątek Totka [url]http://www.dogomania.pl/threads/206996-Nikt-nawet-miski-wody-nie-poda%C5%82.-Uratowany.Co-dalej-Eutanazja/page21[/url][quote name='IVV']sa nastepne osoby oferujace dom na FB moze jakas inna bida bedzie mogla tam pojsc[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wieści dobre.Kora zaczyna jeść.Co prawda z ręki i na prosząco.Rano na siłę wmusiłam w nią saszetkę,Teraz sama z ręki zjadła ok 1/3 Cesarka.Byłysmy troszkę dalej na spacerku,powolutku "noga za nogą" i dała radę.Za godzinkę będę ponownie karmiła malutką.Najważniejsze,żeby zaczęła samodzielnie jeśc i pić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...