Jump to content
Dogomania

BYDGOSZCZ-spotkajmy się!


Melka

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny ja się napaliłam, strasznie chciałam iść na spacer, ale mama wzięła psy i pojechała na działkę ... Byłam całą sobotę w Poznaniu i nic nie wiedziałam.
Nie mam jak się z nikim skontaktować tel. więc mam nadzieję, że ktoś przed spacerem zajrzy.
Przepraszam

Link to comment
Share on other sites

[B]Wielki Zlot Kundelków. Zabierz czworonoga na bydgoski Stary Rynek![/B]


Wszystkich przyjaciół psów zapraszamy w niedzielę (25.10) na Wielki Zlot Kundelków.

Spotkanie odbędzie się pod hasłem "Schroniska są pełne skarbów". Zlot ma być okazją do zaprezentowania się piesków czekających na adopcję w bydgoskim schronisku, które przygotowały dla nas m.in. pokaz umiejętności zdobytych podczas szkolenia odbytego w ramach programu "Lira".

Na właścicieli czworonogów czekać zaś będą specjaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące ich pytania dotyczące zachowania, zdrowia i diety ich małych podopiecznych.

Wielki Zlot Kundelków rozpocznie się w niedziele (25.10) o godzinie 13 na płycie Starego Rynku. Potrwa do 16.

Organizatorem spotkania są Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy i Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt "Animals".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...