Jump to content
Dogomania

Vega - donka ktora rodziła co cieczkę


beka

Recommended Posts

[quote name='DONnka']Już taka niewdzięczna rola tymczasowych opiekunek :shake:
[/QUOTE]

otoz to, ja tez rozumiem smutek Gajowej bo nie raz taki przezywalam :-( ale prawdą jest, ze jedne psy pamieta sie lepiej, inne gorzej a inne sie kocha jak swoje i cierpi sie tak jakby sie swojego psa oddawalo... A psy tez czesto cierpia i nie rozumieja czemu musza opuscic to miejsce, w ktorym czuly sie bezpiecznie i dobrze. Komplikujemy psiakom zycie, oj jak mocno ;-)

Powodzenia Veguniu!!! jestes super sunia i zaslugujesz na full wypas domek :-D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DONnka']Oby miała w nowym domku jak w raju :lol::lol::lol:?[/QUOTE]

Ma , normalnie jak w raju. :)
Martusia jest bardzo dobrze. Piesek rezydent trosze zagubiony do Vegunia zajeła i dół i góre domu i na dodatek jego posłanko. Jest wszedzie :).
Ona chyba nie bawila sie w dzieciństwie, u Ciebie tez początkowo, leżala i patrzyła. Moze za sprawa twojej tymczasowiczki tak sie rozkręciła? tak czy inaczej jest wesoła i szczesliwa. I ma swietny dom :).
Bardzo dziekuje mowym opiekunkom Veguni ze dały jej dom. Jestem spokojna o jej los.

Snuszkak dziekuje za wizytę, jak bedziesz w poblizu moze odwiedź Vegunie, zobacz jaka cudna jest w realu .

Link to comment
Share on other sites

Pani Veguni dzis pognębiła mnie smsem, że sunia wcale nie tęskni, jest niesamowicie radosna i wydaje sie szczęsliwa :evil_lol:. Przesłanych fotek niestety nie potrafię obejrzeć, bo nie korzystam z netu w telefonie :shake:.
Bardzo ale to bardzo sie z tego cieszę :multi: a wygryzanie rezydenta z posłania to widocznie u Veguni reguła. U mnie na ganku leżała wyłącznie na materacyku Gaji.
Mam nadzieję, że psiaki szybko zaprzyjaźnią się.

Link to comment
Share on other sites

Pies rezydent ucieka gdzie moze, mniej wiecej jak Gajunia.
Vege rozsadza energia :).
Ja nie wiem Marta jak to sie stało, ale ona jakąś metamorfoze przeszła. Obszczekuje ps przy płocie, pogryzła pani buta, a miała byc taka spokojna .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...