Jump to content
Dogomania

Vega - donka ktora rodziła co cieczkę


beka

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DONnka']Witajcie drogie ciotki, zaglądam do pięknej Vegi i głoszę na prawo i lewo. [B]Zostałam zapytana o aktualny stan zdrowia Veguni[/B], czy ma jakieś stwierdzone choroby przewlekłe, alergie. Czy wiadomo coś na temat stanu jej stawów ? Ta osoba mieszka na Śląsku, nie ma dzieci i innych zwierząt, ma duże mieszkanie i blisko park z wybiegiem dla psów.

Na tych ostatnich zdjęciach Vega jest naprawdę piękna :lol: Może rzeczywiście podmianka zdjęć to dobry pomysł, żeby coś się ruszyło[/QUOTE]

Nie ma żadnych chorób o których bym wiedziała. Ale to nie znaczy że nie może cos wyjść za jakis czas, niestety.
Badania krwi ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Nie ma żadnych chorób o których bym wiedziała. Ale to nie znaczy że nie może cos wyjść za jakis czas, niestety.
Badania krwi ok.[/QUOTE]

Tej Pani najbardziej chodziło o zdrowe stawy. Mówiła mi, że miała owczarka z dysplazją stawów biodrowych i wolałaby nie przeżywać tego jeszcze raz.
A oprócz tej babki z Wrocławia nikt się Vegą nie interesuje :crazyeye:
Pięknota jest teraz u Gajowej, czyli pod Warszawą tak?

Link to comment
Share on other sites

Wielki dzień już jutro :multi:
Gdyby Vega umiała mówić, mogłaby powiedzieć :"Dzięki Bogu już piątek"
Mam nadzieje, że szybko zaaklimatyzuje się w nowym domku i nie będzie długo tęskniła za Gajową, bo co do tego, że będzie tęsknić nie ma watpliwości

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie z domku dla Veguni tym bardziej, ze daje wolne miejsce kolejnej slicznej ONeczce pokaleczonej przez zycie... A ze u Gajowej kazde psisko ma dobrze, to ciesze sie, ze Maja do niej trafi. Gdybyscie chcieli poznac Maje i jej historie, no i pomoc nam szukac dla niej dobrego opiekuna to zapraszam na watek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/198166-%C5%82ysa-DONka-Maja-pilnie-szukam-dt-wraca-z-adopcji[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Wielki dzień już jutro :multi:
Gdyby Vega umiała mówić, mogłaby powiedzieć :"Dzięki Bogu już piątek"
Mam nadzieje, że szybko zaaklimatyzuje się w nowym domku i nie będzie długo tęskniła za Gajową, bo co do tego, że będzie tęsknić nie ma watpliwości[/QUOTE]

Nasze rozstanie będzie bardzo trudne :placz:, Vega teraz przeżywa jeszcze raz swój
"szczenięcy" okres. Jest niesamowicie radosna, aktywna... sama zatacza koła po ogrodzie, szaleje z piłeczką. Oczywiście chce być stale przy mnie..to wspaniała suka i bardzo, bardzo mądra...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Nasze rozstanie będzie bardzo trudne :placz:, Vega teraz przeżywa jeszcze raz swój
"szczenięcy" okres. Jest niesamowicie radosna, aktywna... sama zatacza koła po ogrodzie, szaleje z piłeczką. Oczywiście chce być stale przy mnie..to wspaniała suka i bardzo, bardzo mądra...[/QUOTE]

Oby miała w nowym domku jak w raju :lol::lol::lol:
Wyobrażam sobie, jakie to trudne dla Ciebie, droga cioteczko. Ja kiedyś znalazłam szczeniolka na ulicy i oczywiście przytargałam do domu. Był u mnie tylko kilka dni zanim trafił do nowego domku, a ja beczałam jak głupia, gdy Go przekazywałam. Już taka niewdzięczna rola tymczasowych opiekunek :shake:
Pozostaje nam cieszyć się tym, że psina będzie miała dobrze :lol:
A jak długo Vega była u Ciebie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...