Jump to content
Dogomania

klubowka szpicow - 2004


Dolphine

Recommended Posts

Witam Serdecznie Wszystkich forumowiczów!

Tak sobie czytam tę Dogomanię i czytam. Wiele rzeczy mnie interesuje, inne trochę bawią, ale bywają takie, które bulwersują.

A skoro pojawiły sie tu i Samojedy, to i ja się zalogowałem, bo chyba powinienem to towarzystwo trochę ustawić.

Obserwuję Pani poczynania [wycięte przez moderatora] od kilku lat i widzę, że nadal praktykuje Pani zasadę: kto nie ze mną, ten mój wróg.

Stara się Pani stworzyć wokół siebie aurę hodowczyni przez "H". A skoro tak, to moze pochwali się Pani bardziej swoimi osiągnięciami hodowlanymi? Jak to Pani gorliwie dziłała w Polskim Klubie Psa Rasowego, a teraz skrzętnie stara się Pani to ukryć? Albo jak się odmładza psa, po to, aby klasę nizej uzyskać upragnione CWC?

Czy mam wyliczać dalsze Pani wybitne osiągniecia?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam w szeregach Panie Grzegorzu 45.

A skoro pojawiły sie tu i Samojedy, to i ja się zalogowałem, bo chyba powinienem to towarzystwo trochę ustawić.

hmmm.. co do tego ustawiania to chyba trońkę Pan przesadził :roll:

Link to comment
Share on other sites

A skoro pojawiły sie tu i Samojedy, to i ja się zalogowałem, bo chyba powinienem to towarzystwo trochę ustawić.

nie opanowałan do końca wstawiania cytatów i się pomieszało :lol:

hmmm... co do ustawiania to chyba trońke Pan przesadził :roll:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Obserwuję Pani poczynania [wycięte przez moderatora] od kilku lat i widzę, że nadal praktykuje Pani zasadę: kto nie ze mną, ten mój wróg.

Stara się Pani stworzyć wokół siebie aurę hodowczyni przez "H". A skoro tak, to moze pochwali się Pani bardziej swoimi osiągnięciami hodowlanymi? Jak to Pani gorliwie dziłała w Polskim Klubie Psa Rasowego, a teraz skrzętnie stara się Pani to ukryć? Albo jak się odmładza psa, po to, aby klasę nizej uzyskać upragnione CWC?

Czy mam wyliczać dalsze Pani wybitne osiągniecia?

Hej METROS, ja tez biorę popcorn i czekam na ciąg dalszy, bo rzeczywiście robi się ciekawie :o .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja zamiast popcornu wezmę chyba rózgę... :-?

Panie Grzegorzu 45 vel Gall Anonimie ! Skoro, jak pan pisze, czyta od jakiegoś czasu nasze Forum, powinien być pan zorientowany w zasadach, jakimi się ono rządzi. Jeżeli mimo wszystko umknęło to panu, to odsyłam do tego Topiku.

Jakiekolwiek oszczerstwa, pomówienia (czy choćby i uzasadnione podejrzenia) wygłaszane przez Galla Anonima nie będą tolerowane. Dlaczego ? Kieruje pan swe słowa do osoby znanej z nazwiska samemu pozostając nieznanym, co najdelikatniej mówiąc jest nieuprzejme i grą nie fair.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Czy może mi ktoś odpowiedzieć jaka jest granica wiekowa dotycząca klasy otwartej , z tego co się orientuję to psy w klasie weteranów startują dopiero od 8 roku zycia, ale może jestem w błędzie :roll: .

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie Panią Moderator przepraszam. No rzeczywiście, trochę sie zagalopowałem. Następne moje uwagi będę wygłaszał bezosobowo.

Czy może mi ktoś odpowiedzieć jaka jest granica wiekowa dotycząca klasy otwartej , z tego co się orientuję to psy w klasie weteranów startują dopiero od 8 roku zycia, ale może jestem w błędzie .

Są na tym świecie ludzie trochę mlodsi od węgla, którzy pamiętają wystawy sprzed lat :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Ale tam zdjęć z tej Klubówki jeszcze nie ma, bo mi ich ofca nie wysłała jeszcze... :( Bo tam bym je chciała wrzucić...

A jak ktoś ma sporo zdjęć z wystawy i chciałby je udostępnić w naszej FotoGalerii, to wysyłajcie (mi na maila)...! :D Aga...? :wink: Szybszy...? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Weszłam dzisisj w ten topik z powodu ciekawości :lol: wystawa prestiżowa a tutaj same kłutnie :roll: no, no nieładnie dziewczynki :evilbat: nic pożytecznego się nie dowiedziałam. Kto to był facet z numerem trzystacośtam i tą szubienicą, którego widac na zdjeciu? Pozdrawiam Martę :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Metro, nie chciałam pisać tego co napiszę poniżej, ale...

Czy jest coś niedobrego postawic psa na stole, uczesać go a potem postawić z powrotem na ziemię?

Nie, nie ma nic złego pod warunkiem, że pies nie "wisi" na szubienicy przez pół dnia, potem nie jest "sprowadzany na ziemię" tylko na czas występu na ringu i wraca spowrotem albo na stół, albo do klatki. Niestety tak właśnie było. Podobnie sprawa miała się zeszłego roku w Poznaniu. Psy były wypudrowane i teoretycznie zadbane, na co tak zwracałaś uwagę w którymś z wcześniejszych postów, jednak nie zostały wyprowadzone i załatwiały się na ringu. Tym razem naszczęście nie dochodziło do takich sytuacji.

. Ja nie widze nic złego w szubienicy, jest ona jedynie narzedziem w rekach człowieka.

Narzędziami w rękach człowieka były te psy. Miały wygrać a potem wrócić do klatek.

Link to comment
Share on other sites

Otoz drogi "Grzegorzu" po pierwsze zanim zaczniesz kogos obrazac- co jest na tym forum niedozwolone- moze bys sie przedstawil?? Bo w tym momencie jestem niemal pewna kim naprawde jestes :lol: i co cie tak boli. Widze, ze niektorych tak bardzo bola osiagniecia moich psow, ze za wszelka cene beda sie starali zatruwac mi zycie sledzac mnie na kazdym kroku i samemu wymierzajac sprawiedliwosc w bardziej lub mniej cywilizowany sposob, ale coz- prostak tez czlowiek :wink: Przedstaw sie, powiedz ile zdzialales dla hodowli rasy w Polsce? Jakie osiagniecia maja twoje psy??Moze ty podobnie jak wlascicielka dobrze ci zapewne znanej warszawskiej hodowli bedziesz mi wysylal smsy typu " Przez to ze w kolko wystawiasz swojego Kinga, inne samoyedy nigdy nie wygrywaja i nie sa zglaszane na wystawy" Takie to zapatrywanie na kynologie ma bardzo uznana hodowczyni, przyszla sedzina zreszta- kazde gow.. dobre byle swoje. Wspaniale to nam rokuje. Brawo

Link to comment
Share on other sites

Sądziłam, że temat jest już zamknięty... :evil: Kingula, nie musisz poczuwac sie do obrony, gdyż po pierwsze po interwencji jego słowa biją na oślep teraz. A poza tym człowiekowi anonimowemu tłumaczyc się nie musisz.

Idżcie sobie na priva. :-?

Link to comment
Share on other sites

Kto to był facet z numerem trzystacośtam i tą szubienicą, którego widac na zdjeciu? Pozdrawiam Martę :cool1:

Wydaje mi się, ze ten pan z szubienicą, to był właściciel hodowli De Ciukci, bo wcześniej (zanim zaczęło się sędziowanie) chodził w kamizelce z logiem hodowli.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dopiero tera przejrzałam dokładnie ten temat i zauwazyłam:

Kadziumia, ty to masz po prostu jakis gleboko zakorzeniony kompleks i niestety wydaje mi sie, ze jak wiekszosc "hodowcow" bedziesz traktowala wystawy bardzo ambicjonalnie- byc albo nie byc. Twoj pies przegral i to sie liczy, widac byl gorszy w oczach sedziny pogodz sie z tym, wystawy to nie tylko zwyciestwa ale i porazki, nie musisz po kazdej takiej doszukiwac sie uzasadnien co by bylo gdyby bylo. A tak na marginesie, jesli przegral to nawet jesli bylby sam w klasie nie musialby dostac oceny wybitnie obiecujacej...

Trochę nie rozumiem Kingula, dlaczego mnie ponownie zaatakowałaś? :wink: Wydawało mi się, że potyczki słowne zostawiłyśmy już kilka stron temu...

Jak każdy szpicomaniak mam prawo być niezadowolona lub rozczarowana i wyrazić to na forum. Ale nie rozumiem, dlaczego na każdym kroku starasz się mi wylewać kubeł zimnej wody na głowę?

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Basiu, róznica miedzy nami jest taka, ze ty piszesz o zachowaniu konkretnego człowieka a ja o konkretnej rzeczy, jaką jest szubienica.

Od pamiętnego Poznania w zeszłym roku, jedno kojarzy mi się z drugim :( Sorry... :-?

Od komentowania zachowan ludzi sie odcinam, miejsca by mi nie starczyło..

Jest aż tak źle? Chyba pójdę się :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...