Jump to content
Dogomania

klubowka szpicow - 2004


Dolphine

Recommended Posts

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

miłe! mam duzo zdjęć gł. malamutów i samoyedów, wiec moge komuś powysyłaćmam też akitki. chetnie bym gdzies umiesciła bo na niektorych na prawde sporo widac. wiec moge komus kto to zrobi je wyslac, tylko please o maila(Manu może ty? :lol: ). moge zrobic z opisem ale to juz zajmie troche wiecej czasu. to tyle jak ktoś chce to czekam!

co do moich ogólnych wrażeń. nie pytajcie. są fatalne!ale nie chce o tym na razie pisac. porownam z warszawska ktora jest w kwietniu i sie wypowiem wtedy.

Ofca wyśłij mi prosze akitki!!!

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Całkiem miła ale to nie ta. :cry:

Szybki!Wstyć siem.......ona niepełnoletnia jest....

Diana rodznikowo już pełnoletnia..

Do opola się nie wybieram. a ta Pani obok w dżinsie to Iwona Miśkiewicz - hodowla Tajgeta. Jej pies sprowadzony ze Słowacji (syn Zw.Świata) wziął BOBa na obu klubówkach.. ta suńka którą trzyma została na poparezdniej klubówce mł.zw.klubu

Link to comment
Share on other sites

Całkiem miła ale to nie ta. :cry:

Szybki!Wstyć siem.......ona niepełnoletnia jest....

Diana rodznikowo już pełnoletnia..

Do opola się nie wybieram. a ta Pani obok w dżinsie to Iwona Miśkiewicz - hodowla Tajgeta. Jej pies sprowadzony ze Słowacji (syn Zw.Świata) wziął BOBa na obu klubówkach.. ta suńka którą trzyma została na poparezdniej klubówce mł.zw.klubu

Ja wiem, że P.Miśkiewicz.Słyszałam też, że jej pies zgarnął Zw.Św. i bardzo się cieszę z tego powodu.

A jak Tobie poszło???

Szybki!Wstydź się.....wstydź.......

Agnieszka!Nazwisko Stolarska jest mi znajome....tak mi się wydaje....

Link to comment
Share on other sites

Szybszy kobietę to sobie już dawno wybrał... 8) :wink:

hmm....ja nie w takim sensie to pisałam....

Widziałm już większość fotek szpicomaniaków(między innymi ZH, Szybkiego)

Qrcze to ja jestem jakaś zacofana, widziałam tylko fotki z jakiś zawodów, ale bez podpisu kto jest kto

Ja wiem, że P.Miśkiewicz.Słyszałam też, że jej pies zgarnął Zw.Św. i bardzo się cieszę z tego powodu.

A jak Tobie poszło???

Jak mi poszło hehe.. mamy Młodzieżowy zwycięzca klubu 2004 roku na 7 suk w klasie :)

Zw.Swiata? hmm P'Koshu D'Obacosow albo P'Shingen D'Obacosow (któryś z tych piesków zginął ok rok temu pod kołami samochodu:( )?? Pani Iwona nie ma strony internetowej więc ja jestem nie doinformowana :(

Link to comment
Share on other sites

Chyba Adze własnie chodziło o to, ze moglas sie przejsc i podyskutowac o "pudrach i szubienicach", przedstawić swoj punkt widzenia, oni by Ci przedstawili swoj punkt widzenia i może któras ze stron zweryfikowałaby swoje poglądy A teraz tylko takie psioczenie, że puder fe, be.. A może to np był puder sypki, który używaja zamiast kapieli? To chyba lepsze niż kąpiel co tydzien (zwlaszcza, ze psy mieszkaja na zewnatrz a na wystawach bywaja praktycznie co tydzien) Albo jakas odzywka do siersci wybielająca optycznie? Czy to psu szkodzi na zdrowie? Niszczy mu cere? Dlaczego pies zadbany = pies nieszczesliwy? Moja Alaska jest baardzo nieszczesliwa jak sie ja kapie, ale 1-2 razy w roku musze to zrobic, natomiast gdybym ja kapala co dwa tygodnie, nie miałaby na pewno zadnych co do tego obiekcji. Kwestia przyzwyczajenia, to samo z uzywaniem odzywek do siersci. No i jeszcze kwestia kultury i zwyczajów na ringach wystawowych, w USA i Hiszpanii, gdzie jest duza konkurencja i silna, wazny jest sposob zaprezentowania psa, przyuczenie do wystawy. Natomiast w Polsce przyjezdzaja ludzie z psami brudnymi wyciagnietymi z kojca i wzbudza to jeszcze uznanie, bo to pewnie "prawdziwy zaprzegowiec". Kwestia prywatnych upodoban

ps nie pudruje swoich suk, nawet przed spacerem

Metro, nie widzę sensu takiej "dyskusji", bo sprowadzałaby się ona do przekonywania mnie o słuszności a nawet potrzebie podwieszania psów na szubienicach. Do pudru nic nie mam jeżeli jest używany rozsądnie, ale szubienicy mówie NIE!

Jasne, że psa można przekonać do wszystkiego, można złamać jego charakter, ale myślę, że nie o to chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...