Jump to content
Dogomania

klubowka szpicow - 2004


Dolphine

Recommended Posts

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najlepszą reklamą jest mieszkająca w Polsce, w Eskimoskim Domku, suczka z jego przydomkiem, CASSANDRA de Ciukci, która w minionym sezonie wystawowym "szalała" na ringach wielokrotnie zdobywając tytuły Zw. Mł. , NSwR i Zw. Rasy oraz BOG i BISJunior a nawet BIS wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Do Katowic zgłoszone są:

CORAL SEA de Ciukci pies/kl.szczeniąt (w rękach Oli G. :) )

VERMONT de Ciukci pies/kl.otwarta

Bain's Northern HOPES ARE HIGH pies/kl.chamionów

KATRINA de Ciukci suka/kl.szczeniąt

Kivalina's MOVE OVER N.Y. suka/kl.otwarta

Kristaris SOLOCHA MS DOUBTFIRE suka/kl.championów

i chyba jeszcze jedna suczka, ale nie wiem dokładnie.

Poza tym oczywiście będą nasza polskie de Ciukci :)

Link to comment
Share on other sites

W Lesznie były tylko championy :D

Co będzie w Legionowie jest dla mnie słodką tajemnicą, bo mój komp nie czyta formatu .pdf :(

Wiem tylko, co jest zgłoszone na naszą wystawę i prawdopodobnie do Wa-wy. Ale to ostatnie to już nie na 100%.

Link to comment
Share on other sites

No to Ci już SH uprzejmie donoszę, że właśnie przed chwila sprawdzilam i z Husky, które wypisałaś, w prokatalogu, tym w pdf'ie, na Klubówkę są tylko:

Bain's Northern HOPES ARE HIGH pies/kl.chamionów

ale tu właścicielem jest Sue Bain

Kristaris SOLOCHA MS DOUBTFIRE suka/kl.championów

której właścicielem jest pan od DE CIUKCI

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

NIE, NIE MOŻESZ!!!!!!!

JAK to sobie wyobrazasz??Przecież psy beda szalec!!!!!!!!!!

Raz sama tego doświadczyłam , bo mam psa........ I jak jeszcze raz spotkam na wystawie suke z cieczką zrobie afere, wpłace 100 zł ( czy ile tam trzeba) i zrobie parządna afere..............

Link to comment
Share on other sites

Ej ale po co się unosić? Ja grzecznie pytam! Nikt nie musiałby o tym wiedzieć, ale widać uczciwość nie popłaca! Bo od razu ktoś sie na mnie wydziera! A niby dlaczego mam nie wystawiać każdy ma pilnować swojego psa, nie moja sprawa. Poza tym nikt mi opłat nie zwróci!No i co wy na to słucham. I jeszce raz grzecznie prosze na mnie nie krzyczeć! Manu zrób coś no! Ja sie nie pytałam o zdanie pogląd tylko o jakiś regulamin! O ile na razie szukam nigdzie to nie jest napisane, a logiczne mi się nie wydaje że nie! Zwłaszcza że to byłby sam początek cieczki!

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie musiałby o tym wiedzieć, ale widać uczciwość nie popłaca! Bo od razu ktoś sie na mnie wydziera!

1.Bo chyba to jest oczywiste, ze nie mozna wystawiać!!

2. Zanim pomyślisz o wystawianiu poczytaj regulamin.

A niby dlaczego mam nie wystawiać każdy ma pilnować swojego psa, nie moja sprawa.

Własnie dlatego tak sie dzieje jak sie dzieje, bo każdy mysli o sobie...... Ni twoja sprawa, pomyśl, błagam, bo to co piszesz mnie przeraża....

O ile na razie szukam nigdzie to nie jest napisane, a logiczne mi się nie wydaje że nie! Zwłaszcza że to byłby sam początek cieczki!

Naucz sie czytac ze zrozumieniem/

Logicznie wydaje ci sie , ze nie!!!!!!!

Raczej nie logicznie, nie masz wyobrazni??? Poczytaj jakieś ksiażki o psach..... ( dobra rada) NIe widziałas ani nie zdajesz sobie sprawy jak cieczka wpływa na psy...... Ile ty masz lat ???

Masz racje, nikt nie odda ci pieniedzy.... Ale trzeba kalkulowac kiedy suka bedzie miała cieczke a kiedy nie i kiedy mozna ja zgłosić a kiedy nie...... Widać przewidujacą osoba nie jesteś i brak ci wyobrazni.......

No i ja nie krzycze, ale mam ochote!!!!

Link to comment
Share on other sites

TO co Ofaca napisała mnie zatkało. Niech kazdy mysli o sobie. Chyba nie jest trudno sobie wyobrazic , ze wystawa, tym bardziej halowa jest stresujaca dla niektorych psów, do tego zapach suki z cieczka, albo taka suka koło nosa psa..... Tak trudno to sobie wyobrazić?? No i fakt ze po sukach psy wchodzac na ring zamieniają sie w psy tropiace.. ale nie własicieli suk to nie obchodzi bo myślimy o sobie, co im tam......

Naprawde wielki szacunek mam dla ludzi, którzy szanuja innych i sie z nimi liczą, szkoda, ze jest ich tak mało.

Jezeli kogos uraziłam to sorry, ale zbulwersowałam sie niesamowicie a wnioski ofcy mnie przeraziły,zaskoczyły..........

Ogolnie może to nie na temat , ale im bardziej, im wiecej wchodze w świat psów ( bo w końcu niektórzy ludzie traktuja to jako interes, zarobek).Tym bardziej przeraza mnie bezmyslnośc i fałsz swiata. Starajac byc sie uczciwa w tym co robie, natykam sie na krytyke lub robie sobie wrogów. Nigdy w zyciu nie sądziłam , ze kupujac sobie wymarzonego psa dowiem sie takiej brutalnej prawdy o swiecie i ludziach ( nie chodzi o ofce )........... I chyba wole zyc w złudzeniu dobrego swiata i miłych ludzi niz zgłebiac sie w to bagno....

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jestem wystarczająco zestresowana małolato no i sprowokowałaś mnie! Obraziłaś mnie. I nie masz co teraz się tłumaczyć. Panda ma 8 miesięcy i trudno przewidzieć kiedy dzieciak dostaje pierwszej cieczki, ale ty tego nie mozesz wiedzieć bo masz psy! I jak widac o sukach nie masz pojęcia. Tak się składa że na ring w Legionowie suki wychodzą po psach. Nie znalazłam na razie paragrafu zabraniającego wystawianie suki z cieczką. Swoją drogą dla mnie to byłaby dyskryminacja, ale to na inny temat.

ps. tak na prawde ja nie widzialam czy pies dostał cieczki, być może to coś z pęcherzem, a mam przesłanki inne aby to podejrzewać. bo to chyba na cieczke taka normalna to za wcześnie zwł że ona nie jest że tak powiem dojrzałym psem, a raczej pod wszystkimi względami jest szczeniakiem. a zestresowana jestem bo właśnie nie wiem co jest grane z nią. Zapytałam grzecznie na forum. Co do wrogów, nie chowam urazy ale może pochamuj czasem swoje młodzieńcze zapędy i bacz bardziej na słowa!

Link to comment
Share on other sites

W wystawach uczestniczyć mogą tylko zdrowe psy, posiadające zaświadczenia zgodne z wymogami służby weterynaryjnej. Suki będące w widocznej ciąży lub z cieczką nie mogą uczestniczyć w wystawach.

Znalazłam to sama na strhttp://zkwp.bialystok.tiu.pl/reg.wyst.html jakby kogoś jeszcze. no to jutro rano do weta i jak cieczka to nici z wystawy, jak pęcherz to pewnie tez. ech.

Link to comment
Share on other sites

Przez parę lat usiłowałam szanować innych wystawców.Nie wystawiałam mojej suki gdy miała cieczkę , za wystawę musiałam płacić . I powiem jedno ,nie opłaca się ,bo ani mnie ,ani mojego psa nikt nie szanował .Prawie za każdym razem na ringu przed moim psem była suka z cieczką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...