Jump to content
Dogomania

klubowka szpicow - 2004


Dolphine

Recommended Posts

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie

Nie moglam sie ni diabla zalogowac na dogomanie :oops: ale juz jest oki.

Klubowka zbliza sie wielkimi krokami, nie da sie ukryc :B-fly: ciekawe jak moj mezczyzna zniesie tyle godzin praktycznie tylko w towarzystwie psow :roll: Ja bede nieobecna duchem, bo tak mam zawsze. Ania, bierz meza bo moj jeszcze gotow nie pojechac :D

Link to comment
Share on other sites

Ja tez juz strasznie przezywam ta wystawe. Mimo ze to juz jakis 40 tego typu wyjazd, kazda wystawe przezywa sie na nowo, takie same emocje, nerwy itp :D

Powiedzcie, na kiedy przed wystawa zaczynacie tak porzadniej trenowac wystawianie i ruch? Albo moze kiedy macie zamiar zaczac? Ja prawde mowiac zostawiam to na ostatnia chwile :P

Link to comment
Share on other sites

Witajcie !!!

No więc droga Kingulko :D , ja zaczynam trenować 27 bo nie wiem czy wiesz prawdopodobnie uda mi się przyjechać do Wawy, do świetnej specjalistki która się tym profesjonalnie zajmuje i mam nadzieję że 2 dni jej wystarczą do opanowania niespożytej energii mojego blondaska.

Także radziłabym zająć się swoimi "bałwankami" gdzieś tak około 25 bo może być mało czasu (trzeba mieć przeciez czas na ploty i popijawkę :wink: )

Pozdrawiam serdecznie !!!

Link to comment
Share on other sites

King fajnie masz, że możesz przyjechać do specjalistki do Warszawy, bo i popolotkujecie sobie, no i poćwiczycie, a jak ktoś się na tym zna, to wszystko będzie dobrze. No i twój samek będzie startował w klasie szczeniąt - o ile się nie mylę, tam można się mieć trochę niedociągnięć.

A teraz na poważnie - ja z Ursą biegam średnio co 2 tyg. od połowy listopada. Dziś była pierwszy raz na ringówce, no i raczej to była walka a nie nauka

Link to comment
Share on other sites

Cześć!!!

To fakt Askaa szczęściara jestem. Prawdopodobnie przyjadę do Wawy już w piątek. A King startuje w baby bo mu tydzień zabraknie do 6 miesięcy.

Powiem Ci że ja nie mam pojęcia jak się do tego zabrać bo Kingowi to głupoty w głowie więc ciekawa jestem jak Kamila sobie da z nim radę, co fachura to fachura a i ja przy okazji się czegoś nauczę:)

Jak w klasie szczeniąt przymykają oko to mam nadzieję że w baby dają jeszcze większe fory :P

Powodzenia i wytrwałości!!!!!

Link to comment
Share on other sites

no właśnie, ja też chciałabym, żeby wystawiał ją Kuba, ale my przed tą wystawą będziemy u znajomych w Warszawie, no i go nie weźmiemy ze soba.

No i ja bym chciała oczywiście sama.

Ale jak mi nie pójdzie, to na nastepną wystawę pojadę z nim

Link to comment
Share on other sites

Cześć!!!

To się będzie działo :P , Szantina nie możemy sobie odpuścić spotkanka przed Legionowem :P , a tak poza tym to powiedz mi czy Ty moja droga bywasz na gg??? Chciałam z Tobą pogadać a tu bida nie ma Szantinki ani w dzień ani w nocy :cry: Podam Ci mój numer 4998330 i proszę odezwij się :D .

Link to comment
Share on other sites

Hej Wam

King, wiesz ze my juz nie mozemy sie wnuczka doczekac :fadein: Jeszcze przed przyjazdem musze Cie troche pomeczyc co do kosmetykow itp. A swoja droga to mozesz juz zaczac trenowac bieganie po okregu i tam i spowrotem :wink:

Asia, a jak ten trener szkoli Twoja Urse? Kto cwiczy z psem, on czy Ty?

Szantina masz moze video?Jak tak to moge wziac kasety z wystaw.Oj bedzie sie jutro dzialo :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kingula powiedz mi o jakim wnuczku mówisz?? :D dzieciach mojego Kingusia??? Jak tak to sobie jeszcze poczekasz :lol:

Napisz mi co mam kupić, jakie kosmetyki?? bo w tej dziedzinie też wolę na tobie polegać. A bieganie po okręgu to już zaczęliśmy ale dobrze

że tego nie widzisz :wink: , wyglądać musi to raczej śmiesznie widząc reakcję przechodniów.

A tak czytając twój post to czemu nic nie powiedziałyście o jutrzejszej imprezce :cry: ja też chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bawcie się dobrze i miłego oglądania :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...