Jump to content
Dogomania

Proszę pomóżcie mi:(


Recommended Posts

Witam!
Sytuacja jest dosyć skomplikowana..
Piszę w sprawie moich znajomych..może od początku..
Mają pod opieką zaawansowaną wiekiem owczarkę niemiecką przygarniętą ok 10 lat temu ze schroniska.
Wynajmują teraz mieszkanie przy właścicielach którzy na początku zgodzili się na obecność psa a teraz przez właśnie jego obecność wypowiedzieli znajomym umowę najmu z 2 miesięcznym okresem wypowiedzenia+nakazaniem usunięcia psa z lokalu..:(
Potrzebuję pomocy osoby która do momentu kiedy nie znajdą nowego lokum psem się zaopiekuje.Psina jest już głucha ze starości i nie chcą jej oddawać do schroniska :( Po prostu prawdopodobnie by tego nie zniosła:(
Sama niestety psa nie mogę przyjąć dlatego szukam osoby która będzie w stanie pomóc..
Ja ze swojej strony jestem w stanie przekazać na opiekę nad psem 200 zł za miesiąc(zapłacę z góry) +niezbędne wyżywienie możemy spisać umowę..niestety nie stać mnie na więcej:(..jest to jedyny sposób w jaki mogę ich wesprzeć..Bardzo proszę kogokolwiek o odzew jak najszybciej ponieważ do jutra pies musi zniknąć z mieszkania..Bardzo proszę!!!
Najlepiej osobę z Krakowa lub okolic
Mój mail [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

spytaj się na wątku krk zwierzaków jest tam trohę osób co mają w hotelah pod krk swoje psiaki, z tego co się orientuję to m.in. Foksia i Dżekuś ma. [url]http://www.dogomania.pl/threads/32052-W%C4%85tek-Krakowskich-Zwierzak%C3%B3w/page570[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...