Jump to content
Dogomania

Lena i Omar ;)


drzalka

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki ludziska, właśnie o to chodzi że budownictwo to dobry fach, a mi się to nawet podoba ;)
Lubię projekty,planować itp. tym bardziej że moja siostra skończyła budownictwo, a teraz kończy magisterke z Architektury.
Więc będę miała wsparcie, a może i w przyszłości razem coś pomyślimy ;)

Alicja dziękuje, kaska doszła ;)

Dzisiaj kładłam z tatkiem styropian w pokoju na podłogę,chwilka przerwy bo surowca brak :p

A ci dalej leniuchują..

[IMG]http://img836.imageshack.us/img836/1050/dsc0045um.jpg[/IMG]

[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/484/dsc0008bs.jpg[/IMG]

[IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4614/dsc0016tw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Hej Kapsel, dziękujemy i witamy w galerii :)


wig to jest kanapa firmy Sentina. Zdecydowanie polecam. Ja podobnie dluugo szukalam takiej kanapy jeszcze dla samej Leny. Mialam kupować z Meduzy skórzaną, ale potem nie było już.

Polecam kanape z ekoskóry. Higieniczna, super się czyści, kłaczki i ewentualny piach, kurz pozostaje na wieszchu. Zapach "nie wsiąka" w legowisko, wystarczy przetrzeć wilgotną rękawicą/szmatką by odświerzyć legowisko. Kanapa jest miękka, całkowicie rozbieralna, nie odksztalca się zbytnio. Ja kładę jeszcze kocyki psom, co by było milej, a doteo wystarczy je wytrzepać i spokój na chwilę.

Wczesniej dla Leny miałam ponton z materiału tapicerskiego, ale chmm materiał nie dla mnie (ślina, czy zapaszek zostaje, trzeba szorować) wolę zdecydowanie skórkę, codure czy inny śliski materiał.

Się opisalam :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']dzięki za odpowiedź :)
hm, może ta ekoskóra to jakaś myśl... faktycznie materiałowe capią - ja często piorę...
a nie niszczy się od wilgoci? ale domyślam się, że nie :evil_lol:[/QUOTE]

ja wycieram często ściereczką , najczęściej z płynem do higieny intymnej :lol: ale on bezzapachowy i bezpieczny , nic się z łóżeczkiem nie dzieje

Link to comment
Share on other sites

czeeeeeść :D

Pod spodem jest materiał, mam nadzieje że się nie wytrze, dla bespieczenstwa dałam mate/siatkę gumową antypoślizg taką jak pod dywan.

Na wilgoć narazie spoko, czesto pryskam legowisko preparatem na zapaszek i nie wycieram... I wszystko okej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']najczęściej z płynem do higieny intymnej :lol:[/QUOTE]

:evil_lol:

[quote name='drzalka']czeeeeeść :D

Pod spodem jest materiał, mam nadzieje że się nie wytrze, dla bespieczenstwa dałam mate/siatkę gumową antypoślizg taką jak pod dywan.

Na wilgoć narazie spoko, czesto pryskam legowisko preparatem na zapaszek i nie wycieram... I wszystko okej ;)[/QUOTE]

to spoko, bo psom każę leżeć po spacerze na wyrach do wyschnięcia :evil_lol: i byłoby mi przykro jakby popękała ta ekoskóra czy co tam :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']:evil_lol:



to spoko, bo psom każę leżeć po spacerze na wyrach do wyschnięcia :evil_lol: i byłoby mi przykro jakby popękała ta ekoskóra czy co tam :P[/QUOTE]

Moje np. mamlają prasowane kostki, niby na ręcznikach, ale i tak obślinią legowisko na bokach, ale wilgotną szmatką wszystko ladnie schodzi i się nie klei, nie zostają plamy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']ja wycieram często ściereczką , najczęściej z płynem do higieny intymnej :lol: ale on bezzapachowy i bezpieczny , nic się z łóżeczkiem nie dzieje[/QUOTE]

O tym jeszcze nie słyszałam :P
Trzeba będzie spróbować :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...