Jump to content
Dogomania

Lena i Omar ;)


drzalka

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baster i lusi']:cool3:

a co Ty Aluś cierpisz na bezsenność?:lol:[/QUOTE]

a , bo ja pracuś jestem i od 6 siedzę w przedszkolu zarabiając na waciki :lol:



Sama słodycz :)
[url]http://img855.imageshack.us/img855/2712/dsc0223v.jpg[/url]

jaka zamyślona :)
[url]http://img14.imageshack.us/img14/9416/dsc0236ze.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Haha a no :P Spodenk już nie nosi heh

To łańcuszek Lenki, dzisiaj kupiłam mu nowy , żeby miał swój srebrny .. by mógł się lansić we wsi :mad:8-)

[SIZE=1]Może chce mi ktoś ładny banere sprezentować ? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:[/SIZE][/QUOTE]

noooo , kieta na szyi już ma ;) teraz tylko dresik i BMW :)

ślicznie wygląda :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie :D
To prawda, Omar ma klatę haha i szerokie bary , toż to bez łańcucha w takim razie wyjścia nie ma :D
[B]
aganela [/B]już w domku ? :p
Gdybyśmy miały więcej czasu, pokazałabym Ci Omara, bo przecież byłam z nim w mieście ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Dzięki wielkie :D
To prawda, Omar ma klatę haha i szerokie bary , toż to bez łańcucha w takim razie wyjścia nie ma :D
[B]
aganela [/B]już w domku ? :p
Gdybyśmy miały więcej czasu, pokazałabym Ci Omara, bo przecież byłam z nim w mieście ;)[/QUOTE]
przynajmniej tu mogę go podziwiać. :)

Link to comment
Share on other sites

No, chyba że trafisz na wielbiciela boksiów, który wie, że nie ma się czego bać i rzuci się do całowania (Omka i Lunki, nie Ciebie!!!!) :) Moja Nutka też budziła respekt - ludzie ją omijali szerokim łukiem, a taki był z niej łagodniak przez całe życie... :)

Link to comment
Share on other sites

Hehe
Ale co do tych łańcuszków no i ludzi co moich psów nie znają.
Najlepsze są komentarze
Jak się wychodzi na parcianych obrożach - "Ale fajne , piękne słotkie, zobacz takie same, parka"
Już na łańcuszkach - " o to te kolosy, zobacz jakie potężne, jak by mnie taki wziął"
Gdyby miały skórzane obroże z ćwiekami pewnie by było " Pies morderca !"
:p:p
To jest psychika ludzi, na wieczorne/nockie spacerki prawie zawsze mam łańcuszki hah

Link to comment
Share on other sites

Ja bym zdecydowanie zmieniła na ćwieki, wobec powyższej teorii :)

Kiedyś pewna pani spacerująca po parku z dzieckiem w wózku, na widok idącej spokojnie drugą stroną chodnika sznaucerki olbrzymki zaczęła wymachiwać dziecięcą czapeczką, jakby chciała psa odpędzić. Właścicielka Tinki rzuciła wtedy tylko mimo chodem: "proszę uważać, bo rączkę można stracić" - pani zamarła w czapeczką w uniesionej dłoni :)

I druga moja ulubiona parkowa historia... Pewien starszy, niezwykle kulturalny i przemiły pan często przyłączał się do nas na spacerach ze swoją boksią Sabcią. Sabina była bardzo łagodna i tak karna, że nawet po ulicy chodziła bez smyczy. Idąc sobie wolniutko parkową alejką, Sabcia podeszła do ławki, na której siedział pewien pan. Zatrzymała się, spojrzała na pana i powąchała jego but. Pan zaczął wykrzykiwać standardy typu smycz, kaganiec, cholera jasna, chamstwo i pozostałe. Sabciowy pan się odwrócił (bo już zdążyliśmy minąć pana na ławce), skłonił się w pas i powiedział "najmocniej pana przepraszam za mojego psa". Pan ławkowy dalej swoje: park dla ludzi, srają, wytruć... Sabinkowy pan - już ze sporej odległości znów się odwrócił, znów skłonił w pas i najmocniej pana przeprosił za swojego psa. Gdy sytuacja powtórzyła się po raz trzeci, sabkowy pan wrócił, podszedł do indyczącego się wciąż pana na ławce i zagaił: ja naprawdę najmocniej pana przepraszam, ale mój pies to taka świnia jest, że każde gówno musi obwąchać. Pan na ławce zamarł z kolejną, niewypowiedziana już inwektywą na ustach :)

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy

Nie było mnie przez tydzień, wakacje połączone z koncertowaniem ( orkiestra Szałamaistek [url]http://www.szalamaje.pl.tl/[/url] :D)
Psiaki pod opieką rodziny niezłe dawały popalić;p
Lenka przyzwyczajona do moich wyjazdów po powrocie ładnie się przywitała i poszła nynać, lecz Omar nie mógł się mną nacieszyć :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Jesteśmy

Nie było mnie przez tydzień, wakacje połączone z koncertowaniem ( orkiestra Szałamaistek [url]http://www.szalamaje.pl.tl/[/url] :D)
Psiaki pod opieką rodziny niezłe dawały popalić;p
Lenka przyzwyczajona do moich wyjazdów po powrocie ładnie się przywitała i poszła nynać, lecz Omar nie mógł się mną nacieszyć :D[/QUOTE]
[B]
wow , a na czym grasz ??

Omarek już Cię pokochał :) dlatego się cieszył :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Hej
Gram w sekcji perkusyjnej, wcześniej werbel, aktualnie talerze ;)
Od prawie 6 lat gram w orkiestrze, teraz będę bywać okazjonalnie na koncertach,ale wyjazdy są suuuper :D

Omiś cuś przytył wreszcie :P[/QUOTE]

pokaż Omisia bo nie uwierzę :)

Może byłas na Złotej Lirze w Rybniku ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...