Jump to content
Dogomania

Macedonia 27-28.08.2011


krzysio

Recommended Posts

[quote name='Feba']Hej! Chociaż w tym roku się nie wybieramy, ale w następnym bardzo byśmy chcieli. Śledzę temat na rosyjskim forum (jak, kto, czym, gdzie etc.). Po drugie, oni się zatrzymują w jakimś kempingu z bardzo dobrymi warunkami, który znajduje się w 20 metrach od miejsca przeprowadzenia wystaw. I tam już się zatrzymują kolejny rok. Czy macie pojęcie o jaki kemping chodzi? Bo nigdzie nie jest wymieniona ani nazwa ani adres.

No i wspólna zorganizowana wycieczka autokarem z Polski jestem dobrym pomysłem. My byśmy się z czegoś takiego chętnie skorzystali.[/QUOTE]

ten camping - Izwidniczki Centar , tak jak pisał Krzysio - tragedia, nie wiem, gdzie tam dobre warunki, no chyba, że coś w tym roku odremontowali ;)

jak śledzisz temat, to pewnie i cena rzuciła ci się w oczy - zwykle to koło 1300 - 1500 EURO za 1 wyjazd - nikt przy zdrowych zmysłach z Polski za takie pieniądze nie pojedzie na wystawy ;) i to tylko wyjazd, bez opłat za wystawy!

Wiele osób w Polsce organizuje wyjazdy busami - wystarczy się rozejrzeć po forum - taniej niż autokarem i logistycznie o wiele prościej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oj dzięki Narisowa za nazwę - pamiętam jak tam dojechać, kolo jakiego smietnika skręcić by być na campie, ale nazwy jakoś zapomnialam...
Fakt, domki koszmar - takie nasze komunistyczne "campery" co to do Turcji jeździły na biznes - tam sa przerobione na "domki", do tego wspolny kibel (inaczej tego nazwać nie da rady) i łaźnia. Może lepiej jest w tych szeregowych domkach co Rosjanie mieszkają, ale ogólnie raczej widok smutny, ale za to otoczenie, widoki na Albanię, jezioro i góry cudne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Można ale nie koło samego ringu, bo przejście będziecie tarasować (ta znana w Polsce tradycja - najlepiej na ringu namiot rozstawić). Mozecie też na plaży czekać na swoje wejście na ring :) Jest tam sporo miejsca parkingowego osłoniętego przez drzewa (nie na plaży oczywiście parking, a na terenie campingu). Ringi tez są częściowo zacienione drzewami (cień oczywiście się zmienia razem ze słońcem). Ja żałuję, ze w Polsce nie ma wystaw robionych w takich miejscach gdzie jest naturalny cień i widoki dookoła są cudne. u nas za to jest wielka patelnia na stadionie... A podobno to jedno FCI...[/QUOTE]

Wielkie dzięki. To jeszcze zrobimy rekonesans dzień wcześniej. A parasol tak czy tak weźmiemy (na plażę :lol: )

Link to comment
Share on other sites

porób troche fotek i potem podziel się widokami, bo jest tam pieknie!!!
a ładna jest plaża ja stoisz na wprost jeziora, z tyłu masz wystawę to ona jest w prawo, za rzeczką (mostu oczywiście nie ma, ale da radę przejść ;) ). Ja tam chodziłam ze swoimi psami, bo praktycznie była bezludna, psy się kąpały między wsytawmi a ja podziwialam cudne widoki.
a - byliśmy w czasie ramadanu, więc w dzień chrześcijanie się bawili a w nocy muzułmanie. :)

Link to comment
Share on other sites

My wyjeżdżamy w czwartek rano. Zdjęć "trochę" porobimy bo miejsce tak jak Magda pisze....Na wystawie aby zająć dobre miejsce trzeba być wcześniej -jak wszędzie.
Oni tam się nie spieszą, wystawa zwykle zaczyna sie z dużym opóżnieniem.
Nawierzchnia ringów betonowa na samym słońcu ale część terenu obok ringów zacieniona.

Link to comment
Share on other sites

No my też na pewno porobimy zdjęcia. Na kąpiel w jeziorze raczej nie ma szans, bo moja to "ozdóbka" z długim włosem ale pospacerować można. My też wyjeżdżamy w czwartek i będziemy na CACIB Macedonia w piątek, sobotę i niedzielę. Wystawa ma zacząć się o 9:00, czy to znaczy, że trzeba tam być już od 7:00 na przykład?

Link to comment
Share on other sites

9 to 9,a o której się zacznie???? tam jest specyficzne pojęcie czasu, taki czas bałkański w stylu "trwaj chwilo" - polecam filmy Kustoricy z muzyką Bregovica - to właśnie o tych krajach. Poza tym mają tam dośc ciekawe maszyny na kolkach - skrzyżowanie traktora z krajzegą....
a i mają super pomysł na rozpoczęcie wystawy rangi Cacib - na dzień dobry grają hymn narodowy.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim dzięki za odpowiedzi. Tak to rozpisaliscie, że jabym już wtym roku pojechała....ale niestety.
[B]narisowa[/B], tak zauważyłam te zabójcze ceny. Biorąc pod uwagę ile oni jadą...
Chociaż w ogóle jak dowiaduje się o ICH cenach - tego się nie da skomentować. Ostatnio się dowiedziałam, że kilo żołądków kosztuje w Moskwie 6 Euro!!! Po czymś takim to cena za miejsce 1300-1500 nie wydaje się już tak kosmiczna.
Widze też, że ludzie jeździli tu do Salonik. Mój mąż mnie męczy wyjazdem właśnie do Salonik (on tam studiował i kocha to miejsce). No to teraz będziemy na wystawy jeździć wyłącznie na południe Grecja, Macedonia :) i łączyć piękne z pożytecznym :)
Wszystkim dużo powodzenia. Proszę (jeżeli się oczywiście da) zwrócić uwagę czy dużo tam dobermanów wystawiają.

Link to comment
Share on other sites

CACIB Macedonia (27.08.2011):
Celin Happy Sheep (Celinka) - CAC, CACIB, BOS, BOB
Solo Rossii Sapore di Sol (Jazz) - JCAC, JW, II BIS junior!


To nasze wyniki z tej wystawy (oba to Bedlingtonki) ;) niestety nie wiem jak poszedl nam CAC Moldawii. Czekam na SMSki od dziewczyn :)

Link to comment
Share on other sites

grupa z Lublina jest juz w Polsce :) wrocili z ogromnymi sukcesami, o czym na pewno ktos z nich napisze ;)

Moje Bedlingtonki:
CAC Moldawii:
Jazz - JCAC, JW, BOB
Celinka nie startowala, bo jest juz nawet GCH. Moldawii ;)

to byla sobota, w niedziele ponownie:
CACIB Macedonia:
Celinka - CAC, CACIB, BOS, BOB
Jazzik - JCAC, JW, tym razem III BIS junior :)

Bardzo sie ciesze :)))

Link to comment
Share on other sites

Witam
Grupa z Lublina jest już w domu i prostuje kości .
Mozna powiedzieć ,że zrobilismy kawałek dobrej roboty .
Mamy wiele sukcesów polskiej grupy na koncie,którch gratuluję moim kolezkom ..
Wspaniale wypadły polskie pary hodowlane ,aż szkoda ,że nie mielismy polskiej flagi ,aby pomkazać jej .
A co jak dalej to pokażę na zdjęciach .
Coż jestem szczęśliwa BEST IN SHOW INTERNATIONAL DOG SHOW
w drugin dniu należy do pomka z POOOOLSKIEJ hodowli .
BEST IN SHOW krajowej wystawy moldavia 2 miejsce na;eży do pomka z POOOOLSKIEJ hodowli .
Wielokrotne zwycięztwa grupy należa do mich kolezanek z polski .
POOLSKA wypadła dobrze.
PodreSlam dobre bo nasze POOOOLSKiE

Link to comment
Share on other sites

Masz rację Ula Twoje pomki wspaniale się zaprezentowały i cieszy bardzo ,że polskie i w polskich rękach....stanęły na pierwszym miejscu /BIS/:multi:wystawy cacib, nie umniejszam również sukcesu na wystawie mołdawskiej:)
Gratuluje wszystkim busowym koleżankom dużych sukcesów/ może same niech piszą/:)
Bardzo dziękuję za wspaniałe towarzystwo, super atmosferę, mieliśmy b. zgrana grupę.:multi::multi: Zdjecia porozsyłam wieczorem;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...