Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

Heeej dziewcionki :loveu: No już nie mamy w planach znikać :)
Muszę aparat naprawić, to będą foty [SIZE=1](chyba, ze mi ktoś za sponsoruje:diabloti: niedługo mam urodziny)[/SIZE]
[SIZE=2]A tak ogólnie u nas lux, Sheila wyszła z nużycy, za to babrze się we wszystkim, dziś zaliczyła zdechłą rybe :shake: i kąpiel w śmierdzącym bajorze....[/SIZE]
Mogłaby brać przykład z Tiny :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::']Wiesz skądś to znam :evil_lol: Też mam w domu tymczasowiczkę lubiącą się 'wypachnić' :evil_lol:
I jak patrzę na zdjęcia Sheili dochodzę do wniosku, że już gdzieś widziałam te kurwiki w oczach :evil_lol:[/quote]

Hahaha no dokładnie te same kurwiki mają :evil_lol: nadały by się razem, może chcesz drugą "grzeczną'' niunie na tymczas??:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Hahaha no dokładnie te same kurwiki mają :evil_lol: nadały by się razem, może chcesz drugą "grzeczną'' niunie na tymczas??:D[/QUOTE]Ja może i nie miałabym nic przeciwko, ale nie wiem co na to Figa :diabloti: Ona biedna nerwowo już po krawędzi jedzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ja może i nie miałabym nic przeciwko, ale nie wiem co na to Figa :diabloti: Ona biedna nerwowo już po krawędzi jedzie :evil_lol:[/quote]

To tak jak Tina, ona też spazmów dostaje :D ale Sheila większa to nie moze za bardzo podskakiwać, ale na tego dałna trzeba mieć cały czas oko bo jej sie wydaje, ze sobie Sheilę 'wychowa'

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']To tak jak Tina, ona też spazmów dostaje :D ale Sheila większa to nie moze za bardzo podskakiwać, ale na tego dałna trzeba mieć cały czas oko bo jej sie wydaje, ze sobie Sheilę 'wychowa'[/QUOTE]

Bo przyszły takie niewychowane i im się wydaje że rządzić mogą :shake: To się nie ma co dziwić że się nasze damy bulwersują :shake: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Bo przyszły takie niewychowane i im się wydaje że rządzić mogą :shake: To się nie ma co dziwić że się nasze damy bulwersują :shake: :evil_lol:[/quote]

Hahaha dokładnie tak jest :evil_lol:
Kanapowe panienki muszą nieokrzesane bydło uczyć ochendogi :D :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Przyszłam se tu, o.

I powiedziałabym, że życzę Ci dobrej nocy ale tego nie zrobię :shake:

Sama Wiesz Czemu :shake:

Koooosa jest, ojjjj jest kosaaa... :evil_lol:

[COLOR=PaleTurquoise]Doooobrej nocki buraku[/COLOR] :p[/quote]

Łooooj :placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Ja nie ce kosyyy.... no weeeśś.... nie gniewaju sie :placz::placz::placz:


[COLOR=PaleTurquoise]Dziękuje ślicznie :loveu: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Iś & Chester']hej :)
Tinulka :loveu::loveu:
ładnego tymczasa masz ;)
a jakieś nowe wieści od Zibi są ? :)

[SIZE=1]spóźnione[/SIZE][SIZE=1]:oops:[/SIZE][SIZE=1] najlepszego :calus:[/SIZE]:multi:[/quote]

Dzięki dzięki :loveu:

U Zibi w porządku, gruba się porobiła, na jej wątku są zdjęcia z wizyty ostatniej, na wakacjach jak mi się uda pojechać będą następne :p

Dziękuje za życzonka :*:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...