Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::'][COLOR=Blue]Przykro mi słońce, zostałaś [SIZE=7]PRZEGŁOSOWANA [/SIZE]:evil_lol:


[COLOR=Red]Biegnę, lece, pędzę... :mad:[/COLOR]
[/COLOR]

[COLOR=Green]Dziecko bój się Boga, do 12 spać! Kto to widział... :shake:[/COLOR][/QUOTE]

[COLOR=Blue][SIZE=3]Mimo waszego glupiego gadania i tak nadal lubie kosza :eviltong::eviltong:

[COLOR=Red][SIZE=2]czeeekam :D

[COLOR=SeaGreen]i kto to mówi :diabloti::diabloti: [COLOR=Yellow][SIZE=1]ostatnio zdarzyło mi sie do 15 :oops:[/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Nie uda Ci sie to... ti ti ti...! :x



Cieszysz sie?? :crazyeye:



:mad::mad::mad::angryy::angryy::angryy:[/quote]

hhe idz mi z ta pała:D
a pewnie ze sie ciesze bo sie steskniłam za moimi gopkami :D ale we wtorek juz sie nie bede cieszyc :-(

[quote name='Marta_Ares'] a wy co tu tak gadacie?? nudzi wam sie? zadnych fotek nie ma tylko nagadane o wszystkim i o niczym:eviltong:[/QUOTE]

Martuś jutro będą fotki :)

[quote name='g_o_n_i_a']Lubic to Ty se mozesz...:mad:[/QUOTE]

no ba zrobie wszystko co w mojej mocy :diabloti:[COLOR=Yellow][SIZE=1]żartuje ;)

[/SIZE][/COLOR][quote name='Sylwia']Spać nam się nie chce :diabloti:[/QUOTE]

a mi sie własnie cche :(

[quote name=':: FiGa ::']Wow jaki av :mdleje:
:klacz:[/QUOTE]

:oops::oops::p


[COLOR=Yellow][SIZE=1]

[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']no w sumi mi tez nie:eviltong: mialam cos poczytac (a dokladniej skonczyc czytac biografie Ryska Ridela) ale ogomania wygrala:razz: ale wrocilam do was z nowymi fotkami:eviltong: Karmi i ze slonymi paluszkami[/quote]

KARMI ?? bleee !! okropieństwo :shake: nienawidze !!
Ale fotki uwielbiam :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Blue][SIZE=3]Mimo waszego glupiego gadania i tak nadal lubie kosza :eviltong::eviltong:

[COLOR=Red][SIZE=2]czeeekam :D

[COLOR=SeaGreen]i kto to mówi :diabloti::diabloti: [COLOR=Yellow][SIZE=1]ostatnio zdarzyło mi sie do 15 :oops:[/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/quote]
[SIZE=3][COLOR=Blue]Bo się nie znasz[/COLOR][/SIZE] :eviltong:

[COLOR=Red]A masz!! :chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw:

[COLOR=Green]A co ja niby długo śpie czy jak :roll:[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']hhe idz mi z ta pała:D
a pewnie ze sie ciesze bo sie steskniłam za moimi gopkami :D ale we wtorek juz sie nie bede cieszyc :-([/quote]Ja tam za moja klasą nie tęsknię, nie miałabym nic przeciwko jesli nie widziałabym ich do końca życia :p



[quote name='_ChiQuiTa_'] no ba zrobie wszystko co w mojej mocy :diabloti:[COLOR=Yellow][SIZE=1]żartuje ;)[/SIZE][/COLOR][/quote]:mad:
[COLOR=Yellow][SIZE=1]
[/SIZE][/COLOR]

[quote name='_ChiQuiTa_'] a mi sie własnie cche :([/quote]:turn-l::turn-l:


[quote name='_ChiQuiTa_']
:oops::oops::p[/quote]A zrobisz mi taki? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']hehe a ja lubie sie czasami tego napoju napic:evil_lol: :evil_lol: szczegolnie kawowe mi przypadlo do gustu. Obecnie mam toffi ktorego nie cierpie ale mama jak kupowala to powiedziala ze innego nie bylo:/:/

Edit
[COLOR=Red] fajny avek[/COLOR][/quote]

nienawidze kawowego karmi juz lepszy Reeds... a najlepsza Warka Stronk :p:p

[COLOR=Red]dziękuje :)

[/COLOR][quote name=':: FiGa ::'][SIZE=3][COLOR=Blue]Bo się nie znasz[/COLOR][/SIZE] :eviltong:

[COLOR=Red]A masz!! :chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw:

[COLOR=Green]A co ja niby długo śpie czy jak :roll:[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

[COLOR=Blue]znam sie :eviltong:
i chciałam zaznaczyć że siatkę tez lubię ale nie lubie piłki nożnech chociaż na mecze chodze bo fajne doopy się kręcą :eviltong:

[COLOR=Red]aaaaaa....:smhair2::question::nerwy::eek::help1:

[COLOR=SeaGreen]no a kto pisał ze śpi do 12?? cooo... no !! przyznaj sie :cool3:[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][COLOR=Red]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::'][COLOR=Red]Ja tam za moja klasą nie tęsknię, nie miałabym nic przeciwko jesli nie widziałabym ich do końca życia :p[/COLOR]



:mad:
[COLOR=Yellow][SIZE=1]
[/SIZE][/COLOR]

:turn-l::turn-l:


A zrobisz mi taki? :razz:[/quote]

[COLOR=Red]a ja własnie kocham moje dziewuszki klaswe :D mam ich aż 24 i wszystkie są kochane :D no i 2 chłopy też kochane :razz:

[COLOR=Black]i prosze sie ze mnie nie śmiać ze mi sie spać che :x

a avatarek moge zrobić :)
[/COLOR]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red]a ja własnie kocham moje dziewuszki klaswe :D mam ich aż 24 i wszystkie są kochane :D no i 2 chłopy też kochane :razz:[/COLOR][/quote]Zazdroszczę CI fajnej klasy :oops:
[COLOR=Red]
[/COLOR][quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red][COLOR=Black]i prosze sie ze mnie nie śmiać ze mi sie spać che :x[/COLOR][/COLOR][/quote]Ok już jestem poważna... :lol: :evil_lol: :diabloti: :grin: :megagrin:
[COLOR=Red][COLOR=Black]
[/COLOR][/COLOR][quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red][COLOR=Black] a avatarek moge zrobić :)[/COLOR][/COLOR][/quote]Więc czy mogłabyć wyciąć mi psa z tego zdjęcia..?? I zrób sam avek :razz:
[COLOR=Red][COLOR=Black] [/COLOR]
[COLOR=black]W normalnej wielkości
[url]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-211Hm1I.jpg[/url][/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::'][COLOR=Red]Zazdroszczę CI fajnej klasy :oops:[/COLOR]
[COLOR=Red]
[/COLOR][COLOR=SeaGreen]Ok już jestem poważna... :lol: :evil_lol: :diabloti: :grin: :megagrin:[/COLOR]
[COLOR=Red][COLOR=Black]
[/COLOR][/COLOR]Więc czy mogłabyć wyciąć mi psa z tego zdjęcia..?? I zrób sam avek :razz:
[COLOR=Red]
[COLOR=black]W normalnej wielkości
[URL]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-211Hm1I.jpg[/URL][/COLOR]
[/COLOR][/quote]

[COLOR=Red]czekałam na tę klase 9 lat... i w końcu mam... bo podstawowka i gimnazjum to porażka :shake:


[COLOR=SeaGreen]krowa :obrazic:

[COLOR=Black]A jaki ma byc ten avek? wyciąć Fige tak jak ja mam wycietą fige czy tylko zrobić z tego zdjecia avatar z tłem??[/COLOR]
[/COLOR]


[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red]czekałam na tę klase 9 lat... i w końcu mam... bo podstawowka i gimnazjum to porażka :shake:


[COLOR=SeaGreen]krowa :obrazic:

[COLOR=Black]A jaki ma byc ten avek? wyciąć Fige tak jak ja mam wycietą fige czy tylko zrobić z tego zdjecia avatar z tłem??[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/quote]
[COLOR=Red]Ja zawsze miałam klase do doopy ale obecna to przechodzi wszelkie granice ... :angryy:[/COLOR]

[COLOR=Green]Gosiu! Wołają Cię![/COLOR]

Tak jak masz wyciętą [SIZE=3]FIGĘ[/SIZE] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::'][COLOR=Red]Ja zawsze miałam klase do doopy ale obecna to przechodzi wszelkie granice ... :angryy:[/COLOR]

[COLOR=Green]Gosiu! Wołają Cię![/COLOR]

Tak jak masz wyciętą [SIZE=3]FIGĘ[/SIZE] :evil_lol:[/quote]

[COLOR=Red]olej drani :x

[COLOR=SeaGreen]:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: hahahah :D

[COLOR=Black]ok postaram sie coś wymodzić, ale to jutro bo teraz juz musze leciec :)
jeszcze nie ide spać bo wiem ze na to czekacie i jeszcze tu wrócę dziś... tzn mam nadzieje

no to [SIZE=6]paaa[SIZE=6]a [/SIZE][SIZE=6]:buzi:[/SIZE]

i jakbym już nie wróciła to dobranoc :buzi:
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...