Jump to content
Dogomania

Starachowice! 2 córeczki Berty w nowym domku! Ona sama niestety zaginęła!


Majaa

Recommended Posts

Po burzy mózgów u mnie w domu, podjęliśmy decyzję, że zostanie Miśka. Z resztą imie chyba też :) .
Misia przestała być takim odizolowanym stworem, przychodzi się przytulić, zaczepia jak chce aby ją głaskać i strasznie piszczy jak jest głodna (czyli prawie bez przerwy :evil_lol: ). W przeciwieństwie do siostry jest niekumata kompletnie ale mam nadzieję, że sobie jakoś z nią poradzę.

Do adopcji zostaje ta mniejsza z krótszą sierścia. Wad większych niezauważyłam oprócz tego, że obydwie mają perwersyjną przyjemność do budzenia nas i sąsiadów o 2 w nocy, ponieważ dziewczynki muszą się pobawić.
Jeśli chodzi o jej zalety to faktycznie z podstawami u niej jest dobrze, bo załatwia się na gazety, wie co to zostaw, nie rusz, nie wolno. Jest śmiała i troszkę bardziej zadziorna od swojej większej siostry :) . Pomimo tego, że pewnie będzie dość duża niepolecałabym jej do domku z ogrodem, bo strasznym zmarźluchem jest. Wystarczy, że okno otworzę a ta kombinuje jak sie pod kołdrę dostać :evil_lol: . Bardzo ładnie zostają same w domu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chrzan']Podnoszę sunię :)[/quote]
Chyba wciąż jeszcze Bertę i siostrę Miśki podnosiłaś :cool3: :cool3: :cool3:
Nie zapeszam, ale ponieważ nie mam pewności czy uda mi się przez kolejne 3-4 dni korzystać z netu, to napiszę, że szansa na domek dla drugiej córeczki Berty się rodzi!!!!!! Super!! Oby się udało !

Link to comment
Share on other sites

Domek ??? Czy to ten o którym mówiłam tobie przez telefon ??

Maju mówiłam ci przez telefon, że to znajomy chciałby małą. Ech jakoś nie jestem przekonana do niego. Nie wiem czy koleś miał kiedyś psa, ale to nie jest problem. Bardziej zastanowiło mnie to, że on chce psiaka sugerując się wyglądem Grubej, a ja mu mówiłam, że one jedyne co mają ze sobą wspólnego to kolor. No ale jak się odezwał to ok.

Od powrotu do domu chodzi mi cały czas "wy nie wiecie a ja wiem, jak rozmawiać trzeba z psem" :) . Chociaż to się u mnie tyczy bardziej tego, że ja nie wiem jak rozmawiać z moim mężem. Dziś mi oświadczył, że on nie wie, który psiak mu się bardziej podoba i czy w związku z tym, czy nie można zatrzymać obydwóch psików. Nie wiem co mu powiedzieć. Mamy mieszkanie 40 m2 jednego psa, kota, teraz Miśkę przemianowaną na Lira (prośba znajomego), a teraz drugi pies ??? , no a do tego dziecko w drodze. Czy chlopy niewiedzą, że nie daje się trudnych wyborów kobiecie rozchawianej hormonalnie ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klusek04']No to Chrzan ma problem. Sunie hop do góry.[/quote]

Jak zawsze z własnym chłopem :oops: .

Dziewczynki bardzo grzeczne. Nie ściągają za bardzo różnych dziwnych rzeczy. Rozrabiają jak to szczeniaki, ale głownie gryząc siebie. Obydwie bardzo lubią się przytulać, zaczynają wpychać się na łóżeczko, chociaż to bardziej Mała robi, bo Miśce tyłek za bardzo ciąży :)

Kapcie bardzo lubią ale tylko mojego męża na szczęście. Ma mężuś co chciał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko mogę napisać, że kłamałam pisząc o maluchach "słodkie, miłe i kochane". Nie dobre dziewczyny co noc dają nam się we znaki walcząc ( na szczęscie) na mleczne zęby. Nadal okupują się u mnie w łazience (dziwne, że mieszczą się w dziurze zrobionej w drzwiach dla kota) próbują spać na łóżku, ale jeszcze wskoczyć nie potrafią :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chrzan']Ja tylko mogę napisać, że kłamałam pisząc o maluchach "słodkie, miłe i kochane". Nie dobre dziewczyny co noc dają nam się we znaki walcząc ( na szczęscie) na mleczne zęby. Nadal okupują się u mnie w łazience (dziwne, że mieszczą się w dziurze zrobionej w drzwiach dla kota) próbują spać na łóżku, ale jeszcze wskoczyć nie potrafią :cool3:[/quote]
No to Chrzan powinnaś być w siódmym niebie! :cool3: Nie walcza z Tobą, z kotem, z meblami :evil_lol:
Żartuję oczywiście !
Podejmijcie decyzję co do suni mniejszej!!!!!!!!! Bo to wciąż jest "na dwoje babka wróżyła" ;)
Tylko proszę się nie bić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...