Jump to content
Dogomania

Brit Care Venison & Potato


emily-90

Recommended Posts

Co sądziecie o tej karmie? Jako jedyna z Brita nie zawiera zbóż. Mam chęć kupić ją na spróbowanie.. Czy ktoś ją podawał?

Skład:
mięso z dziczyzny, ziemniaki, tłuszcz drobiowy (z witaminą E), olej łososiowy, aromaty naturalne, otręby ryżowe, suszona pulpa buraczana, drożdże browarniane, suszone jajka, wyciąg z juki Schidigera, suszone jabłka, minerały, chlorowodorek glukozaminy, siarczan chondroityny, DL-metionina, L-lizyna, oligosacharydy manozowe, frukto-oligosacharydy, pięciowodny siarczan miedzi, niacyna, pantotenian wapnia, kwas foliowy, chlorek choliny, biotyna, witamina A, witamina D3, witamina E.

Analiza:
Białko (24%), Tłuszcz (13%), wilgotność (10%), popiół (8,0%), włókno (2,8%), wapń (1,5%), fosfor (1,1%).

Chciałam kupić coś bez zbóż, myslalam o Taste of The Wild albo o tym Brit Care Venison.. Którą wg was lepiej wybrać?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

moj pies ma bardzo wrazliwy brzuszek-karma brit care dla duzych szczeniakow uratowala nam zycie w czasach jej dziecinstwa.
teraz ma 11 miesiecy, do skonczenia jeszcze 12 kg worek, ale juz zaczelismy sie ogladac za jakas karma dorosla.

na probe kupilam jej brit care z lososiem i wlasnie ten z dziczyzna.

nie jest psem szczegolnie wybrednym...ale ten z dziczyzna w ogole jej nie poszedl.

to nie jest zla karma. ale mloda nie je jej z przyjemnoscia. ale moze kup 3 kg worek i sprobuj.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zamówiłam ją awaryjnie wczoraj, dziś już mam w domku:multi: Na razie pies jeszcze jej nie próbował, ale ja o czym innym: otóż w oryginale nie ma nic o otrębach ryżowych. Ten składnik w opisie znalazłam tylko na allegro, polskie tłumaczenie na opakowaniu też nie wspomina o ryżu:eviltong: Zobaczę czy posmakuje. Oby:cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

My mamy Venision i mojemu psu smakuje, kupy są ok. Ale mój pies w ogóle jest dziwny bo po Acanie z super składem miał skaczke (podawana przez 2 miesiące, wiec to nie przez przestawianie psa), a po takim Bricie nie, hehe :). Wszystko zależy od psa i tego co najlepiej przyswaja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

[quote name='Lottie'] Ale mój pies w ogóle jest dziwny bo po Acanie z super składem miał skaczke (podawana przez 2 miesiące, wiec to nie przez przestawianie psa), a po takim Bricie nie, hehe :). [/QUOTE]
z własnego doświadczenia i z tego co czytałem opinie innch użytkowników wiem że po Acanie psy bardzo często mają luźne zielone kupy więc twój chyba nie jest taki dziwny
z tą Acaną jest coś nie tak

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

W Acanie jest po prostu bardzo dużo składników, w tym ziół - i psy różnie na to reagują.

Anulka29 - Brit ma te granulki podłużne, w kształcie, hm, elipsy jakby - dość spore, długość pewnie nieco większa niż średnica jednogroszówki.

U nas się średnio ten [URL="http://bialyjack.blogspot.se/2013/08/brit-care-venision-test-i-opinia.html"]Brit[/URL] sprawdził, w połowie worka żarty pies nagle stwierdził, że on nie będzie jadł. No i musieliśmy wymieszać z czymś innym, bo był protest kilkudniowy i nieprzerwany - zdarzyło się to po raz pierwszy i w zasadzie ostatni, dlatego do tego Brita raczej nie wrócimy. Karma dziwnie pachniała (choć podejrzewam, że to jest kwestia dzika, bo termin ważności był ok, a karma szczelnie zapakowana), co zwykle psa przekonuje, ale najwyraźniej on nie polubił dziczyzny :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...