Jump to content
Dogomania

Przytulisko Znajdki - wątek przeprowadzkowy ..... Kolejne nieszczęście... :(


bric-a-brac

Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Mam prośbę do osób, które jeszcze tu zaglądają. Na zdjęciach widać, że budowa ruszyła. Wszyscy trzymamy kciuki, aby dało się ją sprawnie przeprowadzić przed zimą... Popytajcie wśród znajomych, rodziny, może ktoś się niedawno budował i ma jakieś końcówki materiałów. Zawsze coś zostaje. Glazura, płytki, worek gipsu, płyty osb, bloczki, cegły, jakieś resztki klejów, zapraw, słupki do siatki, siatka, styropian, farby. Budowa jak widać dopiero rusza, więc niemal każdą rzecz da się wykorzystać. [/SIZE][/FONT][SIZE=3]


[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Mam prośbę do osób, które jeszcze tu zaglądają. Na zdjęciach widać, że budowa ruszyła. Wszyscy trzymamy kciuki, aby dało się ją sprawnie przeprowadzić przed zimą... Popytajcie wśród znajomych, rodziny, może ktoś się niedawno budował i ma jakieś końcówki materiałów. Zawsze coś zostaje. Glazura, płytki, worek gipsu, płyty osb, bloczki, cegły, jakieś resztki klejów, zapraw, słupki do siatki, siatka, styropian, farby. Budowa jak widać dopiero rusza, więc niemal każdą rzecz da się wykorzystać. [/SIZE][/FONT][SIZE=3]


[/SIZE][/QUOTE]


bric-a-brac wysłałam dokladnie to co tu napisałaś do osób biorących udział w wydarzeniu, widziałam iż też dałaś na wydarzeniu ale tam się mało zagląda.

Link to comment
Share on other sites

ciotki dostałam dziś taką wiadomość, która z Was może się skontaktować? Powiedziałam iż najlepiej jest dzwonić do P.Joli....
"Iwona B. 21 lipca o 20:12
jak z ta budowa ? czy dajecie rade ? ja bede we wrzesniu w polsce moj maz by pomogl przy pracy ja oczywiscie takze ale jedziemy do lodzi skad ja pochodze i bede z moimi psiakami, gdyby mozna bylo jakies tanie miejsce dla nas i psiakow to chetnie pomozemy :) pozdrawiam"

Link to comment
Share on other sites

Zerknęłam teraz na FB na ten główny opis.

Pani Jolu, czy można wstawić coś takiego? Proszę ewentualnie coś dodać, zmienić, uzupełnić.

[QUOTE]Przytulisko wynegocjowało jedynie miesięczne przedłużenie umowy wynajmu starego siedliska. W międzyczasie, na pustej działce powstało ogrodzenie i brama. Kojce są w trakcie powstawania (nadal potrzebne panele ogrodzeniowe, bloczki, terakota do wyłożenia podłóg w kojcach). Zostały zalane fundamenty pod dom, więc budowa domku powoli rusza. Wkrótce[SIZE=1] (tu może podać termin planowanej przeprowadzki zwierząt? Może jak będzie konkretny termin, ktoś się znajdzie do pomocy z FB. ) [/SIZE]mija przedłużony o miesiąc najem i zwierzęta wraz z p.Jolą będą musiały trafić na działkę.

Jeśli ktoś może pomóc fizycznie, najlepiej kontaktować się telefonicznie i konkretnie umawiać. [/QUOTE]Greatmadwoman, możesz przerzucić na początek te zdjęcia, które zamieściłam w poście na facebooku, na nich widać postępy.

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie wynegocjowałam do końca lipca, będę jeszcze próbowała sierpień, nie wiem czy się uda, ale to było by dużo lepsze niż kupowanie przyczepy, która kosztuje 8 tysięcy zł. bo może nam nie wystarczyć na budowę domu, bo i tak sporo z kredytu poszło na kojce, a banku nie interesuje, że mam zwierzaki, oni dali kredyt na budowę domu. Kojce na razie stoją w takim stanie jak na poprzednich zdjęciach. Przesyłam zdjęcia z budowy.

[IMG]http://images35.fotosik.pl/811/7592dc6a0cbabfbagen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images45.fotosik.pl/999/6735fd50015c3c8bgen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images35.fotosik.pl/811/eedbcd785e947760gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mam do oddania komplet mebli używanych, do skręcenia ale nie mam możliwości transportu (gabaryty i ciężar wykluczają samochód osobowy - raczej musi byc dostawczak )
Meble z płyty, jasne drewno + fronty i elementy ciemny niebieski/jasniejszy granat - powiedziałabym zestaw raczej młodzieżowy (niestety nie byłam na tyle bystra, żeby przed złożeniem ich zrobić zdjęcia :/ ). Nie są bardzo pojemne ale dobrze sprawdzały się w sypialni i jako meble "biurowe" - dokumenty, segregatory itp.
W zestawie :
- słupek - 4 pólki, dwie szuflady, stan bdb
- komódka (u mnie była to szafka pod tv), dwie szuflady, stan bdb
- regalik, w formie kwadratu, niezbyt duży, sporo półek, stan bdb
- biurko- duży blat, z boku miejsce na komputer, z drugiej półki,wysuwana półka na klawiaturę, stan bdb ( na blacie widać, że było używane)
- półka wisząca nad biurko ( dwie szafki), stan bdb

Prawie cały zestaw może być na kółkach co bardzo ułatwiało sprzątanie pod nimi ;)

W tej chwili meble są zabezpieczone folią u mnie w piwnicy(nie ma wilgoci), mogą poczekać ale chciałabym wiedzieć czy bylibyście zainteresowani(w razie czego pomogę w skręcaniu ;) ), bo jeżeli nie to będę szukała chętnych, bo szkoda mi że tak leżą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']Bardzo chętnie przyjmę, tylko gdyby mogły poczekać aż będzie zrobione choć jedno pomieszczenie. Transport jakoś załatwię.[/QUOTE]

Ok :)
Jak mam deklarację to poczekam - nie ma sprawy, jeść nie wołają, grzecznie stoją w piwnicy.
W razie czego zaglądam na wątek i przypomnę się w stosownym czasie ;)

Link to comment
Share on other sites

Napisałam na głównym wątku Przytuliska, ale i tu powtórzę :)
Uważam, że do sierpniowej edycji Krakvetu powinna wystartować Pani Jola.
Pani Jola to przecież nasza podwarszawska Pipi (Pipi - mam nadzieję, że się nie pogniewa :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Napisałam na głównym wątku Przytuliska, ale i tu powtórzę :)
Uważam, że do sierpniowej edycji Krakvetu powinna wystartować Pani Jola.
Pani Jola to przecież nasza podwarszawska Pipi (Pipi - mam nadzieję, że się nie pogniewa :) )[/QUOTE]

dowiedziałam się ,że do sierpniowej to chyba miau wybiera kandydata. ale chyba

Link to comment
Share on other sites

Moi rodzice mają do oddania używane okna plastikowe.
Okno 57x143cm z potrójną szybą, z możliwością uchylania przez metalową wajchę u dołu okna- Nie wiem, jak to się fachowo nazywa.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/img9946s.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3213/img9946s.jpg[/IMG][/URL]

Okno 200x143cm z podwójną szybą. Uchylają się tylko zewnętrzne skrzydła- regulacja za pomocą klamki.
Jeszcze nie zostało wymontowane- do odbioru będzie za około 2 tygodnie.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/img9955h.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7471/img9955h.jpg[/IMG][/URL]

Okna są do odbioru w Małkini. Niestety nie mamy transportu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...