Jump to content
Dogomania

Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marycha35']Oj, jeszcze?????
A wiecie może kto jest z Dogo od haszczaków??:) Potrzebuję namiary, bo jeden śliczny i potwornie smutny haszcz wylądował w schronie w Łowiczu, trzeba mu pomóc![/QUOTE]

Marysiu napisz koniecznie do sylwija :)
Link do profilu ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/101887-sylwija[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa'][B][SIZE=3]Już mija tydzień jak czekam na dane ludzi Dropsa. Czy wizyta jest zbędna?[/SIZE][/B][/QUOTE]

Nie , nie jest zbędna , tylko ja nie mialam kiedy tych danych wyslac , nie mialam tez kiedy zadzwonic uprzedzic o wizycie ludzi .


[quote name='Marycha35']Kurcze, o co chodzi z tą wizytą?? Czy coś się u Dropsa stało???? Dlaczego to idzie jak krew z nosa????[/QUOTE]

Nie , nic sie nie dzieje zlego , chcemy tylko sprawdzic jak sie Dropsik ma , ale nie bylo komu , a teraz ja czasu nie mialam nawet pomyslec jak sie nazywam , ale juz jest ok i wieczoraem zadzwonie do ludzi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Z mojego bazarku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249552-CZAS-REKALSU!-bazarek-do-20-grudnia-2013-r[/URL]

[B]dla Lizaka poleci dzisiaj 52,50 zł.[/B]

Gdy pieniądze będa na koncie - poproszę o potwierdzenie na wątku bazarku:)

pzdr.[/QUOTE]

dzięki ogromne :loveu: Lizaczkowi skończyła się karma , będzie za co kupić :)

Link to comment
Share on other sites

Kwota - nieduża, ale zawsze cos:) pare konserw można kupic.
Podpowiadam, że w drogeriach rossmann co pare tygodni sa duze przeceny karmy dla kotów i psów.
Ja tam kupuje saszetki i tacki dla moich psow i kotów; cena w promocji to 0,89 /100 gr.
Moje nigdy - jak na razie - nie mialy sensacji po tych saszetkach/tackach:) Może warto tam popatrzeć, co by moglo pasowac dla Lizaka?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Kwota - nieduża, ale zawsze cos:) pare konserw można kupic.
Podpowiadam, że w drogeriach rossmann co pare tygodni sa duze przeceny karmy dla kotów i psów.
Ja tam kupuje saszetki i tacki dla moich psow i kotów; cena w promocji to 0,89 /100 gr.
Moje nigdy - jak na razie - nie mialy sensacji po tych saszetkach/tackach:) Może warto tam popatrzeć, co by moglo pasowac dla Lizaka?

pzdr.[/QUOTE]


Na razie karmy nie potrzebujemy jednak .Dostaliśmy w prezencie :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...