Jump to content
Dogomania

Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bakusiowa']No nie obrażaj się. Ja nie wiem jakie masz doświadczenie. Ja w każdym razie nie mam. Ale jakby ktoś prosił o przeprowadzenie wizyty w Skierniewicach to jest pewna cioteczka.[/QUOTE]

Nie, nie, spokojnie, nie obrażam się :)
Za super doświadczoną osobę też się nie uważam, przeprowadziłam do tej pory kilkanaście wizyt dla psiaków, w tym te początkowe, które przeprowadzałam z drugą osobą, żeby co nieco się nauczyć. Zresztą niestety czasem doświadczenie i początkowe myślenie o potencjalnym domku nie zdają rezultatu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Według mnie powinno iść się bez zapowiedzi. Wtedy można wykryć jak coś jest nie w porządku.[/QUOTE]

Przepraszam , może ja się czepiam , ale od lat zajmuje się psami , jestem DT , mam 5 psów z adopcji i nigdy nie miałam nic przeciwko wizytom PA , ale gdyby mi ktoś przyszedł bez zapowiedzi to bym się wściekła , po pierwsze dla tego ,że mogła bym chociażby mieć bałagan w domu , po drugie mogła bym się spodziewać gości i tysiąc innych powodów . Wizyta po adopcyjna jak najbardziej , ale umówiona . Nie przesadzajmy , bo później się dziwimy ,że ludzie nie chcą psów adoptować .

Link to comment
Share on other sites

Absolutnie nie zgadzam się na to, że wizyta powinna być bez zapowiedzi. Niewybrażam sobie tego. Bez zapowiedzi ewentualnie jeśli cś by mnie zaniepokoiło na normalnej wizycie.
Oczywiście jesli cchecie, żeby zrobił wizytę ktoś inny to podajcie propozycje osoby.

Paula_t a mogłabyś przedaopcyjną dla naszego Foresta przeprowadzić?

Link to comment
Share on other sites

Ja tez jestem za tym aby wizyta odbyła się. Chcę też zobaczyć jego mordkę na zdjęciu. Wizyty poadopcyjne, to czasami jest ciężka sprawa na dogomani. Nieraz zdarzało się, że musiałam domagać się tego. Czasami bezskutecznie. Mam takie wrażenie, zresztą już od dawna, że pies adoptowany, równa się sprawa załatwiona. Nikt nie dba o sprawdzenie czy jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Ja tez jestem za tym aby wizyta odbyła się. Chcę też zobaczyć jego mordkę na zdjęciu. Wizyty poadopcyjne, to czasami jest ciężka sprawa na dogomani. Nieraz zdarzało się, że musiałam domagać się tego. Czasami bezskutecznie. Mam takie wrażenie, zresztą już od dawna, że pies adoptowany, równa się sprawa załatwiona. [B]Nikt nie dba o sprawdzenie czy jest dobrze.[[/B]/QUOTE]

Wizyta odbędzie się w tym lub przyszłym tygodniu , zrobi ją Kkanarekk i wiem ,że na 100% wszystko dokładnie sprawdzi , poproszę też o zdjęcia dropsika .

Link to comment
Share on other sites

Przez wiele lat radziłam sobie praktycznie sama z utrzymaniem psiaków które mam na BDT , niestety w tej chwili moja sytuacja finansowa bardzo się pogorszyła i nie stać mnie na dalsze utrzymywanie psiaków , muszę prosić o pomoc :
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238676-W%C4%85tek-zbiorczy-moich-tymczas%C3%B3w-Karma-pilnie-potrzebna-!!!?p=20277581#post20277581"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238676-Wątek-zbiorczy-moich-tymczasów-Karma-pilnie-potrzebna-!!!?p=20277581#post20277581[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...