Jump to content
Dogomania

Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!


Tymonka

Recommended Posts

[quote name='danavas']nie możemy pozwolić żeby do schronu trafiły....takie kochane pycholki...w dodatku kumple...one muszą razem gdzieś iść może faktycznie w jednym kojcu oba???[/QUOTE]

One są niesamowite , w sobotę byłam na weselu i moja mama siedziała z moimi psami , poprosiłam ją ,żeby do tych psiaków podjechała i tak śmiesznie wyszło :

Pojechała , wysiadła z auta i krótkowłosy podszedł się witać , na to kudłaty podszedł , włożył mu pysk do ucha , krótkowłosy się na niego spojrzał i zaczął na mamę poszczekiwać , tak to podobno wyglądało jak by kudłaty mu kazał
:D

Trzeba psiakom nadać imiona bo głupio tak pisać krótkowłosy i kudłaty .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anja2201']Ile jeszcze mam pisać , ciotki każda złotówka to dla psiaków bardzo dużo !!!!!!!!

Ale kasę zacznę zbierać dopiero jak uzbieramy deklarację , do puki nie uzbieramy nie zabiorę ich do hotelu , bo nie mam z czego dołożyć , a nie mogę sobie pozwolić na kolejne długi w hotelach .

Ale jak psiaki zabierzemy to każdy bazarek mile widziany
:)[/QUOTE]


W takim razie mocno trzymam kciuki za oba słodziaki.... :) I jeśli potem mogłabym prosić o konto na pw. ...Wtedy, gdy już przyjdzie czas do wpłat. Z góry dziękuję :) A cień odkładam i jak tylko będzie informacja o zbieraniu pieniążków, wystawię go.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Czy one w tym lesie bezpieczne? Nikt ich nie skrzywdzi?
Nie mogę wspomóc stałą deklaracją. Przykro mi. Szkoda ich bardzo. Nie wiem jak pomóc.[/QUOTE]

Nie grozi im jakieś bezpośrednie niebezpieczeństwo , ale wiesz droga przy lesie , niedaleko młodzież sobie urządza popijawy i tego się boję najbardziej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']One są niesamowite , w sobotę byłam na weselu i moja mama siedziała z moimi psami , poprosiłam ją ,żeby do tych psiaków podjechała i tak śmiesznie wyszło :

Pojechała , wysiadła z auta i krótkowłosy podszedł się witać , na to kudłaty podszedł , włożył mu pysk do ucha , krótkowłosy się na niego spojrzał i zaczął na mamę poszczekiwać , tak to podobno wyglądało jak by kudłaty mu kazał
:D

Trzeba psiakom nadać imiona bo głupio tak pisać krótkowłosy i kudłaty .[/QUOTE]

razem się trzymają:) szkoda by ich rozdzielać.... ja też chętnie wspomogę bazarkiem a we wrześniu kończy mi się jedna duża stała i spokojnie będę mogła podwoić moja deklaracje na chłopaków jeśli będą mieć małe tyły....tylko proszę mi o tym przypomnieć jakby co;)

trzeba je zabrać....koniecznie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Aneczko to trzeba szukać hotelu i dogadać cenę, będziemy widzieć na czym stoimy.[/QUOTE]

Ano trzeba , z tego co pamiętam od Donki jakoś niedługo wyjeżdża psiak , może zgodzi się je do jednego kojca oba wziąć ?Zadzwonię później .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Ano trzeba , z tego co pamiętam od Donki jakoś niedługo wyjeżdża psiak , może zgodzi się je do jednego kojca oba wziąć ?Zadzwonię później .[/QUOTE]
Dawaj Ania, to dwa maleństwa, w jednej budzie się zmieszczą. A u donki będą miały jak w raju.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Donki , miejsc na razie brak i nie zapowiada się , żeby coś się zwolniło :(

Zaraz napiszę do megi1 , staram się znaleźć gdzieś blisko hotel , wtedy łatwiej odpowiadać za adopcję .

Postaram się załatwić karmę , może będzie taniej ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasienka001']Dostałam zaproszenie na wątek, niestety chwilowo nie mam jak pomóc finansowo. Imiona jakieś by się przydały :-)[/QUOTE]

Ano przydały by się , krótkowłosego wołam Lizak ( bo macha jęzorem na lewo i prawo ) , a kudłaty ??

Link to comment
Share on other sites

Dostałam link do tego wątku. Niestety nie mogę im pomóc. Śliczne psiaki, jakby znalazły DT, ktoś o nie trochę zadbał, nakarmił, wykąpał i tego kudłatego uczesał to myślę że chłopaki mieliby szansę na znalezienie DS, wyglądają poza tym na spokojne. Fajnie jakby razem gdzieś trafili do DS, wyglądają jak kumple, słodkie są:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']U sylwiaso jest hotelik, k. Łowicza, ale nie wiem, czy są wolne miejsca :([/QUOTE]
tak to bardzo dobre miejsce!!!
Duzo zdjec ,ciagle relacje o psach czyli duza pomoc do ogloszen,nie trzeba ciagle sie dopominac i czekac w nieskonczonosc na jakies wiadomosci .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...