Jump to content
Dogomania

Suka labradora z rodowodem.


kornel

Recommended Posts

Słuchajcie, wiem, że jest dużo takich bid, ale przeglądałam allegro i natknęłam się na to ogłoszenie [url]http://allegro.pl/labrador-suka-z-rodowodem-i1660332230.html[/url] maskara. Wystarczy spojrzeć na oczy tej suczki, jej masę ciała i wyciągnięte cycki... Nie wiem , wrzucam to tutaj może ktoś się nią zainteresuje.?

Link to comment
Share on other sites

Trzeba ją jak najszybciej z tamtąd wyciągnąć! :shake: Dobrze że tu to to ogłosiłaś. ;) Trzeba chociaż znaleźć jej narazie DT bo suka się wykończy. Widać po niej że nie miała łatwego życia. :placz: Popytam wszystkich.
*
Dodam to jeszcze na psy.pl

Link to comment
Share on other sites

Dobrze by było spisać numer tel. w razie jakby sie aukcja skończyła żeby był. Ten sam koleś wystawił też psa, również z rodowodem.
Jakby ktoś znalazł DT na trasie Lubartów-Tarnobrzeg mogłabym poprosić tatę żeby zabrać ją stamtąd, ale to nic pewnego. Tylko najgorsza sprawa to chyba kasa... Wątpie żeby ktoś chciał ją wykupować za taką kwotę.

Link to comment
Share on other sites

Ja już mam numer spisany w telefonie. ;) Widziałam tego psa, jest w lepszym stanie. : / Ale nawet niech znajdzie się nad morzem właciiel to i tak dobrze. :) Jeżeli to już z mamą bym pojechała. :) Ale tylko wtedy kiedy ktoś znalazł by się z Łodzi lub Warszawy. :) Bo z Łodzi do Tarnobrzegu trochę jest... No ja też przez tą cenę wątpie. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...