Jump to content
Dogomania

Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie, od jakiegoś czasu Toruś po jedzeniu wciąga dziwnie powietrze. Pierwszy raz jak to robił to się wystraszyłam że to skręt żołądka bo tak jakby łapał powietrze. Ale obmacałam brzuch i był miękki więc stwierdziłam że pewnie ma zapchany nos że może się przeziębił. Ale robi to tylko po jedzeniu wieczorem więc nie może być zakatarzony tylko wieczorem ;-). No i w sumie nie wiem o co chodzi. Ktoś się z takim czymś spotkał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Słuchajcie, od jakiegoś czasu Toruś po jedzeniu wciąga dziwnie powietrze. Pierwszy raz jak to robił to się wystraszyłam że to skręt żołądka bo tak jakby łapał powietrze. Ale obmacałam brzuch i był miękki więc stwierdziłam że pewnie ma zapchany nos że może się przeziębił. Ale robi to tylko po jedzeniu wieczorem więc nie może być zakatarzony tylko wieczorem ;-). No i w sumie nie wiem o co chodzi. Ktoś się z takim czymś spotkał?[/QUOTE]

Ja sie z tym spotkałam. Mój pies tak robi jak powącha pachnąca suczkę. Jednak kilka razy zdarzyło się to w domu i było to wieczorowa porą.. Tutaj nie wiem dlaczego tak się stało. Jest to bardzo nieprzyjemne. Z tym że już bardzo dawno nie było takiego zdarzenia.

Link to comment
Share on other sites

LILUtosi , postaw mu troszkę wyżej miskę tak na wysokość jego kostek u nóg , prawdopodobnie podczas jedzenia wpada mu coś do nosa ( nie że nos zabycha jedzeniem bezpośrednio z miski tylko jakby "zasysał" od tyłu ) , jak będzie miał wyżej , to nie powinno my się tak dziać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Więcej nie mogę nic powiedzieć. Poprostu jest to taki dźwięk miedzy krztuszeniem się a katarem. Nagram dzisiaj filmik jak mi się uda.[/QUOTE]

Nie chce krakac,ale to chyba cos z sercem.Moja Zuza tak robila,okazalo sie ze ma nie domykalnosc zastawek.Bierze tabletki.Juz do konca zycia musi brac.

Oby to nie bylo to..ale tak mi wyglada:shake:

Edited by pikola
dopisek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Wczoraj i dziś już tego nie robił. Za to bezczelnie leje na posłanie, obok posłanie i to dość dużo. Po za tym bez innych niepokojących objawów.[/QUOTE]ale ustawiłaś miskę trochę wyżej ? czy tak sam z siebie przestał ?
co do siusiania to na szybko rutinoscorbin mu daj , nie zaszkodzi a trochę go zakwasi , powinno trochę pomóc do wizyty u weterynarza

Link to comment
Share on other sites

hmmm kurde ale czemu tak sika? przecież nauczony jest czystości... a może on ma coś z węchem? to są tylko moje spekulacje, może ma słaby węch i myśli że posłanko nie jest odpowiednio "zaznaczone" jego zapachem i dlatego? bo kurde kto by chciał spać w mokrym łóżku..

Link to comment
Share on other sites

Zdarza się że naleje sobie na ponton i w nim się połozy. W Pontonie kładłam mu jeszcze jakiś kocyk albo ręcznik ale nie nadążałam prać więc ma teraz sute. Położyłam drugi nieprzemakalny materac żeby miał na zmianę. Dziś nasikał na róg ściany. Trzeba wziąć pod uwagę że Toro nie jest najmłodszy i że jest to demencja starcza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...