Jump to content
Dogomania

Angie i Xsara w jednym stały domku ;)


izatemka

Recommended Posts

o kurde, to musisz nagrać film i nam podesłać. :-o
Biedna .. ale pamiętam, że Cody jak był mniejszy .. może miał z pół roku, to miał świeżbowca w jednym uchu. Czasami mu się zdarzają też zapalenia jednego ucha lub prawie zapalenia, nie wiadomo od czego, ponieważ ma czyszczone uszy 2 razy w tygodniu, albo raz, więc uszy to też przypadłości u Westów. :eviltong:
A z tym wyżłem, to chyba masz racje, albo poprostu jest to Wyżeł Niemiecki tylko, że trochę spasiony. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Xsara zagineła dzisiaj rano na polach na Ostropie,zerwała karabinek od smyczy i poszła w długą za bazantem...
Niebieskie szelki typu T,tatuaż tel do mnie 604 100 381
Dajcie znać proszę,jak ktoś ma znajomych w Gliwicach,szukałam jej 3 godziny,robię teraz ogloszenia i zaraz ide szukaćdalej

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki :thumbs:... Najważniejsze- porozwieszaj ogłoszenia!!! Jeżeli dzisiaj nie masz dostępu do drukarki- zrób na razie zwykłe, z nr-em telefonu, info że suczka jest leczona (zniechęci złodziei). Że dzieci czekają. No i szukanie z Angie też może pomóc- jeżeli one są zżyte, Angie może Xsarę wywęszyć- w końcu westy mają świetny węch. I pisz czy coś się dzieje... Aha, może też tel. do lokalnego schroniska że zaginął Ci pies i zostaw nr?

Link to comment
Share on other sites

Xsara się znalazła.
Zgarnęła ją Pani Alicja z pól, brudną jak nieboskie stworzenie i wystraszoną i zabrała do siebie do domu,wykąpała i nakarmiła.
Telefon zadzwonił, jak na polach straciłam juz nadzieję, szarówka się robiła.....ehhh,cały dzień z życiorysu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']I przywieś dziewczynom adresowniki przy obróżkach ;) [/QUOTE]
Xsara ma wypisany na szelkach numer telefonu,tylko na dole,na tym szerszym pasku między nogami :eviltong:
Do tego czytelny tatuaż, a z hodowczynia utrzymuję kontakty towarzyskie..
Poza tym w przypadku jakiegos wypadku albo przywłaszczenia znalezionego psa ani adresówka ani chip ani tatuaż nie pomoże.
A to jest coś, czego się najbardziej bałam...

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że "przygoda" dobrze się skończyła. Poznałam to na własnej skórze 4 lata temu, jak Frodo trzy miesiące po znalezieniu u nas domu, zgubił się na spacerze. Szukaliśmy go do 12 w nocy, ja już oczywiście cała zapłakana, że zginął na dobre, a on przyszedł do bloku, po schodach wszedł na VII piętro i czekał na nas. Chyba dość długo już tam stał, bo był cieplutki, a na dworze był koniec listopada i strasznie zimno. Ale co ja przeżyłam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...