Jump to content
Dogomania

Hodowle


Recommended Posts

[quote name='Juliahis']Proszę o pomoc! Czy macie jakieś informacje na temat hodowli Złota Grota i Eluda?[/QUOTE]
moi znajomi mają suczkę z hodowli "Złota Grota", psiak BEST DANCER, jest na stronie, znajomi z Inowrocławia, na psiaka nie narzekają, wręcz przeciwnie, chwalą go sobie pod niebiosa :) Hodowla ogólnie znana, z pewnością nie pseudo (w 100%!), możesz brać stamtąd psiaka i być pewna, że psiak nie będzie miał w przyszłości dysplazji czy innych chorób genetycznych (ponieważ profesjonalni hodowcy dopuszczają do rozmnażania psy bez chorób i wad genetycznych). POLECAM HODOWLĘ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja polecam Hodowlę Hanga. Właścicielka od 30 lat hoduje Cocery i jest prawdziwym miłośnikiem rasy. Na 10000% nie jest to pseudo-hodowla, więc psiaki będą piękne, zdrowe i "czyste" genetycznie. O agresji o której tyle się w przypadku spanieli ( z pseudo hodowli) słyszy, możesz zapomnieć. Byłam wczoraj u Pani Marii, widziałam szczeniaki. Są od urodzenia w domu, są socjalizowane z człowiekiem a jak "podrosną" to też z innymi psami. Każdy z nich dostaje swoja porcję pieszczot i wychowania z człowiekiem w domu od samego początku. To strona hodowli: [url]http://www.hangabler.com/kontakt.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...