Jump to content
Dogomania

Piękna, roczna husky Zoja znalazła wspaniały dom! Dziękujemy!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bogusia Modlińska']Zojka kiedy miała ta sterylizację?tak bryka ...jak gdyby nigdy nic,świetnie ciesze się baaaardzo....na pewno tez czuje sie lepiej:))[/QUOTE]

W końcu się przesunęło i miała sterylkę ok. 24 czerwca :)

Link to comment
Share on other sites

Ona po sterylce ma jeszcze sterczącą nitkę i muszę przy okazji poprosić weta, aby to obciął/usunął, bo nie wiem czy mi się uda samej. Może przy okazji szczepienia, bo wirusówki dobrze by jej było zrobić (?) tylko jeszcze odczekamy trochę po tej biegunce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Ona po sterylce ma jeszcze sterczącą nitkę i muszę przy okazji poprosić weta, aby to obciął/usunął, bo nie wiem czy mi się uda samej. Może przy okazji szczepienia, bo wirusówki dobrze by jej było zrobić (?) tylko jeszcze odczekamy trochę po tej biegunce.[/QUOTE]

Wirusówki zdecydowanie trzeba zrobić, ale trzeba przede wszystkim poczekać, żeby jej się wszystko unormowało po biegunce.

Link to comment
Share on other sites

Murko, napisz mi proszę, ile za tę sesję mamy zapłacić, to doliczę do hotelikowania - czy jeszcze jakieś koszty doszły? Ile wyjdzie za ten miesiąc, bo chyba Zoja nie miała cały czas karmy, moi rodzice dowozili parę dni później?

Link to comment
Share on other sites

Już robię rozliczenie, bo dzisiaj akurat mija dokładnie 30 dni od przyjazdu Zojki; karmy starczyło na 22 dni.

[B]Koszty:[/B]
316 zł hotelowanie (8 dni 12zł/doba = 96 zł + 22 dni 10zł/doba = 220 zł)
40 zł transport z Zamościa
3,70 zł sesja foto
[B]Razem: 359,70 zł[/B]

[COLOR=red][B]Stan konta na 26 lipca wynosi -359,70 zł.[/B][/COLOR]

Wczoraj był u nas pan oglądać psiaki i Zoja mu się spodobała ;) Ale niewiele wiedział o tej rasie... uświadomiłam mu, że to trudna rasa, która może sprawiać spore problemy, wymaga dużo ruchu itd. Trochę go chyba zniechęciłam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Już robię rozliczenie, bo dzisiaj akurat mija dokładnie 30 dni od przyjazdu Zojki; karmy starczyło na 22 dni.

[B]Koszty:[/B]
316 zł hotelowanie (8 dni 12zł/doba = 96 zł + 22 dni 10zł/doba = 220 zł)
40 zł transport z Zamościa
3,70 zł sesja foto
[B]Razem: 359,70 zł[/B]

[COLOR=red][B]Stan konta na 26 lipca wynosi -359,70 zł.[/B][/COLOR]

Wczoraj był u nas pan oglądać psiaki i Zoja mu się spodobała ;) Ale niewiele wiedział o tej rasie... uświadomiłam mu, że to trudna rasa, która może sprawiać spore problemy, wymaga dużo ruchu itd. Trochę go chyba zniechęciłam...[/QUOTE]

Lepiej, żeby się zniechęcił, niż miałby adoptować, a potem oddać, bo jednak jest za trudna dla niego... ;) Dzięki za rozliczenie, wstawiam w pierwszy post i będę płacić dziś bądź jutro.

Link to comment
Share on other sites

no chętnych na sunie jest sporo, nie ma dnia żeby ktoś nie zadzwonił ale z reguły po rozmowie ze mna ludzie markotnieją i niby chcą ankiete przedadopcyjna wypełniać ale juz jej nie odsyłają...bądz mają sie jeszcze zastanowic i już cisza...
sunia jest piękna, młoda ale to nie sztuka wydac komus kto nie ma pojęcia o huskich...

Link to comment
Share on other sites

psy husky powinny mieć odpowiedzialnych właścicieli.to nie jest zwykły kundel a wilk którego na każdym kroku dopada natura i instynkt.
jeśli komuś zależy to wypełni ankietę i poczeka.reszta to ludzie nie nadający się na właścicieli.zapisujcie telefony i maile na czarną listę.pozdrawiam i trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

No to super....oby przyszły właściciel był odpowiedzialny i pokochał Zojkę z wzajemnością.Tak haskie są bardzo grzecznymi pieskami,troszkę lubią pośpiewać jak zostają same....a też potrafią ignorować:)).Taki wilko-koto-pies:)))Nie straszcie tak bardzo ludzi.....właściciel i pies muszę się wzajemnie nauczyć siebie.....jedynie podpowiem,ale to na pewno żadna nowość....nie jest to pies dla osoby,która oczekuje posłuszeństwa i karności...nie.... hasek zrobi wszystko.. wtedy.jak jemu będzie się chciało:)))i to jest fajne...niezalezność.....ale oczywiście pod pełną kontrolą:)).Dzięki za info:))Pozdrówka i piątka dla Zojki:)

Link to comment
Share on other sites

Jedna chętna pani odpadła, rozmawiałam z nią właśnie dłuuuugo. To dobra kochająca psy kobieta, ale nie dla niej husky. Nie potrafi pogodzić sie z faktem, że taki pies mozliwe ze nie będzie sie jej pilnował i nie będzie go można spuszczać ze smyczy...trzeba jej coś innego bardziej karnego. Doradziłam im szukanie psa zdecydowanie wsrod innych ras, pani ma porozmawiać z mężem i jakby co odezwac się żebym im coś zaproponowała...
Jest jeden chętny pan, ma huskiego samca...Murka jak myślisz Zoja by sie dogadała z panem samcem? Wysłałam mu ankiete przedadopcyjną, zobaczymy, ale na razie brzmi sensownie.

Link to comment
Share on other sites

Się dogada, tylko rządzić będzie ;)
Ona dogaduje się nawet z sukami swojej wielkości, nie zaczepia, toleruje, ale też nie pozwala sobie na głowę wejść i na każdym kroku podkreśla swoją ważność.
Przy misce też musi być pierwsza, pierwsza też pije wodę - śmiesznie to wygląda, bo czasem wcale nie je ani nie pije, ale wsadzić pychol i odepchać drugiego psa musi ;) Co by wszyscy wiedzieli, kto tu rządzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Napisałam w sprawie wizyty do kilku osób, liczę na odzew.

Zapraszam też do Lalki, gryzionej mix astki pod naszą opieką... Nie mamy póki co dla niej miejsca, ani pieniędzy - ale na pewno wspólnie coś uda nam się zebrać! Obecność na wątku też mile widziana w ramach duchowego wsparcia
[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4448/39361192.jpg[/IMG]
Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212166[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zoja coraz bardziej się otwiera, bardzo lubi smakołyki wszelkiego rodzaju, więc łatwo zwrócić jej uwagę i przywołać ;)
Jest bardzo pocieszna jak wie, że w kieszeni mam coś dobrego. Podchodzi, trąca nosem, zachodzi ze wszystkich stron. Jak przykucam to mi nochal we włosy pakuje. "No co mam kurde zrobić, żebyś mi dała tego smakołyka??" ;)
Oczywiście żaden pies nie ma prawa równie aktywnie jak ona domagać się smaczka. Może sobie co najwyżej patrzeć, ale z nochalkiem wara. Krótkie warknięcie i porządek zaprowadzony ;)

Dziewczyny mam prośbę: podeślijcie ten wątek cioteczkom od huskich/malamutów. Moja znajoma spod Rzeszowa zgarnęła dzisiaj psa, a że ma swoje baaardzo pokaźne stado to szuka mu intensywnie domu:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212320-WIELKI-mix-HUSKY-ok.-Rzeszowa...-pro%C5%9Bba-o-pomoc%21?p=17377847#post17377847"]http://www.dogomania.pl/threads/212320-WIELKI-mix-HUSKY-ok.-Rzeszowa...-pro%C5%9Bba-o-pomoc!?p=17377847#post17377847[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Murko, jutro podłączą mi stałe łącze i ureguluje minus suńki.

Na razie sunia ma zrobione nowe allegro z danymi kontaktowymi do mnie: [url]http://allegro.pl/add_item.php?this_item_id=1752839423[/url] (piranha wybyła zagranicę) - Murko, gdyby coś się działo, proszę o kontakt ze mną, bo do piranhii teraz to zapłacisz fortunę :lol: Mój nr: 519 851 337, chyba masz, ale podaję i tak - w koncu psi, można dzwonić w sprawie adopcji i zapytać, co u naszych pociech ;) Zrobiłam suńce też kilka ogłoszeń i wydarzenie na facebook'u: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=190762794319305&pending[/url] Proszę o udostępnianie wszystkich, którzy mają tam konto :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...