Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

No chyba wlasnie poczekam...nie krzyczec na mnie, malego goopka :oops: Ale moja domowa moge cwiczyc?? Bo na mojej zalicza wszystkie strefy i wogole robi jak trzeba:P

Nas jutro zapewne nie bedzie, bo dzisiaj juz se km nabilam do mysiadla i z powrotem ;) Ale zyczymy udanego treningu;)

PS. bedziemy mieli kolo :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elka hej :)
mam pytankoo: co znami jak juz namowie rodzicow na treningi (ale to juz jest maly ropboielm) i jakie by bylo dla nas godziny (to najwaznijesze) pewno sie zaliczamy do tych co fogle nie potrafia nic, ale jak maja byc treningi o 12.00 albo 10.00 to my do czerwacanie bedziemy mogli :cry: :(:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maniut']to co? kto jeszcz ejest tu z Sadyby :)[/quote]

My jesteśmy ze Stegien Północnych. Zasięg naszych spacerów obejmuje zarówno Stegny Południowe, jak i Sadybę. Ale widocznie mamy inne godziny... Co miałyście na myśłi pisząc o psim parku?

Niestety odpuściłyśmy sobie treningi, bo najpierw Fredzia była "niedysponowana", a teraz słabsza częśc naszego tandemu (czyli ja) jest kontuzjowana. Pozdrawiamy jednak serdecznie wszystkich cavanowiczów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura']Niestety odpuściłyśmy sobie treningi, bo najpierw Fredzia była "niedysponowana", a teraz słabsza częśc naszego tandemu (czyli ja) jest kontuzjowana. Pozdrawiamy jednak serdecznie wszystkich cavanowiczów[/quote]
Jura,a co sie stalo? Zdrowka, zdrowka i jeszcze raz zdrowka!

A DLA WSZYSTKICH CAVANOWICZOW, SUKCESOW W NADCHODZACYM SEZONIE!

Link to comment
Share on other sites

[quote]Zdrowka, zdrowka i jeszcze raz zdrowka![/quote]
dolaczam sie ;)
[quote]A DLA WSZYSTKICH CAVANOWICZOW, SUKCESOW W NADCHODZACYM SEZONIE! [/quote]
i tu tez...:lol:

I mam pytanie- kto jeszcze oproc z nas zacofancow wybiera sie do poczatkujacych??:D

Link to comment
Share on other sites

a ja mam pyanko do tych pocxatkujacych i do Elki-> CZY NIE DALO BY SIE ZMIENIC GODZIN TRENINGOW??? :cry: bo ja bym tak straaasdznie chciala a nie moge :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Jura to puknij na gg ( 1093452 jestem niewidoczna) trza by sie zgadac :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek'][quote name='zakla']
I mam pytanie- kto jeszcze oproc z nas zacofancow wybiera sie do poczatkujacych??:D[/quote]
ano my :P ([size=2]mam nadzieje, że Szejk da spokój Żwirkowi[/size] :roll: )[/quote]

To fajnie;) [size=2]Trza sie bedzie posocjalizowac jak Szejk troszku se odpusci zjadania mamuta :lol:[/size]

Link to comment
Share on other sites

Szejk jest w początkującej i Sylwia wie doskonale dlaczego! :)
Żwirek też jest w początkującej i też Żaklina wie czemu! :)

Maniu niestety nie mogę zmienić godziny bo często w weekend pracuję i jest to jedyny układ treningów, które mogłabym prowadzić tak abym była na 99% z nich. Bardzo mi przykro...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...