Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla Natalii, spóźnione, ale bardzo serdeczne :tort: :new-bday: :tort:

[quote name='Tusek']heh, my sobie jednak Bydgoszcz darujemy... czy mikołajkowe zawdy będą oficjalne? a na IALu się wpisów nie dostaje prawda?[/quote]
Zawody mikołajkowe mają być oficjalne. IAL-e są nieoficjalne, tam się wpisów nie dostaje.
Monia dziękuje serdecznie za gratulacje. Wczoraj wieczorem, zamiast regenerować siły po męczącej dwudniówce, dostała głupawki i nieźle przegoniła Leona. Odbiło jej na starość, czy co? :lol:

Link to comment
Share on other sites

tak czy siak chyba wybieramy IAL, mama stwierdziła, że jedne zawody w miesiącu więc IAL jest bliżej i właśnie :) na IALu jeszcze nie byłyśmy nigdy w openach więc trzeba zacząć :) a jak mikołajkowe to miło, że oficjalne :cool3:
one mają być gdzieś niedaleko prawda, Warszawa!!

Link to comment
Share on other sites

Biorąc pod uwagę, że większość z was nie zagląda do działu "agility", to postanowiłam wkleić informacje o IAL-u w Warszawie:
[QUOTE] Data: 15.10.2006
Miejsce: Mała Hala w Ośrodku Sportowym Znicz w Pruszkowie
Sędzia: Magdalena Ziółkowska
Termin zgłoszeń: 8.10.2006 na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Opłata startowa: 15zł[/QUOTE]
Szczegóły tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31224[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Magda-']My niestety jeszcze za mało umiemy żeby barc udział w zawodach, ale trudno, może na wiosnę będzie jako tako :lol: niewykluczone że pojawię się w roli obserwators ;)
Ania.[/quote]
Na debiuty każdy się nadaje:evil_lol: To jest kilka hopek, tunel i palisada/kladka po luku, max. jedna zmiana strony:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tusek']tak też właśnie czytałam... ale zerówkowe tory nie są bardzo trudne, przynajmniej w porównaniu z Łodziowymi zerówkami ;p a próbować zawsze warto![/quote] A w Lodzi byly zerowki??:lol:
No wlasnie rpzeczytalam, ze debiutow ni. Szkoda, ale w sumie nie do konca im sie dziwie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']sluchajcie, mam prosbe-u kogo bede mogla zaklepac sobie miejsce w aucie z Tosca na ten IAL? bardzo chcialabym pojechac.
[B]Lidka[/B] moze TY zgadzasz sie wziac mnie i czarnucha?[/quote]

Jak przyjedziesz do mnie rano, to nie ma sprawy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...