Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zakla']Piesek, taki, co to możliwe, że będę go mieć:loveu: Ogólnie najcudnowniejsza jest jego siostra, ale ja suczki mieć nie mogę...:placz: [/quote]
Trzymam kciuki za spełnione marzenia :thumbs: . Wszystkie szczeniaki są słodkie, tylko później z tego wyrastają ;) .
Dlaczego nie możesz mieć suczki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='campanulla']a tak poza tematem. zaraz wyjezdzamy na oboz!! :multi: do zobaczenia na miejscu i... szczesliwej podrozy! :razz::p[/quote]

Do zobaczenia Aniu :loveu:
My pewnie dojedziemy najpozniej ze wszystkich ale na pewno sie dzis stawimy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut']tak ;)

a my wyjeżdżamy dopiero o 14 :cool3:[/quote]
To i tak za wcześnie. Ela i reszta wyjeżdżają dopiero ok. 16:30, więc będziesz czekała na resztę grupy. Nie musisz się tak spieszyć :lol: .
Ania pojechała rano, aby mieć pieczę nad przeszkodami, które nie mogą być dostarczone później.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']To i tak za wcześnie. Ela i reszta wyjeżdżają dopiero ok. 16:30, więc będziesz czekała na resztę grupy. Nie musisz się tak spieszyć :lol: .
Ania pojechała rano, aby mieć pieczę nad przeszkodami, które nie mogą być dostarczone później.[/quote]
ja się nie spieszę, ale tata stwierdził, że nie chce mu się wracać w nocy :p i tak z Monulcem dość dlugo się jedzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Suczki nie mogę mieć, bo nawet jak sie Matrixa odjajkuje, to w czasie cieczek wszystkie osiedlowe burki beda sie zbiegac i czxuwac pod plotem, wlazic przez plot i ginac w zebach malamutow,. Srednia ciekawa opcja musze Wam przyznac:lol:

Ale ogolnie to chyba jak zwykle nic z tego, bo kobieta zmienna jest, no nie?:evil_lol::placz: Co z tego, ze juz kontakt z hodowca nawizany, ze szczeniak kosztuje TYLKO 1800...:roll: Ze jest do wziecia od zaraz:-(
Nie wiem, ja tego nie wytrzymam, ma ktos wolne miejsce w domu na najblizsze trzy lata??:placz:

Link to comment
Share on other sites

Bawcie się wspaniale! :bye:

A my strasznie za wami tęsknimy, ale na treningach nie pojawimy się prędko, o ile w ogóle :shake:

[quote name='stereo']A mi przed godziną powierzono odpowiedzialne zadanie powieszenia plakatu (jednego :cool3:) reklamującego frisbowe zawody i teraz mam wielki problem, gdzie go powiesić. :shake:[/quote]
Ja bym powiesiła gdzie indziej :lol: Przy głównym wejściu do lasu, tym od Nowoursynowskiej. Raz, ze walą tamtędy tłumy (zwłaszcza w weekedny), dwa - stamtąd raczej nie zrywają. Jak chcesz, to mogę przewiesić :cool3: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Suczki nie mogę mieć, bo nawet jak sie Matrixa odjajkuje, to w czasie cieczek wszystkie osiedlowe burki beda sie zbiegac i czxuwac pod plotem, wlazic przez plot i ginac w zebach malamutow,. Srednia ciekawa opcja musze Wam przyznac:lol:

[/QUOTE]


a nie możesz jej wyciąć? no chyba że planujesz karierę hodowcy :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Ja bym powiesiła gdzie indziej :lol: Przy głównym wejściu do lasu, tym od Nowoursynowskiej. Raz, ze walą tamtędy tłumy (zwłaszcza w weekedny), dwa - stamtąd raczej nie zrywają. Jak chcesz, to mogę przewiesić :cool3: ;)[/quote] Niech sobie powiesi do jutra na Zaruby (tam chodzą fajni psiarze, niech się wkręcą), a potem możesz go przewiesić :loveu:. Byłabym wdzięczna. Trzeba propagować psie sporty wśród narodu :lol:.
Chciałam powiesić przy wejściu do lasu od metra, ale się tam jakaś ekipa sprzątająca kręciła (akurat dzisiaj) i pewnie by od razu zdjęli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']
A mi przed godziną powierzono odpowiedzialne zadanie powieszenia plakatu (jednego :cool3:) reklamującego frisbowe zawody i teraz mam wielki problem, gdzie go powiesić. :shake:[/quote]
a kto i z jakiej okazji jesli mozna wiedziec...? :cool3: czyzbys sie zapisala do discbusters...? :razz:

p.s. tez chce miec taki plakat zeby sobie powiesic nad lozkiem na pamiatke triumfu... :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=Silver](lub porazki...)[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Aga, gdyby miała sukę, to na pewno bym jej nie wycięła:razz:

Marysia, [url=http://strony.psy.pl/aussie/baza_miot11.htm]tutaj[/url] jest wszystko ;)
Ale i tak nie ma co, najpier robią nadzieję, później się z wrzaskiem wycofują. Wykituje...:-(


Szalooona:placz:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, normalna cena ozika w polsce to 2500, i 1500 za peta. Za granicą w okolicach 1000$/E...
Aflredo ma ladna budowe, ale kompletnie nie podoba mi sie to umaszczenie- najbrzydsze ze wszystkich mozliwych(a jest ich sporo):evil_lol: Amber jest przecudna, ale odpada bo jest suczka i już- u mnie lazi pies DON, ktory jak niufka mojej sasiadki miala cieczke to wygryzl jej dziure w plocie!! A burek jest burek, zawsze suke wyczuje...:roll:
No i jak juz pisalam dwa razy- bunt w rodzinie, znowu to samo...:-(

Link to comment
Share on other sites

Czekoladkę, tylko i wyłącznie. Te merlaki mają chyba takie upiorne oczęta (na fotkach dobrze nie widać, ale wydaje mi się, że mają takie straszne, brrr, nie chciałabym mieć takiego psa w domu), a czekoladki mają oczki w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba przyznac ze 1800 to baaaardzo spoko cena - oczywiscie jesli takie ceny moga byc spoko. No... ale cos za cos ;)

A czemu bys Zakla nie wyciela suczki ?? (plany hodowlane czy inne wzgledy ?)

No i co zrobisz jesli sie okaze ze jednak trzy psy (w sensie samce) to dla jednego z nich o jednego za duzo ?

Link to comment
Share on other sites

No ba ze tylko czekoaldka- czejkolady najpiekniejsze:loveu:

Ola, gdybym miała sukę, to miałabym i hodowlę, nie ma innej opcji:lol:
No i akurat Amadeo jest najspokojniejszy i kompletnie nie jest dominantem, jest najnizej w hierarchii maluchow.
Ale kurcze, nie chce mi sie juz o tym myslec... Bo ja sobie nadzieje robie, plany na przyszlosc, a wszystko i tak w pizdu...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŁukaszK']a kto i z jakiej okazji jesli mozna wiedziec...? :cool3: czyzbys sie zapisala do discbusters...? :razz:
p.s. tez chce miec taki plakat zeby sobie powiesic nad lozkiem na pamiatke triumfu... :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=Silver](lub porazki...)[/COLOR][/SIZE][/quote] Ja do discbusters? Ależ skąd.
Siedziałyśmy sobie wczoraj u weta i spotkałyśmy Ewę z Faustem (wielka miłość z dzieciństwa Negry - Faust oczywiście :evil_lol:) i dostałyśmy jeden plakat, żeby mu znaleźć fajne miejsce. Ma się te znajomości :)
Też bym chciała taki nad łóźko, no ale cóż... Najwyżej go potem ściągne z drzewa i sobie zatrzymam (jeśli dotrwa).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...