Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='campanulla']szczerze mowiac mnie sie srednio podoba... :eviltong: a co to za maluch? pies czy sunia? bo wyglada mi na psa ale... no nie wiem... :roll::diabloti:[/quote]
Piesek, taki, co to możliwe, że będę go mieć:loveu: Ogólnie najcudnowniejsza jest jego siostra, ale ja suczki mieć nie mogę...:placz: Oto ona: [img]http://strony.psy.pl/aussie/Amber6tyg1.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

ojej, czekoladowe oziki :loveu::loveu::loveu::loveu: booskie :loveu::loveu::loveu:

z jakiej hodowli? jacy rodzice? :cool3:

[QUOTE]sorki ze zmienie temat, ale musze sie pochwalic:eviltong: Niemożliwe stało sie rzeczywistością.:razz: Właśnie udało mi sie podnieść Szwejka :multi: :multi: [SIZE=1](jednak nie jest az tak ciezki:grins: )[/SIZE]

[SIZE=1]s.[/SIZE][/QUOTE]
brawa dla tej pani :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']sorki ze zmienie temat, ale musze sie pochwalic:eviltong: Niemożliwe stało sie rzeczywistością.:razz: Właśnie udało mi sie podnieść Szwejka :multi: :multi: [SIZE=1](jednak nie jest az tak ciezki:grins: )[/SIZE][/quote] Gratuluję :multi:

A mi przed godziną powierzono odpowiedzialne zadanie powieszenia plakatu (jednego :cool3:) reklamującego frisbowe zawody i teraz mam wielki problem, gdzie go powiesić. :shake:

Ja też chce Ozika... :(

Link to comment
Share on other sites

Za dwa tygodnie bym miała, ale nic jeszcze nie jest pewne niestety:-(
Z hodowli regalia (maja glownie corgi), ojciec jest z Czech Apofis of secret key niebieski marmurek, a mama z francji iswun's Woodstock, black tri. Obydwoje maja PT. Na wsytawach zachowuja sie spoko. Jeszcze jakby sie udalo to zajade zobazyc, ale oczywiscie najwiekszym problemem jest cena aussikow...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut']

Ps. Ola z Fantą (moja koleżanka :p) będą koło 11-12 ;)[/quote] fajnie. :razz: ale najwyzej bedzie musiala troche poczekac, bo klucze odbiore dopiero ja. mam jednak nadzieje ze o tej porze tez juz bedziemy. ;) ale cieszymy sie ze dotrzyma nam towarzystwa! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut']zawsze może się przydać dodatkowa para rąk do rozpakowywania sprzętu :evil_lol:[/quote]

jakiego sprzetu?? :eviltong: kochana my nic nie bedziemy rozpakowywac... ;) pan ciagnacy przyczepe bedzie na miejscu kolo 9.00 a poniewaz mu sie spieszy bedzie musial sobie radzic sam... :roll: my bedziemy tylko pozniej wszystkiego pilnowac.. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Aga, to dosłownie jego braciszek:loveu:
Talut, tylko te dwa są czekoladki, są jeszcze dwa czarnuszki i 4 blue merle;) W tym dwa są miskmarksy, więc trzeba stanowczo będzie uważać przy kryciahc, ale to już daleka przyszłośc:lol:

Ola z Fantą beaglem??:razz:

Link to comment
Share on other sites

ponieważ jutro jest już blisko :lol: życzę [B][COLOR="Purple"]wszystkim obozowiczom[/COLOR][/B] :sg168: udanego wyjazdu:hand: : pojętności:thinkerg: , szybkości :Dog_run: , dokładności :boom: zarówno psiaków:dog: jak i Was:cool: , świetnej pogody0X , niełamania regulaminu:cooldevi: :czytaj: i doberj zabawy :cunao: :drinka: :drinka: :BIG:

:seeyeah:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...