Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

Wczoraj wieczorem wyjechałam do siostry, dziś po treningu agility(było suuuper:loveu:) wróciłam i dowiedziałam się, że pełzaczek nie żyje:placz::placz::placz: Te wstrętne szczury czarne, zwnae także kiedyindziej kociakami go przydusiły/odgoniły od kotki i same ją doiły:angryy: Wredne małe burasy, a niech je Czika zagryzie:angryy::-(

A my chyba jednak nie pojedziemy na ten puchar mazowsza frisbee...:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=5]FRIZBOWCY, MACIE BIG FOCHA!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy::placz: [SIZE=1]żebym ja tu aż tak olana była i dopiero po liście startowej się dowiedziała, iż nasz klub ma już nazwę...:-( a ja juz pod discbusters występuję...:-( zresztą, i tak nikt nas nie chce, a pztm pewnie i tak nie pojedziemy na to całe dcdc...:roll:[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']szkoda Zakla :-( przykro mi... w sprawie pelzaczka :-([/quote] Mi tez, starsznie mnie to wkurzylo, podle zwierzeta, ta matka to juz zupelnie do uspienia kurna...:angryy:
Ogolnie to mnie doluja dzis psrawy zwierzece...yhh...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla'][SIZE=5]FRIZBOWCY, MACIE BIG FOCHA!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy::placz: [SIZE=1]żebym ja tu aż tak olana była i dopiero po liście startowej się dowiedziała, iż nasz klub ma już nazwę...:-( a ja juz pod discbusters występuję...:-( zresztą, i tak nikt nas nie chce, a pztm pewnie i tak nie pojedziemy na to całe dcdc...:roll:[/SIZE][/SIZE][/quote]
co to znaczy nasz klub...?
ze nasz to mozemy mowic na razie tylko ja i sylwia... :eviltong: a jak powstanie regulamin to dopiero zaczniemy przyjmowac nowych czlonkow... :razz:
a ty poki co jestes nasza konkurencja... :cool1:

p.s. czemu rezygnujesz ze startu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŁukaszK']co to znaczy nasz klub...?
ze nasz to mozemy mowic na razie tylko ja i sylwia... :eviltong: a jak powstanie regulamin to dopiero zaczniemy przyjmowac nowych czlonkow... :razz:
a ty poki co jestes nasza konkurencja... :cool1:

p.s. czemu rezygnujesz ze startu?[/quote]
Aaa to dzięki...:roll:
Bo nic nie umiem, ot taka błahostka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Mi tez, starsznie mnie to wkurzylo, podle zwierzeta, ta matka to juz zupelnie do uspienia kurna...:angryy:
Ogolnie to mnie doluja dzis psrawy zwierzece...yhh...:shake:[/quote]

Zakla przykro mi ze pelzaczek umarl ale niestety bylo to do przewidzenia jesli matka sie nim nie zajmowala :shake: .

Nie pisz tylko prosze ze zwierzeta sa podle bo tak nie jest... one sie rzadza innymi prawami a etyka z pewnoscia jest im obca - dosadnie mowiac to troche tak jakby ktos pisal ze jego sunia to k... bo w czasie cieczki poszla z pierwszym lepszym psem...

Tak to juz niestety jest i zdarza sie to nawet u naczelnych ze samice ktore rodza pierwszy raz w zyciu czesto ze nie potrafia sie zajac mlodymi co w efekcie sprawia ze male sa skazane na smierc... (mowiac o naczelnych mam na mysli glownie te biedne pozamykane w zoo, poniewaz zyjace na wolnosci w stadzie moga w takiej sytuacji zwykle liczyc na pomoc starszych samic w stadzie) no ale chyba sie zaczynam rozpisywac

[B]Beata [/B]- co z sunia ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldra']Zakla przykro mi ze pelzaczek umarl ale niestety bylo to do przewidzenia jesli matka sie nim nie zajmowala :shake: .

Nie pisz tylko prosze ze zwierzeta sa podle bo tak nie jest... one sie rzadza innymi prawami a etyka z pewnoscia jest im obca - dosadnie mowiac to troche tak jakby ktos pisal ze jego sunia to k... bo w czasie cieczki poszla z pierwszym lepszym psem...

Tak to juz niestety jest i zdarza sie to nawet u naczelnych ze samice ktore rodza pierwszy raz w zyciu czesto ze nie potrafia sie zajac mlodymi co w efekcie sprawia ze male sa skazane na smierc... (mowiac o naczelnych mam na mysli glownie te biedne pozamykane w zoo, poniewaz zyjace na wolnosci w stadzie moga w takiej sytuacji zwykle liczyc na pomoc starszych samic w stadzie) no ale chyba sie zaczynam rozpisywac[/quote]
Buff... Tyle że ja to wiem, prawa natury...:shake: Podłe jak podłe, jak całe moje dzisiejszo wieczorowe życie:diabloti: Ale wiesz, mam teraz zwlaony humor, nie dociera do mnie żadna doza humoru, nic, zero, wszystko jest fe i niefajne. Cóż, takie już ze mną życie męczące, tylko ten mój pies przez to cierpi, bo go wszędzie wydziedziczają z mojego względu...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']o te posade to bedziemy jeszcze konkurowac, nie ma tak łatwo:eviltong:




s.[/QUOTE]


o nie, nie, nie :lol:

Ty jesteś Wysokonotowanym Zawodnikiem startującym z Niszczarka do Dysków tzw. DickKiller Dog :diabloti:

a ja to tylko taki Nadworny Kibic....:roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldra']a co sie konkretnie stalo ?[/quote] Nic, znowu mam chandrę:diabloti: Ot taki podły humor na miłe i pogodne zakończenie dnia:evil_lol: Nie chce mi się kasy na psa wydawać i przestanę na zawody jeździć, postanowienie z dzisiejszego wieczoru:lol:
Ogółem to mi źle, niktmnie niekochai inne tego typu pierdoły,wiesz jak jest...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Nic, znowu mam handrę:diabloti: Ot taki podły humor na miłe i pogodne zakończenie dnia:evil_lol: Nie chce mi się kasy na psa wydawać i przestanę na zawody jeździć, postanowienie z dzisiejszego wieczoru:lol:
Ogółem to mi źle, niktmnie niekochai inne tego typu pierdoły,wiesz jak jest...:shake:[/quote]

Aaaaa.... skads to znam :lol:

Mam propozycje lepszego postanowienia ;) - w dzien chandry nie podejmowac zadnych postanowien (szczegolnie tych w sprawie psa :evil_lol: )

Tak na marginiesie to ja tez jestem strasznie wkurzona, ale mam konkretny powod - a to jak ktos chce wiedziec czym :angryy: :placz: :shake: : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2052165#post2052165"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2052165#post2052165[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldra']Aaaaa.... skads to znam :lol:

Mam propozycje lepszego postanowienia ;) - w dzien chandry nie podejmowac zadnych postanowien (szczegolnie tych w sprawie psa :evil_lol: )

Tak na marginiesie to ja tez jestem strasznie wkurzona, ale mam konkretny powod - a to jak ktos chce wiedziec czym :angryy: :placz: :shake: : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2052165#post2052165"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2052165#post2052165[/URL][/quote]
Aj, ten temat zdołował mnie wczoraj, dzisiaj tylko dobija do wszystkiego gdzieś tam z zalążków mego tępego i płytkiego umysłu (i jakże pozytywnie nastawionego do świata...).
Ja nie mogę nie postanawiać w czasie chandry, bo tylko wtedy mam jakieś postanowienia.
Kurde, nawet buźki ślicznej mi się wstawić nie chce, jest ze mna very źle:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Też wczoraj trafiłam na ten wątek. Dlaczego ludzie się w ogóle tak zachowują i po co. Co musi siedzieć w człowieku, żeby tak bestialsko potraktować inną żywą istotę.

Mam tylko nadzieję, że dziewczyna poniesie zasłużona karę, że nasze sądy nie uznają, że to jest niska szkodliwość czynu, (teraz był pies, a jutro bedzie człowiek) i że życie odpłaci jej, za to co zrobiła.

Link to comment
Share on other sites

Na takie okrucieństwo brak słów...

Pomijając to że cała ta sytuacja jest fatalna to jedna rzecz zostanie dla mnie największym znakiem zapytania; skoro zabiła psa to po jaką cholerę go w ogóle brała??? przecież on miał szanse na adopcję, na normalne życie :placz:

[quote name='Ludek']
Mam tylko nadzieję, że dziewczyna poniesie zasłużona karę, że nasze sądy nie uznają, że to jest niska szkodliwość czynu, (teraz był pies, a jutro bedzie człowiek) i że życie odpłaci jej, za to co zrobiła.[/QUOTE]

niestety jakoś w to wątpię :-( u nas zwierzę to rzecz...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...