Jump to content
Dogomania

Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)


Marinka

Recommended Posts

[quote name='Aimez_moi']Dokladnie tak jest.......:)
A swoja droga to Pan Psycholog musi byc niezle ciacho......:)[/QUOTE]


Kochana facet IDEAŁ :) nie dość, że przystojny to jeszcze "psiarz" rozumiejący bzika na punkcie psów ;)

Za mizianka i pozdrowienia dziękujemy :)

Edited by Bunnyshock
literówka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nareszcie wróciłam do żywych :)

Przepraszam za tak długą nieobecność, ale problemy mnie z deka przytłoczyły.

Niestety w tym roku nie uda mi się odwiedzić Majkela.
Muszę nieco zwolnić:(

Cieszę się, że u Was wszystko na najlepszej drodze i życzę aby było tak zawsze :)

Pozdrawiam cieplutko :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Kochana.......to tacy istnieja??????[/QUOTE]

Na to wygląda ;) chociaż trzeba by zapytać Jego żony czy taki z Niego ideał :P

Dziewczyny, w związku z tym, że nie umiem wrzucać fotek na dogo to wrzuciłam świeże na FB [url]https://www.facebook.com/events/526563337392988/575789802470341/?comment_id=575790539136934&notif_t=event_mall_comment[/url] na wydarzenie Majkela co by nikt nie pomyślał, że tylko gadam gadam a dowodów nic. Patrzcie, podziwiajcie i płaczcie, że Wam się nie trafił taki towarzysz życia jak mnie Majkel :))))

Link to comment
Share on other sites

A tak poważnie, to cieszę się niezmiernie, że jakoś ten los sprawi, że Majki trafił do mnie chociaż przykro, że tyle miał po drodze przeżyć.... Życzcie nam, żeby Majki na prawdę porzucił swoje strachy (których jeszcze miewa sporo) i żeby w końcu zrozumiał, że jest ktoś, kto będzie się martwił za Niego wiec on już nie musi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunnyshock']A tak poważnie, to cieszę się niezmiernie, że jakoś ten los sprawi, że Majki trafił do mnie chociaż przykro, że tyle miał po drodze przeżyć.... Życzcie nam, żeby Majki na prawdę porzucił swoje strachy (których jeszcze miewa sporo) i żeby w końcu zrozumiał, że jest ktoś, kto będzie się martwił za Niego wiec on już nie musi :)[/QUOTE]

Z całego serca życzę - AMEN :)
Ja cieszę się, że los wreszcie się do niego uśmiechnął i postawił na Twojej drodze :)
Odtąd musi być tylko lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej dziewczyny, chciałam tylko napisać, że Majki ma się dobrze ale niestety odeszła moja kochana Kajusia :((( Majki jakoś bardzo tego nie przeżywa bo Kaja z racji swojego wieku raczej nie potrzebowała się z Nim spoufalać. Mam wrażenie, że nawet jakby nieco zyskał wigoru (może psy wyczuwają takie fluidy jak nadchodząca śmierć? Sama nie wiem...). Teraz muszę się otrząsnąć ale już mi myśli po głowie chodzą, żeby jakoś przeforsować w domu pomysł towarzysza dla Majkela :) W każdym razie u Niego wszystko w porządku. Życzymy Wam (wszystkim) wesołych Świąt, niech te świąteczne chwile będą przepełnione miłością i spokojem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunnyshock']Hej dziewczyny, chciałam tylko napisać, że Majki ma się dobrze ale niestety odeszła moja kochana Kajusia :((( Majki jakoś bardzo tego nie przeżywa bo Kaja z racji swojego wieku raczej nie potrzebowała się z Nim spoufalać. Mam wrażenie, że nawet jakby nieco zyskał wigoru (może psy wyczuwają takie fluidy jak nadchodząca śmierć? Sama nie wiem...). Teraz muszę się otrząsnąć ale już mi myśli po głowie chodzą, żeby jakoś przeforsować w domu pomysł towarzysza dla Majkela :) W każdym razie u Niego wszystko w porządku. Życzymy Wam (wszystkim) wesołych Świąt, niech te świąteczne chwile będą przepełnione miłością i spokojem.[/QUOTE]

Kajuniu
[*] Śpij spokojna malutka :)

Bardzo Wam współczuję...wiem co znaczy śmierć :(

Życzę Wam również wszystkiego najlepszego nie tylko w te Święta, ale również na co dzień :)
Dziękuję jeszcze raz, że dałaś Majkelowi DOM i serce :):loveu:
Buziaki dla Was :loveu: i głaski dla Majkela :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER] [INDENT] [CENTER][COLOR=#0000cd][SIZE=4][FONT=comic sans ms]Kiedy jasna gwiazdka błyśnie
Niech Wasze serca radość ściśnie
Niech choinka jasno świeci
Niech nadziei płomień wznieci
Niech kolęda zabrzmi w koło
Niech świat śmieje się wesoło
Będzie miło i serdecznie
A Wasze szczęście niech trwa wiecznie.[/FONT][/SIZE]
[/COLOR]
[COLOR=#ffff00]____________________$$$
_____________________$$$$$
___________________$$$$$$
_________________$$$$$$$
_______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$
______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$
________$$$$$$$$
_______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$ [/COLOR][/CENTER]
[/INDENT]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunnyshock']Hej dziewczyny, chciałam tylko napisać, że Majki ma się dobrze ale niestety odeszła moja kochana Kajusia :((( Majki jakoś bardzo tego nie przeżywa bo Kaja z racji swojego wieku raczej nie potrzebowała się z Nim spoufalać. Mam wrażenie, że nawet jakby nieco zyskał wigoru (może psy wyczuwają takie fluidy jak nadchodząca śmierć? Sama nie wiem...). Teraz muszę się otrząsnąć ale już mi myśli po głowie chodzą, żeby jakoś przeforsować w domu pomysł towarzysza dla Majkela :) W każdym razie u Niego wszystko w porządku. Życzymy Wam (wszystkim) wesołych Świąt, niech te świąteczne chwile będą przepełnione miłością i spokojem.[/QUOTE]



przykro mi :-( z powodu odejścia. Kajusi :'( <3 <3 <3
a za Majkela dziękuję <3 <3 <3 dobrze widzieć jego uśmiechnięty pycholek <3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziewczynki dziękuję za życzenia, dla Was też wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :) za karę, że piszę dopiero teraz wrzuciłam dwa filmiki i zdjęcia zrobione dzisiaj :) [URL]https://www.facebook.com/events/526563337392988/?source=1[/URL] Myślę, że miód na serce dla każdej osoby, która zna losy Majkela, dla tych osób, które go uratowały, dla osób które znają jego osobowość itp. Codziennie robimy postępy bo Majki to psiak bojaźliwy i strachliwy. Zresztą same wiecie.... On już wie, że ja jestem Jego Panią i staje się coraz pewniejszy ale ciągle pracujemy nad relacją idealną :) Pracujemy również, żeby nie bał się głupot (jak np jazda windą czy szelest karki papieru) dlatego w miarę możliwości zabieram go gdzie się da, w różne miejsca do różnych ludzi. Pozdrawiamy i miłego oglądania :)

Edited by Bunnyshock
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunnyshock']Dziewczynki dziękuję za życzenia, dla Was też wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :) za karę, że piszę dopiero teraz wrzuciłam dwa filmiki i zdjęcia zrobione dzisiaj :) [URL]https://www.facebook.com/events/526563337392988/?source=1[/URL] Myślę, że miód na serce dla każdej osoby, która zna losy Majkela, dla tych osób, które go uratowały, dla osób które znają jego osobowość itp. Codziennie robimy postępy bo Majki to psiak bojaźliwy i strachliwy. Zresztą same wiecie.... On już wie, że ja jestem Jego Panią i staje się coraz pewniejszy ale ciągle pracujemy nad relacją idealną :) Pracujemy również, żeby nie bał się głupot (jak np jazda windą czy szelest karki papieru) dlatego w miarę możliwości zabieram go gdzie się da, w różne miejsca do różnych ludzi. Pozdrawiamy i miłego oglądania :)[/QUOTE]

Dziękuję Ci Karolinko z całego serducha :) Film - miód dla serca :)
Miło jest oglądać szczęśliwego Majkela :)
Nareszcie ma dom na jaki zasługuje i człowieka któremu może zaufać. Wierzę, że szybko uda Wam się osiągnąć wymarzony cel :)
Buziaki dla Ciebie i Majkela :)

Nadal rozważasz zapewnienie Majkelowi towarzysza do zabaw?

Link to comment
Share on other sites

Nadal rozważasz zapewnienie Majkelowi towarzysza do zabaw?[/QUOTE]

Tak Marinko, ja jestem zdecydowana tylko niestety teraz przede mną żmudna robota, żeby przekonać do tego mojego partnera. Jeśli dostanę zielone światło na drugiego psa to na pewno jakąś biedę przygarniemy. A co, masz jakiegoś konkretnego do przedstawienia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunnyshock']Nadal rozważasz zapewnienie Majkelowi towarzysza do zabaw?[/QUOTE]

Tak Marinko, ja jestem zdecydowana tylko niestety teraz przede mną żmudna robota, żeby przekonać do tego mojego partnera. Jeśli dostanę zielone światło na drugiego psa to na pewno jakąś biedę przygarniemy. A co, masz jakiegoś konkretnego do przedstawienia?[/QUOTE]

A to ma być piesek czy suczka? Szczeniak, dorosły czy staruszek?
Mam jednego takiego w trudnej sytuacji - nie jest jednak pod moją opieką....

Zajrzyj proszę:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249970-VIGO-potrzebne-deklaracje-psiak-z-mordowni-w-małopolsce-![/URL]

Psiak wykastrowany ok. dwuletni

Edited by Marinka
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...