Jump to content
Dogomania

Gdzie kupić...???


wiska

Recommended Posts

Znacie moze jakis internetowy sklep lub sklep w obrebie dolnoslazkiego gdzie mozna kupic przeszkody?Mam pare zrobionych,ale juz za bardzo nie mam na to czasu.Chcialabym kupic :slalom,tunele...itp Odpadaja przeszkody (mam juz ich nadmiar-sa najlatwiejrze do zrobienia)...pomozecie?

Link to comment
Share on other sites

Czytałam o przeszkodach i podobno są bardzo drogie dlatego ja zawsze proponuje isc na szkolenie z pieskiem albo cwiczyc na tych zrobinych własnorecznie.prawde mowiąc nie wiem gdzie mozna je kupic ale widzialam przy jednej karmie dla szczeniaków gratis tunel może by sie przydał na początek :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']Znacie moze jakis internetowy sklep lub sklep w obrebie dolnoslazkiego gdzie mozna kupic przeszkody?[/quote]
A na temat przeszkód był cały wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8486&highlight=przeszkody[/URL] i myślę, że warto go poczytać, co nie co informacji tam znajdziesz, chociaż... w Polsce żadnego takiego sklepu nie znajdziesz. :shake:

Link to comment
Share on other sites

dzieki,juz robilam sama przeszkody ,malowalam itd ale jest to straaasznie zmudne zajecie. Na zapisanie sie do klubu nie mamy czasu,trenujemy sporadycznie a zeby tak codziennie to tylko na wakacje ,gdzie (wyjezdzamy na dzialke-tak to mieszkamy-ja i moj pies-w bloku)mamy wlasny tor,jednak chcialybysmy go powiekrzyc.Znam ten temat o budowie-bywalam tam nieraz.:p dzieki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

[quote name='Claudia_Jazz']Ja nie radzę kupować. Widziałam że hopka do kupienia kosztuje od 80 do 100 zł, a ja robię sama dwie i 9 m rurek PCV (ok. 2 hopki) + 16 złączek potrójnych wyszło niecałe 50 zł. Był tylko problem z przecinaniem, ale dało radę :P[/QUOTE]

Tylko ze tyle zazwyczaj kosztuje hopka z drewna. A dla mnei jest róznica miedzy drewniana o PCV - ka któa przy lekkim podmuchu wiatru juz lezy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...