Jump to content
Dogomania

Herbusek....jeszcze tylko uzbieramy na kastracje i mały będzie miał dom.


danavas

Recommended Posts

Zapraszam kochane do psiaczka:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211261-Pies-z-Hotelu-Manor-House-w-chlewiskach...zbieramy-sta%C5%82e...szukamy-dt-w-okolicy-opola?p=17265823#post17265823"]http://www.dogomania.pl/threads/2112...3#post17265823[/URL]
szukamy mu dt w okolicach Opola, może znacie kogoś kto mógłby pomóc???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasiek.']Jesli chodzi o oczy psiaka jest też (żel do oczu ) "Vidisic" to taki łagodzący ,ale pomaga na zaczerwienienia koszt ok 25zł..[/QUOTE]
dzięki za informacje:) po niedzieli Herbusek idzie do weta z tym oczkiem i zobaczymy co powie....

Link to comment
Share on other sites

od samego poczatku proboje przejac kierownictwo.... co za urwis...
zadnego szacunku przed wiekiem i doswiadczeniem starszych kolegow....

ale to szczekanie to raczej oznaka niepewnosci... tak sadze.... a moze i strachu...

Link to comment
Share on other sites

Chłopak da sobie radę, pamiętam jak przyjechałam do danavis i zobaczyłam jej całą ferajnę:) a bidny Herbusek tak się wszystkiego bał, maleństwo tak skrzywdzone przez człowieka... ale danavis dała sobie z nim radę jak zawsze :) chłopaknauczył się chodzić na smyczy, uwielbiał się bawić z Demolem. Do człowieka nie ufny ale jak mu się poświęciło troszkę uwagi to sam podchodził i się łasił:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']Danavis mam nadzieję, że pojechał do dt z swoją żmijką:) ha ha ha ale ładnie się z nią bawił:) ps. to pluszak:D[/QUOTE]
Ziober...weź się babo skoncentruj i przeczytaj dokładnie...danavas....:eviltong:

a popatrz trochę wcześniej...jest fota jak się z Demolem zaopiekowali tą żmijką...już nie było mu czego pakować ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...