Jump to content
Dogomania

Herbusek....jeszcze tylko uzbieramy na kastracje i mały będzie miał dom.


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozrabiaka uczy się chodzić na smyczy...ładnie reaguje na wszystkie ruchy ręką...jest bardzo pojętny i chętnie łapie nowości...chwila pracy z tym psem i nie będzie sprawiał żadnych kłopotów...głaskamy się już chętniej i częściej:) a spać nie będzie do puki nie zejdę na dół i go nie pogłaskam...inaczej piszczy jak głupi...bardzo wyje jak słychać sygnał karetki...zapodaje bardzo wysokie dźwięki, a Bobi mu wtóruje ale on z kolei jest barytonem...uśmiałam się dziś jak głupia przy nich....
byliśmy odwiedzić Gacusia...tego pieska co go do budy przygarnął...przywitaliśmy się...chłopaki się obwąchali i ku mojemu zdumieniu jak powiedziałam idziemy do domu, odwiedzimy Gacka jutro, Herbus obrót na pięcie i ładnie za mną do furtki:)) tak żałuje że nie może u mnie zostać już na zawsze...:( długo o tym rozmawialiśmy i nie da rady:(...... jutro drukuje plakaty adopcyjne....takie papierowe...będę słupy obklejać....marzy mi się żeby ktoś z herb lub okolic go zaadoptował...mogłabym go wtedy odwiedzać....

Zmarło się Tobiemu...kochanemu psiaczkowi który był na dt u Pana Henia....myślałam że Herbus będzie z nim sobie pomieszkiwał...ale niestety:( już się nie poznają..... Asencja swoją deklarację na Tobiego przeniosła na Herbuska.... brakuje nam więc 255 zł stałych a jesteśmy na półmetku...jeszcze tylko tydzień został...

Link to comment
Share on other sites

Danavas, dopiero teraz obejrzałam filmy :)
Niesamowite postępy zrobił Herbusek :) To chyba również zasługa Bobiego, który towarzyszy i przekazuje Herbiemu dobre fluidy ( masz w nim wspaniałego towarzysza :))
Uściskaj ode mnie chłopaków :):):)

Link to comment
Share on other sites

podrukowałam ogłoszenia adopcyjne, znajomi mi pomogą i okleimy okoliczne miejscowości...jeśli ktoś zechciałby pomóc i powiesić u siebie to chętnie prześlę na maila...wysłałabym pocztą żeby nie trzeba było drukować, ale nie ma na to czasu niestety....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Dziękuję za zaproszenie, roześlę chociaż. Kochane psiaki na filmikach:)[/QUOTE]


[quote name='Joodith']Dziękuję za zaproszenie. Aktualnie niestety nie mogę pomóc Maluszkowi, ale z całych sił zaciskam za niego kciuki.[/QUOTE]

dziękujemy za odzew:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Kiedy Herbuskowi będzie trzeba wpłacać deklaracje - teraz już, czy jak pojedzie do hoteliku ?
Gdybym się zagapiła bardzo proszę o przypomnienie ...[/QUOTE]
od razu bo jeszcze za paliwo będziemy płacić.... a jego wyjazd do dt może się zorganizować z dnia na dzień.....choć mam cichą nadzieję zę ktoś się skusi na te ogłoszenia..... ale wtedy i tak lepiej mu kastrację zrobić od razu z tych pieniędzy....

[quote name='Lili8522']30zł popłyneło do Herbuska[/QUOTE]
dzięki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...