Jump to content
Dogomania

Emka za TM


Zosia123

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245379-Roznosci-dla-chorego-Sultana-w-dt-u-kochanej-Zosi123-oraz-dla-Emusi-15-07-23-07g22?p=21088312#post21088312[/URL] Zosiu zapraszam na bazarus dla Emusi i Sultanka [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/love%281%29.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nasza Emusia od wczoraj ma problem z chodzeniem. Wlasciwie to w ogole nie chodzi.
Bylam z nia wczoraj u doktora ( nie bylo go i przyjal nas jego pracownik ). Dostala zastrzyk p.bolowy, rozkurczajacy i antybiotyk.
Pan podejrzewal, ze to watroba i proponowal poczekac do nastepnego dnia i jesli nie bedzie poprawy, to zrobic badanie krwi.
Mialo po kilku godzinach sie znacznie poprawic ale niestety poprawy nie ma.
Dzisiaj wiec ponownie zadzwonilam do doktora zeby sie umowic i mialam szczescie, bo doktor akurat byl kolo nas u pacjenta, wiec do nas przyjechal.
Emusie pan doktor zbadal i stwierdzil, ze to na 90 % tzw zespol konskiego ogona ( wyczuwalne bylo zwyrodnienie kregow i zarastajaca chrzastka ), ale porazenie nie jest bardzo zaawansowane i jest duza szansa, ze po kuracji z Nivalinu, Kokarboxylazy i Vit B12 po kilku dniach powinna nastapic poprawa.
Poznal bolesnosc w okolicach brzucha, ale okazalo sie, ze to przepelniony pecherz Emusie bolal. Emcia na lezaco nie sikala od wczoraj rano do tej pory. To rowniez dobry znak, bo znaczy, ze porazenie jest znikome i nie dotknelo zwieraczy.
Wycisnal z niej siuski i Emusi na pewno ulzylo.
Emcia jest bardzo cierpliwa pacjentka i dzielnie to znosi. W nocy spala spokojnie, rano zrobila kupke ( na lezaco, ale jej sie to czesto zdarzalo kiedy nie potrafila sie podniesc, wiec nie bylo to dla niej stresujace ).

Koszt obu wizyt :
wczoraj 55 zl
dzisiaj 40 zl

Jutro mam podjechac do lekarza po recepte na zastrzyki ( ktore wymienilam powyzej ).
Od razu je wykupie i Emcia bedzie dostawala od jutra.

Miejmy nadzieje, ze Emusia stanie na nozki znow, bo to taki zwawy psiak, ze cierpi kiedy nie moze sobie pochodzic i poskakac kolo nielubianej onki Kasi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Kurcze kolejny mój psiak choruje, co się dzieje? :(

Zuziu ja mam 7 ampułek Nivalinu po moim Sułtanku
[*], to Ci wyślę, tylko podaj mi adres. Nivalin jest okropnie drogi, ponad 100 zł zapłaciłam za 10 ampułek![/QUOTE]

No nie :( Zosiu wierzę że wszystko będzie dobrze ...Emeczko kochana wracaj do zdrówka !!!!!

Edited by Martika@Aischa
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj w aptece zamowilam Kokarboksylaze i Nivalin , bo nie mieli na stanie.
Dzisiaj rano odebralam i Emusia dostala 3 zastrzyki ( jeszcze witamine B1 complex ).
Na razie oczywiscie bez zmian, bo dopiero po 5-7 zastrzykach jest jakas widoczna zmiana.
Poki co Emka ma apetyt i glosno domaga sie wszystkiego, jesli czegos chce.
Przewracam ja kilka razy dziennie na drugi boczek, podpieram zeby jej sie wygodnie lezalo i to wszystko, co moge dla niej zrobic.
Zalatwia sie na lezaco na podklady higieniczne.
Kupilam wczoraj paczke za 11,20 zl
Leki wykupione za :
Cocarboxylaza - 89 zl
Cocarboxylaza - 108,10 zl
Vit B1 - 29,99 zl

Wykupilam tez Nivalin , Zosiu, bo byl na recepcie i moze sie okazac, ze bedzie trzeba dluzej podawac, wiec niech czeka.
Za niego mi Zosiu nie zwracaj, a dopiero jesli bedzie w przyszlosciu potrzebny .

Link to comment
Share on other sites

Emcia na razie bez zmian.
Daje jej zastrzyki i znosi je dzielnie mimo, ze az 3 dostaje codziennie.
Ma apetyt na szczescie i nadal sie glosno domaga wszystkiego, czego akurat potrzebuje.
Dostaje kurczaka z makaronem lub ryzem. Musi jesc cos lekkostrawnego i dolewam do jedzenia olej jadalny.
Niestety caly czas zalatwia sie i siusia na lezaco, wiec kolejne podklady musialam kupic.
Skonczylam juz druga paczke i dzisiaj kupilam kolejne dwie.
Razem 3 x 9,80 ( znalazlam tansze ).

Link to comment
Share on other sites

Odwiedziłam dzis hotelik akurat u Emusi był pan doktor sunia dostała zastrzyki i pan wydusił z niej siusiu ,apetycik ma dobry zjadła cały posiłek .Lezy sobie jak ksiezniczka na poduszeczkach a obok wentylator ja ochładza ..Wszystkiego dobrego psinko jest w niej wielka wola zycia miejmy nadzieje ze lekarstwa i troskliwa opieka jaka ma postawia ja na nogi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...