Jump to content
Dogomania

Kolejna pseudo spojrzcie na te zdjecia :(


shila1404

Recommended Posts

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pa-ttti']inna suczka tego kogoś: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/14041693_dorosla_suczka_b_angielskiego_1000zl.html[/url]
szkoda mi tej suni , kocham BA sama planuje w przyszlosci kupic sunie jak sie patrzy na takie biedactwa to chetnie by sie zabralo ja od takiego czlowieka dla ktorego towarzystwo psa przez kilka lat nie znaczy nic , jedna aukcja ustalona cena i towar poszedł :(

Link to comment
Share on other sites

A wiecie co mnie jeszcze wkurza?
Że nawet tu na dogo Ci pseudo mają czelność się ogłaszać, a modzi nawet nie reagują na to
Powinni jakoś przed dodaniem ogłoszenia, weryfikowali ich treśc
O proszę pseudóch na dogo
[url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/1276/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Najlepszyn lekarstwem na tych obrzydliwych rozmnazaczy jest zgloszenie kazdej podejrzanej pseudohodowli do Urzedu Skarbowego,gdyz jedynie czego sie ci przestepcy boja to dostania "po kieszeni"oczywiscie nalezy wykonywac material zdjeciowy i zwrocic sie do dobrej organizacji prozwierzecej .TOZ jest prawie w calej Polsce spalony ,to jest tylko org.na papierze i do kasowania 1%.
Nalezy pisac do odpowiedniego oddzalu weterynaryjnego ,burmistrza ,wojta ,Nie mozna patrzec i mowic ,ze sprawa jest beznadziejna ,gdyz to chodzi o zycie, cierpienie zywych istot .
Atomowka ,jezeli na dogo sie oglaszaja to jest skandal ,widac ze czuja sie przestepcy bezkarni!
To co wyczytalam w tekscie umieszczonym w linku o rasie cana corso,zabraklo mnie slow ,myslalma ze to zart ,gdyz w ogloszeniu bylo napisane ,ze cyt"psy sa wytrzymale na bol,na ciagniecie uszu i ogonow"co oni sprzedaja psy do walk?

ps animowe donosy do Urzedu Skarbowego kazdy mieszkaniec Polski moze zlozyc ,bez obawy ,ze sie ktos dowie.

Link to comment
Share on other sites

Owszem może złożyć ale niestety gdybym miała składać donos na każda pseudo to nie robiłabym nic innego
Najpierw trzeba dotrzeć do danych pseudócha, potem złożyc donos itp
Ja też się przeraziłam czytając ten opis CC

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shila1404'][url]http://allegro.pl/labrador-labradory-szczenna-suka-niska-cena-i1680551205.html[/url]
pozostawie to bez komentarza sami oceniajcie[/QUOTE]
Ten sam użytkownik sprzedaje rasowego labka "za symboliczną cene 1 200zł"
[url]http://allegro.pl/labrador-labradory-dorosly-za-symboliczna-cene-i1701543800.html[/url]
Jest skan rodowodu, są imiona i nazwiska właściciela i hodowcy, jest podana nazwa hodowli z której jest pies

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karola&gacek']Ten sam użytkownik sprzedaje rasowego labka "za symboliczną cene 1 200zł"
[URL]http://allegro.pl/labrador-labradory-dorosly-za-symboliczna-cene-i1701543800.html[/URL]
Jest skan rodowodu, są imiona i nazwiska właściciela i hodowcy, jest podana nazwa hodowli z której jest pies[/QUOTE]

Cyt. z opisu tejze aukcji: " [SIZE=4]"Z jednej z najlepszych hodowli w Polsce "NIEWIERSKIE Łąki" [/SIZE]"

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Toz to jeden z najgorszych pseudochow z okolic Torunia!! :angryy: Produkuja psy i rodowodowe jak i bez papierow. Mnoza je jak chca, ciagle jakies szczeniaki z kilku roznych ras na raz. OBRZYDLISTWO!!!!:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

oj, nie powiedziałabym:) kupi i głupi, i niegłupi z pozoru....
znam przypadki kupowania 4tygodniowych szczeniąt.....co się ludzie w domu dziwili że szczenię nie chce jeśc, szli do weta a ten mówił że szczenię jeszcze nie umie jeść, że ząbki dopiero się zaczynają pojawiać.... a te przypadki jak ludzie opisują że zostali oszukani (chyba przez własną głupotę!), bo kupili suczkę a w domu po odwinięciu z kocyka okazywało się że to piesek! no niemożliwe!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pa-ttti']oj, nie powiedziałabym:) kupi i głupi, i niegłupi z pozoru....
znam przypadki kupowania 4tygodniowych szczeniąt.....co się ludzie w domu dziwili że szczenię nie chce jeśc, szli do weta a ten mówił że szczenię jeszcze nie umie jeść, że ząbki dopiero się zaczynają pojawiać.... a te przypadki jak ludzie opisują że zostali oszukani (chyba przez własną głupotę!), bo kupili suczkę a w domu po odwinięciu z kocyka okazywało się że to piesek! no niemożliwe![/QUOTE]
Też racja... Masakra.

Link to comment
Share on other sites

tez mnie to zastanawia , jesli chodzi o yorki labki czy owczarki to sa rasy ktore mozna sprzedac z calkiem dobrym zarobkiem , bo sa to rasy popularne ale z tego co sie orientuje to cane corso i amstafem jest duzo gorzej i cena niska i chetnych mało

Link to comment
Share on other sites

są chętni którzy kupią szczenięta albo podrośnięte, "wyszkolone" psy tych ras, i to za większe pieniądze niż yorka czy labka....A po co- chyba nie trzeba tłumaczyć...


yorki: "niekoniecznie czystej rasy"...."ewentualnie KOŃCÓWKI MIOTÓW"......ja bym mu tą końcówkę wybiła z głowy, krew mnie zalewa jak to czytam....

Link to comment
Share on other sites

,,Początkującym oczywiście pomogę swoją wiedzą opartą o ponad 10 letnie doświadczenie." .. Kurcze, nie no nie wytrzymam. :angryy: Ciekawe tylko, ile szczeniaków z jego ,,hodowli" w ciągu tych dziesięciu lat szukało nowego domu i tłukło się po schroniskach ...

,,suka czarna, 3,5l, rodowód, termin cieczki - sierpien, dobra do odchowu szczeniąt,miała dwa mioty 10 i rok później 12 szt, nie była kryta "co cieczkę"" .. No proszę jaki humanitarny pseudohodowca.. :mad:

Link to comment
Share on other sites

a jakie fajne zabaweczki mają szczeniaki z tej doświadczonej "hodowli"
[url]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/a3/d0/8a/615769_8_77fc_d.jpeg[/url]
a pomijając wszystko nie wiem jakim trzeba byc degeneratem aby sprzedawać suke na pare dni przed oszczenieniem i to w pierwszej ciąży gdy nawet nie wiadomo jak suka radzi sobie z porodem
I ten człowiek jeszcze śmie proponować doradztwo. W czym? Jak traktowac psa gorzej niż śmiecia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...