Jump to content
Dogomania

Kolejna pseudo spojrzcie na te zdjecia :(


shila1404

Recommended Posts

[quote name='jofracy']Myślę, że ten wątek ma charakter terapeutyczny. Przy takim nawale nieszczęścia i głupoty w necie czasem chciałoby się pokazać palcem: PATRZ CO ZA LUDZIE!!! ale mój TZ na przykład od jakiegoś czasu odpowiada : uhm i wraca wzrokiem przed swój komputer.[/QUOTE]

założyłam ten wątek głownie z tego powodu , aby pokazac jak inni potrafia traktowac psy . Zdarzyła mi sie wykonac kilka telefonow i napisac maili ale nie zawsze to pomoga

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ladySwallow']Wiesz, gdyby każdy pomagający psom się zrażał, bo miał kilka nieprzyjemnych przypadków - cóż... Wystarczy założyć osobnego maila do takich spraw. Na miau działa bardzo sprawnie podobny wątek, gdzie jest grupa osób wysyłających maile do takich sprzedających - i naprawdę duży odsetek tych osób, szczególnie rozmnażających jednego psa itd., jest w stanie się nawrócić. Nie mówię o dużych pseudohodowlach - ale tutaj wystarczy zrobić skan ogłoszenia, nagrać rozmowę, że nie chcą podpisywać umowy sprzedaży psów czy maila, że nie są zarejestrowani, i wysłać do US...[/QUOTE]


co mi da osobny mail, mogę nadal otrzymywać jakieś obraźliwe wiadomości z pogróżkami.
To nie na moje nerwy, więc zrezygnowałam.
Pozostawię to innym osobom, które mają mocniejsze nerwy lub mniej problemów na głowie.
Ja naprawdę nie mam czasu na wysyłanie zgłoszeń do US. Ale wiem że są osoby które to robią, i chwała im za to:) Jeśli urzędnicy się tym interesują, to zapewne niektórym z rozmnażaczy się odechce.

Link to comment
Share on other sites

Oto labrador nowozelandzki-gończy -

[img]https://mail.google.com/mail/?attid=0.1&disp=emb&view=att&th=131d77b39dcdaa23[/img]

"Labrador nowozelandzki gończy jest mniejszy, drobniejszy, szczuplejszy, bardziej skoczny (mama piesków skacze na wysokość 175cm) i szybszy od normalnych Labradorów czy Retrieverów."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Oto labrador nowozelandzki-gończy -

[img]https://mail.google.com/mail/?attid=0.1&disp=emb&view=att&th=131d77b39dcdaa23[/img]

"Labrador nowozelandzki gończy jest mniejszy, drobniejszy, szczuplejszy, bardziej skoczny (mama piesków skacze na wysokość 175cm) i szybszy od normalnych Labradorów czy Retrieverów."[/QUOTE]

nie widze zdjecia :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bobroska.']"Labradorów czy Retrieverów" też miażdży biorąc pod uwagę to, że Labrador to Retriever. :roll: Ale gościowi wyobraźni odmówić nie można.
Strasznie ta suniecka ze zdjęcia wygląda, minę ma niezbyt.[/QUOTE]

bez przesady. suczka wygląda na zadbaną, i ma normalną minę.

jeśli Twoim zdaniem wygląda strasznie, to chyba psa w złym stanie nie widziałaś...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...