Jump to content
Dogomania

Kolejna pseudo spojrzcie na te zdjecia :(


shila1404

Recommended Posts

[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/13402229_zarezerwuje_szczeniaki_rasy_labrador.html[/url]
kolejna pseudohodowla zapewne ktos powie ze domowa bo ma jedna sunie a miot byl zaplanowany moze "dla zdrowia suczki":angryy:
zwrocicie uwage na zdjecia gdzie przebywaja maluchy a ludzie aby zrobic fajne fotki klada maluszki (pewnie kilkudniowe ) na drzewku bo tak ladnie beda wygladac . moze ci ludzie nie sa swiadomi ze przyczyniaja sie do produkcji psow w typie labka ktroych i tak jest duzo .
moze ktos napisze do nich maila wyjasniajac ze tak nie powinno sie rozmnazac psow moze do konca nie sa swiadomi :/:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wydaje mi się, że tutaj nikt nawet nie próbowałby się tłumaczyć, że ""raz dla zdrowia suki"":angryy: poza tym, szczeniaki urodzone 2 maja będą według jakiegoś idioty do odbioru 15 czerwca - czyli w wieku 6 tygodni i to po szczepieniach :crazyeye:
a do tego prywatna hodowla - jakie ładnie określenie dla pseudo-hodowli...:x

Link to comment
Share on other sites

i ludzie kupia takiego maluszka mimo ze pseudohodowca napisal ze maluchy wychowuja sie w domu a na zdjeciach widac ze w jakims garazu lub chlewie mysle ze to nie jedyna niezgodnosc pewnie odrobaczenia beda tylko w ksiazeczce moze podobnie ze szczepieniami

Link to comment
Share on other sites

kilkudniowe szczenięta lezące na betonie, pięknie......
takie zdjęcia jakie są w tym ogłoszeniu powinny służyć jako materiał dowodowy dla straży miejskiej, a nie jako materiał reklamowy.....ale znajdą się "miłośnicy" rasy którzy chętnie kupia psa z takiego miejsca, bo cena jest niska.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonilam i zapytalam czy moge zabrac pieska szybciej bo zalezy mi na czasie i oto odpowiedz
- skoro zalezy na czasie i chce pani wziac pieska szybciej to bedzie trzeba karmic mlekiem ale nic mu nie bedzie mozna zabrac
pozostawiam to bez komentarza ....

Link to comment
Share on other sites

matko.....co za debile. brak słów normalnie.

ja raczej zadzwoniłabym spytac, czy można psiaka zabrać za 3 miesiące, po wszystkich 3 szczepieniach, bo wyjeżdżam gdzieś tam a zależy mi na psiaku. ciekawe jaka byłaby wtedy odpowiedź...

Link to comment
Share on other sites

Błyskotka - ja zapytałam i oto odpowiedź:

"Stary nie wiem o co ci chodzi że co moje szczeniaczki leżą sobie na słomie tak.A może mają leżej na jakiej bluzce co na nia robia i potem sie w niej bablają tak.Też co dziennie sprzątam od nich,Wiesz moi rodzice trzymaja od ponad 10 lat psy labradory nalezą do związku i nikt nigdy nie napisałtakiego komentarza od 10 lat czuj sie zachwycony bo jesteś pierwszym.Wogóle nie chce mi sie z toba pisaća ani gadać"

Link to comment
Share on other sites

słoma sama w sobie nie jest zła.
dla labradorów mozna zrobić solidny kojec, wyłożyć słomą, zainstalować lampę grzewczą na chłodniejsze dni, a jak szczenięta podrosną, zapewnic im poza tym kojcem rownież wybieg, spacery socjalizacyjne itp. Przy dobrej karmie, dobrej opiece, takie warunki są ok, jeśli ktoś dysponuje pomieszczeniem gospodarczym (z dostępem dziennego światła, odpowiednim ociepleniem itp).

ALE jak zobaczyłam zdjęcie ślepego jeszcze malucha który został do zdjęcia wyniesiony z kojca i położony na betonie, albo na drzewie, ŻAL....przecież takie maleństwo jest jeszcze nie szczepione....poza tym nie pominę też faktu, że tej słomy w kojcu jest jak na lekarstwo!, zwierzaki leżą na zimnym betonie!

a czy ten człowiek zdaje sobie sprawę z tego ,że nieważna czy słoma czy "bluzka" jak on to napisal- w kojcu należy CODZIENNIE sprzątać!

Link to comment
Share on other sites

Co napisał to jedno, ale jak napisał...Jeżeli to jest cytat jego wypowiedzi to radzę cofnąć się do szkoły i poćwiczyć budowanie zdań i pisanie dłuższych wypowiedzi :/
Po zdjęciach można stwierdzić : pies do rozmnażania. na jednym ze zdjęć suni wzrok jest przerażający jakby chciała powiedzieć "dajcie mi już spokój, zabierzcie mnie stąd"

Link to comment
Share on other sites

wzrokiem suni bym się nie przejmowała, psy nie lubią jak się im robi zdjęcia i często takie miny potem wychodzą.
mnie irytują najbardziej te szczenięta na betonie. i fakt że właściciel zgodził się sprzedać maluchy, które jeszcze powinny mleko matki pić...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] po matce,która posiada rodowód(wgląd na miejcu) i ojcu z prywatnej hodowli.[/QUOTE]

a matka z publicznej. :mad:

Podejrzewam, że rodzice nawet nie są świadomi co synuś robi, dali mu pieska i niech sobie z nim robi co chce... Albo i są, labradorów jest tak dużo, że wśród właścicieli każdy się może zdarzyć...

Link to comment
Share on other sites

Skoro już tu mowa o pseudohodowlach, to trafiłam na następną:[url]http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=9502440[/url]
kilka ras psów, rozmnażane często, co można wyczytać z komentarzy. Najbardziej kłują w oczy takie :"Byłem na miejscu hodowli duża rodnorodność piesków rasowych z profesjonalnie czysto prowadzonej hodowli." - świadomość niektórych jest porażająca... różnorodność piesków? czystość hodowli? masakra:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...