Jump to content
Dogomania

Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sajlana']chaszczory powinny bys trzymane jedynie poza miastem...jak się ma sierściuch wybiegać, jak nie mozna go z linki spuścić...??[/QUOTE]

Jak się ma wybiegać, skoro w lesie jest zakaz puszczania? Teraz wg przepisów można psa puszczać praktycznie tylko na swojej posesji...

Odpowiedź na Twoje pytanie jest prosta. Rower lub zaprzęg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Journey']

Odpowiedź na Twoje pytanie jest prosta. Rower lub zaprzęg.[/QUOTE]

dokładnie, albo ostre bieganie ;) tak, jak z Jamorem - wszelkie chyba rekordy mozna pobić ;)

[IMG]http://images10.fotosik.pl/40/77e72f6e49181db1gen.jpg[/IMG]
a ze smyczy nie radziłabym puszczać haszczka, szczególnie Ivora czy Balto, przy ich instynkcie łowieckim - marne szanse, że wróci zawołany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']
[B]a ze smyczy nie radziłabym puszczać haszczka,[/B] szczególnie Ivora czy Balto, przy ich instynkcie łowieckim - marne szanse, że wróci zawołany[/QUOTE]

Sylwia, wszystko to kwestia wychowania i wyboru (jeśli chodzi o psa z hodowli). Mam siberiany od bardzo dawna, wiem co mówię. ;)

Link to comment
Share on other sites

To cudo wciąż bez domu?! A już miałam nadzieję, że skreślę Ivora z ewidencji i za październikową dyszkę wzniosę toast za jego szczęście na nowej drodze życia.

A z opisu - wypisz wymaluj moja Betka jagdterierka! Tyle, że przy niej rower odpada - może by i biegła... dopóki tropu by nie złapała, a wtedy nie chciałabym być TYM rowerzystą.

Ivor, jesteś prawie tak piękny jak Betka, a w dodatku łatwiejszy w użyciu - znajdziesz dom na bank!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Journey']Sylwia, wszystko to kwestia wychowania i wyboru (jeśli chodzi o psa z hodowli). Mam siberiany od bardzo dawna, wiem co mówię. ;)[/QUOTE]

a nie chcesz adoptować Ivorka naszego? ;)

Poważnie, idealnie by było gdyby trafił do osoby znającej rasę, mającej doświadczenie. Ale nikt taki na razie się nim nie zainteresował

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam pw do osób zalegających z wpłatami :roll: i jeszcze mam pytanie czy ktoś ogarnia wydarzenie Ivora na FB?
Magda S. z FB deklarowała stałą - 10 zł, ale wpłaciła tylko za czerwiec ... nie wiem co dalej? Może ktoś to sprawdzić ?



Kochani :) czy ktoś może dołożyć jakieś fanty do bazarku ? organizujemy takowy dla Ivora i Balto - domków narazie nie widać a chłopakom trzeba opłacić hotel :cool3:

Link to comment
Share on other sites

tak sobie myślę, że Ivor przynajmniej jest bezpieczny i pod dobrą opieką
coraz więcej tych północniaków się błąka, jest porzucanych. kolejny husky - [url]http://www.dogomania.pl/threads/216482-Pomoc-PILNIE-potrzebna-Tytus-husky-z-budowy[/url]

miałam w tym tygodniu wybrać się w odwiedziny, ale nie dałam rady - może po niedzieli zajrzę do Ivorka i osobiście go uściskam od Was :)

Link to comment
Share on other sites

Sciskam witrualnie Ivorka
A co do ustawy to nie jestem taka optymistką, nie wolno kraść a kradną, nie wolno prowadzić samochodu pod wpływem alkoholu, a jeżdżą i jeszcze dużo innych takich, ale może to chociaż spowoduje większą kontrolę nad bazarowym handlem, bo czy on całkiem zniknie, nie jestem pewna. Żadna ustawa nie pomoże dopóki nie podniesie się świadomości ludzkiej i nie przestanie traktować zwierząt przedmiotowo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...