Jump to content
Dogomania

Zwacze wolowe


sota36

Recommended Posts

mam 2 psiaki.. mala ma ponad 8 latek a mlody ma 18 miesiecy... obydwa po raz pierwszy w zyciu niedawno jadly zwacze;p i bylo super:0 zadnych rewolucji... co do samych zwaczy.. zalezy gdzie sie kupuje.. ja kupilam w sklepie zoologicznym a pozniej za podobna cene mialam 4 razy wiecej w gryzaki.pl a i jakosciowo o wiele lepsze.. zapach, dlugosc, kruchosc.... ogolnie tez ze sklepu int. byly lepsze i swieze nizeli te co sprzedaja w zwyklych zoologach

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka owczarka szkockiego uwielbia suszone żwacze wołowe i nie ma po nich żadnych sensacji ;)
Wolę dawać je niż jakieś cuda w tabletkach na polepszenie trawienia.
Oczywiście nie należy ze żwaczami przesadzać, bo co za dużo to niezdrowo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

A czy te wszystkie opinie na temat żwaczy wołowych odnosnie pozytywnego ich wpływu na trawienie odnoszą się do surowych żwaczy czy również do suszonych? Czy suszenie nie obniza ich wartości? I jeszcze jedno - jak często można dawać te żwacze i w jakiej ilości?

Link to comment
Share on other sites

moje uwielbiają te wszystkie suszone żołądki, wątroby płuca itp. śmierdzi to niesamowicie ale jakie dooobreee :evil_lol:. Dostają to gdy chcę wyjść z domu i nie ma nikogo :cool3:. Zawsze darły morde przez 3-5 minut po wyjściu a teraz dostają gryzaka i jest cisza :multi::multi: mają zajęcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Ja kupiłem ostatnio żwacze mielone! Super sprawa dla psa który niezbyt chetnie jada suche karmy .Zawsze do karmy dodaje łyżkę oliwy więc oliwa plus mielone żwacze idealnie dosmaczaja każdą kuleczkę i psiaki jedzą chętniej .[/quote]
u mnie nie podziałało, wczoraj dostałąm przesyłkę z mielonymi, zakupiona na Allegro ale z tego sklepu int o kótym piszecie.
Wczoraj jak posypałam kulki to pies tylko zlizał je z góry, dopiero jak dodałam twarożku to zjadł ale żwaczy z dna miski nie wylizał,
dzisiaj jak posypałam to nawet już ich nie ruszył,
muszę się wziąść i rygorem tą sytuacje zmienić tylko za słaba na to jestem :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Napisz do p Tomka, moze ma jakas małą ilosc, niedawno widziałam ze na allegro wystawiał mielone uszy i zwacze.[/quote]

Czy ja też mogę prosić o jakiś namiar na suszone i koniecznie zmielone żwacze wołowe i inne tego typu śmierdziuchy?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.gryzaki.pl"]www.gryzaki.pl[/URL]

mój pies dostaje jednego śmierdziela dziennie, ew. co drugi dzień, i to chyba jest za często, bo zacząl wybrzydzać, żwacze które dotąd były niezmiennie hitem chyba mu się przejadly.
ale ponieważ jest niejadkiem kupilam dwa woreczki mielonych, moze mu zasmakują w misce :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sotie'][URL="http://www.gryzaki.pl"]www.gryzaki.pl[/URL]

mój pies dostaje jednego śmierdziela dziennie, ew. co drugi dzień, i to chyba jest za często, bo zacząl wybrzydzać, żwacze które dotąd były niezmiennie hitem chyba mu się przejadly.
ale ponieważ jest niejadkiem kupilam dwa woreczki mielonych, moze mu zasmakują w misce :razz:[/quote]

Nie widzę tam mielonych :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

ja kupowałąm mielone na Allegro, przez pomyłkę pan Tomek przysłął nam najpierw żwacze w kawałkach, a po mojej interwencji dosłał mielone a te kazał sobie zostawić, nie ma jak fajny gratisik :cool3:
i tak kawałki mojemu hrabiemu smakują jak niewiem,
za to co w misce chyba kopie i gryzie, żwacze mielone w jego przypadku w ogóle nie zdały egzaminu, ale z nim tak przeważnie.
Od wczoraj rana leży mu micha nieruszona, a w niej karma Kobers wymieszana z kartonikiem mięsnej Bozity, posypana żwaczami mielonymi :roll:
wieczorem dałam na góre posiekaną parówkę i ta też się dalej z resztą suszy :evil_lol: MASAKRA :mad: :mad: powinnam się za niego wziąść i wprowadzić reżim:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...