Jump to content
Dogomania

Wyszkole psa za dramo


Nadia86

Recommended Posts

Witam
Mieszkam w Krakowie i od lipca zaczynam kurs trenerski w Alterii. Niestety moj york jest bardzo schorowany i nie moge z nim uczestniczyć w szkoleniu. Dlatego poszukuje psa z którym mogłąbym uczestniczyć w tym kursie i tym samym zdać egzamin kończący kurs. Pomyślałam że mogłabym pomóc jakiemuś psiakowi ze schroniska lub będącemu w domu tymczasowym. W końcu łatwiej znaleźć dom psiakowi umiejącemu podstawy posłuszeństwa. A może ktoś ma psa i nie radzi sobie z nim albo nie ma czasu na szkolenie. Chętnie bym pomogła.
Harmonogram szkolenia
[B]lipiec 2011 r.[/B] [U]Zajęcia[/U]: 23/24 lipca, 30/31 lipca, 13/14 sierpnia, 20/21 sierpnia, 3/4 września, 17/18 września 2011 r.
[U]Egzamin[/U]: 1/2 października 2011 r.

Umiejętności jakie nabył by psiak to
- przywołanie
- chodzenie przy nodze
- siad / zostań
- waruj / zostań
- nie rusz
- na miejsce oraz ćwiczenia poprawnego zachowania w codziennych sytuacjach: - spokojne chodzenie na smyczy
- spokojne zachowanie się w towarzystwie innych psów
- grzeczne powitania domowników i gości


Wszelkie pytania prosiłąbym kierować na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to dobry pomysł, o ile właściciele będą chętnie z Tobą współpracować, a Ty będziesz miała sporo czasu, żeby z psem ćwiczyć (czyli chodzić do niego, wyprowadzać go na spacer), więc jest to też trochę oferta petsittera :);

Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

:) ciesze się że się pomysł podoba. Stwierdziłam że skoro mam za darmo wyszkolić psa to może się chociaż pomoge tym jakiemuś albo komuś. no mam nadzieję że ktoś będzie mnie też mógł pod tym względem pomóc bo w końcu potrzebuje tego psiaka do zakończenia kursu więc to zupełnie bezinteresowne nie jest ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nadia86']Naprawde nikt nie jest zainteresowany?? a moze znacie kogoś kto by chciał??[/QUOTE]

A skontaktuj się po prostu ze szkołą dla psów Alteri - napisz do nich albo zadzwoń, może coś doradzą?
W ostateczności możesz zostawić jakieś ogłoszenie w pobliskim gabinecie wet. - będziesz miała psa z okolicy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...