Jump to content
Dogomania

Swiatowa Poznań


bill

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślałam,że do konkurencji się nie odezwiesz. To miłe z Twojej strony. Co do psa - na zdjeciu dobrze nie widać, jak w rzeczywistości.Na wystawie nie zdążyłam się przyjrzeć bo rozmawiałam z Francuzką, która ma starszą siostrę Edeny. Trochę ten pies przypomina mi stary typ niemiecki, którego za bardzo nie lubię, może dlatego, że zrobiony b.krótko.Ale nie widziałam go na żywo dlatego pytałam ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inezka']Myślałam,że do konkurencji się nie odezwiesz. To miłe z Twojej strony.[/quote]

No co Ty, pzrecież to tylko wystawa psóe, a nie walka o przeżycie.
Ja pamiętam jak z moją konkurentką Dominiką przygowowywałyśmy nasze suczki na jednym stole, mimo , że startowałyśmy w jednej klasie i zagadałyśmy się tak, że nas sędzia musiał wołać po raz drugi na ring.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']No co Ty, pzrecież to tylko wystawa psóe, a nie walka o przeżycie.
Ja pamiętam jak z moją konkurentką Dominiką przygowowywałyśmy nasze suczki na jednym stole, mimo , że startowałyśmy w jednej klasie i zagadałyśmy się tak, że nas sędzia musiał wołać po raz drugi na ring.[/QUOTE]
Kamień spadł mi z serca!

Link to comment
Share on other sites

Inezka!

Jeju dopiero zaczęłaś wystawiać i masz taki pogląd o wystawach i wystawcach?
To czy się odzywam do kogoś, czy nie, nie ma nic do rzeczy z konkurencją.
Wiele moich konkurentek jest moimi dobrymi koleżankami, z którymi rozmawiamy szczerze o naszych psach ich wadach zaletach.
Zresztą moja konkurencja duzo pomogła mi na początku .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Inezka!

Jeju dopiero zaczęłaś wystawiać i masz taki pogląd o wystawach i wystawcach?
To czy się odzywam do kogoś, czy nie, nie ma nic do rzeczy z konkurencją.
Wiele moich konkurentek jest moimi dobrymi koleżankami, z którymi rozmawiamy szczerze o naszych psach ich wadach zaletach.
Zresztą moja konkurencja duzo pomogła mi na początku .[/QUOTE]
Sorry! Złe doświadczenie z poprzednimi psami.A poza tym czasami jestem z tej drugiej strony i niestety co się nasłucham to moje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Tak będziemy w Kielcach. Jeśli pójdzie nam tak jak chcemy, to kończymy z wystawami w Polsce[/QUOTE]

To się niejedna konkurencja w Polsce ucieszy :sweetCyb: a ja przypominam się z obiecanymi zdjęciami super gumowych trymerów, mam nadzieję, że to nie chodziło o nakładki na palce :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...