Jump to content
Dogomania

Gdzieś na końcu swiata,psy znajduja schronienie... tylko co dalej ???


Recommended Posts

Możemy zbierać kasę jedynie na sterylki/kastracje, na pozostałe zabiegi i wizyty niestety nie.. Może uda się ciachnąć jeszcze inne psiaki, szczególnie sunie.. Wydruk z lecznicy wstaw może od razu jak ruszy bazarek, myślę, że jutro dokończę opisywanie fantów.. O ile psiejstwo pozwoli mi posiedzieć spokojnie przy laptopie ;) Oby te kiecki spodobały się innym..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][COLOR=cyan]Witajcie cioteczko drogie:multi:[COLOR=darkorchid]pozdrawiam i uroczyscie oglaszam ze jam jest cymbaliusz i nie umiem robic prawie nic na kompie :oops::oops::razz:zawsze wysylam do roznych cioteniek fanciki , aby wyczarowaly bazareczki ...no nic , moze jeszcze przed jemeryturra siem nauczem ech ....:roll::evil_lol:[/COLOR][COLOR=darkorange]Bazarek slicznosci , Pania Dorotke sciskuniamy i kciuki za cale stadko trzymamy!:modla::bye::calus::thumbs:[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

:shake:cioteczki ze mna nie tak latwo , nauki mi nie ida wcale , ech ... ostatnio jak nie bylo swiatla w klatce przejsciowej - a z pracy wieczorkiem wracalam, tom w blok swoj wchozila ... zamiast w klatke :evil_lol::shake:jeno siniakow sobie narobilam ech ..... wiem kto zrobi wiem kochane cioteczki , jest taka [COLOR=darkorange]Czarodziejka - nasza diana79:loveu::loveu:wysylam czasem do naszej dianci fanciki i ona wtedy zarutko bazarus wyczarowywuje:multi:[URL="http://www.fodey.com/generators/animated/talking_flower.asp"][IMG]http://r9.fodey.com/2161/918e9d7b0b6d487f8946dbe837a7c8f6.0.gif[/IMG][/URL]:multi::multi:tego mnie syncio nauczyl , ale dlugo to trwalo:evil_lol::-o[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Kurcze ja mam tyle fantów... Tylko wiesz Aniu internet mam teraz tylko w pracy a w pracy nie mam nawet jak przesyłac zdjęc...
[B]Ewcia (ewa gonzales) [/B]może umiesz robic bazarki podwiozłabym Ci te fanty???[/QUOTE]
:multi::bye:[COLOR=darkorchid]Aguniu napisz do naszej drogiej diana79:multi:byloby wiecej fancikow na bazarus juhuu[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:shake:cioteczki ze mna nie tak latwo , nauki mi nie ida wcale , ech ... ostatnio jak nie bylo swiatla w klatce przejsciowej - a z pracy wieczorkiem wracalam, tom w blok swoj wchozila ... zamiast w klatke :evil_lol::shake:jeno siniakow sobie narobilam ech ..... wiem kto zrobi wiem kochane cioteczki , jest taka [COLOR=darkorange]Czarodziejka - nasza diana79:loveu::loveu:wysylam czasem do naszej dianci fanciki i ona wtedy zarutko bazarus wyczarowywuje:multi:[URL="http://www.fodey.com/generators/animated/talking_flower.asp"][IMG]http://r9.fodey.com/2161/918e9d7b0b6d487f8946dbe837a7c8f6.0.gif[/IMG][/URL]:multi::multi:tego mnie syncio nauczyl , ale dlugo to trwalo:evil_lol::-o[/COLOR][/QUOTE]


Ewuniu mam nadzieję ze wszystko dobrze i nic poważnego Ci sie nie stało? :lol:
Z P.Dorotką i z Wami jesteśmy sercem i myślami :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=orange]Ja tez sercem z wami ciotenki :multi:Igielko :B-fly::bye::thumbs:dziekuje , ja juz tak mam hihi .....dziekujeeeeeeeee:multi:[COLOR=cyan]wateczek w gorenkeeeee[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli można podeślijcie adres do wysłania paczki psom Pani Doroty, tylko to chwilę potrwa, bo od razu wszystkiego nie kupie, bo nie będzie za co, ale małe paczuszki mogę podesłać, np. ryz , makaron, pasztety, psie suche i puszki, ale takie marketowe! Nie wiem, czy tak pasuje, ale nic innego zaoferować nie mogę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Jeśli można podeślijcie adres do wysłania paczki psom Pani Doroty, tylko to chwilę potrwa, bo od razu wszystkiego nie kupie, bo nie będzie za co, ale małe paczuszki mogę podesłać, np. ryz , makaron, pasztety, psie suche i puszki, ale takie marketowe! Nie wiem, czy tak pasuje, ale nic innego zaoferować nie mogę![/QUOTE]

Agusiu,jak zwykle niezawodna,wszędzie tam gdzie bieda,zalatasz się ,kochana :)
Bardzo Ci ciękuję za chęć pomocy...ale może ryz sobie oszczędź,bo za przesyłkę za dużo zapłacisz,może lepiej makaron,jest lżejszy.Dla tych psów marketowe jedzenie to rarytas :)Zaraz podeślę Ci adres do wysyłki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:painting:cioteczko i ja poprosze o adresik do wysyleczki[/QUOTE]

Już ślę Ewuniu:loveu:

W środę,Teqila zagryzła p.Dorocie sześć z siedmiu kur :shake: Zrobiła sobie tajne przejście w ogrodzeniu i utłukła,jajek nie będzie...

Link to comment
Share on other sites

dzien dobry wszystkim wspierajacym pania Dorote i jej podopiecznych - wspaniala sprawa! mozna was (a wlasciwie te psiaki) umiescic na fb? chetnie to zrobie na mojej stronie, zeby rozpropagowac; gdzie mozna wplacac pieniadze dla wsparcia? macie juz konto? mieszkam za granica i jesli byloby to mozliwe, to najchetniej (bo szybko i bezpiecznie) na paypal - moze udaloby mi sie i co niektorych znajomych namowic ale jak juz wspomnialam, sposob placenia musi byc nieskomplikowany,bo to (wiem od innych) odstrasza. czekam na wiesci i pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Jestem wróciła, ale ledwo żyję
Jutro zrobie foty i podrzucę się do bazarku tłamsik ok?[/QUOTE]
No to klientki sie juz pozabijaja ,tam jest taki ruch ,że o ja cię...

[quote name='Nera14.07']dzien dobry wszystkim wspierajacym pania Dorote i jej podopiecznych - wspaniala sprawa! mozna was (a wlasciwie te psiaki) umiescic na fb? chetnie to zrobie na mojej stronie, zeby rozpropagowac; gdzie mozna wplacac pieniadze dla wsparcia? macie juz konto? mieszkam za granica i jesli byloby to mozliwe, to najchetniej (bo szybko i bezpiecznie) na paypal - moze udaloby mi sie i co niektorych znajomych namowic ale jak juz wspomnialam, sposob placenia musi byc nieskomplikowany,bo to (wiem od innych) odstrasza. czekam na wiesci i pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE]

Super,bardzo dziękuję za chęć pomocy,posiadam paypala :)
Na fb jak najbardziej jestem za umieszczeniem na fb :)
Jutro będe u p.Doroty,bo mam jeden szewek do wyjęcia u suni i zajrze w uszy Putina :),więc porobię nowe zdjęcia psiakom przy okazji...





[quote name='tłamsik']oczywiście.. :D[/QUOTE]

Zapracujesz się :)


Kochane moje wszystkie z watku !!!! bardzo Wam serdecznie dziękuję ,ze jesteście i pomagacie:Rose::Rose::Rose:
Cos czuję,ze mogę umawiać kolejną sunie na sterylkę:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:multi::bye:[COLOR=darkorchid]Aguniu napisz do naszej drogiej diana79:multi:byloby wiecej fancikow na bazarus juhuu[/COLOR][/QUOTE]

Ewuniu, ale ja nie dam rady w pracy przesłac zdjęc :shake:
Wolałabym komuś kto mieszka w okolicy podzwieśc te fanty a mam ich naprawdę sporo.
Napisze do Dody ona jest też z Sosnowca może ona będzie miała czas i pomoże przy bazarku ;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Witajcie kochani:multi:AguniuP:loveu:superciowo ze masz duzo fancikow , narazie nasza diana nie moze , bo ma chwilowo duzo bazareczkow i duzoooooo pracyyyyyy, ale za jakis czas poczarujemy:multi:[COLOR=darkorchid]cioteczko Agusiu P pisz kochana do Martika& Aisza :multi:z Sosnowca jest tez ta ciotenka czarodziejka , zrobi bazarusiek dla p Dorotki i jej 4 lapciow , mozemy sie kiedys umowic na odbior fancikow , albo ja moge cioteczce Martika & Aisza zaniesc do domku. pozdrawiam:loveu:[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Witajcie kochani:multi:AguniuP:loveu:superciowo ze masz duzo fancikow , narazie nasza diana nie moze , bo ma chwilowo duzo bazareczkow i duzoooooo pracyyyyyy, ale za jakis czas poczarujemy:multi:[COLOR=darkorchid]cioteczko Agusiu P pisz kochana do Martika& Aisza :multi:z Sosnowca jest tez ta ciotenka czarodziejka , zrobi bazarusiek dla p Dorotki i jej 4 lapciow , mozemy sie kiedys umowic na odbior fancikow , albo ja moge cioteczce Martika & Aisza zaniesc do domku. pozdrawiam:loveu:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Dobra Ewunia pisze do Martika & Aisza bo sprawdziłam i Doda ostatnio była aktywna na Dogo w maju ;)
Ewuniu ja bardzo chętnie się z Tobą umówie, ale te fanty to musimy zanieśc razem i to nie za jednym razem :evil_lol:
Aneczko może i na Twoje psiaczki starczy jak fanciki będą miały zejście:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...