Jump to content
Dogomania

Misia CHORA!!!Potrzebujemy pieniedzy na weta!!!POMOCY!!!Oprocz dom dla niej i 2 szcz.


Recommended Posts

Owieczko,nie dostalam tych zdjec przy nodze.Na szczescie wsrod tych,ktore robilam mam takie przy nodze,wyslalam dzis info o Misi wraz ze zdjeciami.Kontakt wydaje sie byc bardzo atrakcyjny,Pani bedzie Misie sterylizowac.Jak juz bede wiedziala dokladnie co i jak....poprosimy o sprawdzenie domku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnieszka1969']Owieczko,nie dostalam tych zdjec przy nodze.Na szczescie wsrod tych,ktore robilam mam takie przy nodze,wyslalam dzis info o Misi wraz ze zdjeciami.Kontakt wydaje sie byc bardzo atrakcyjny,Pani bedzie Misie sterylizowac.Jak juz bede wiedziala dokladnie co i jak....poprosimy o sprawdzenie domku.[/QUOTE]

Ja też ich jeszcze nie mam :) Powinnam miec na dniach i poproś o cierpliwość. Chyba kazdy wie jakiej wielkosci jest owczarek szkocki Collie ??!!

Jeszcze jedna ważna sprawa. Misia jest chwilowo w innym boksie bo szczeniaki ją strasznie męczą a za który Iza nie bierze opłaty, niestety niedługo mają przyjechać nastepni wczasowicze i Misia bedzie musiała wrócic do boksu do szczeniaków... Juz jest tam ścisk a szczeniaki rosną :( Trzeba się ruszać z ogłoszeniami !!!! Im więcej tym lepiej , kto zrobi maluchom ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Jej, wiem,zamowilam ogloszenia i juz zaplacilam i wciaz czekam na zrobienie..[/QUOTE]

A może jakas ciotka troche zrobi w między czasie ? No szkoda mi strasznie Misi bo maluchy to większosć dnia to biegaja po podwórku :) Trzymam kciuki za ten domek Misiulki !!!

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie Pani nie odpisala,licze ze to moze brak czasu...ale poprosilam ja o napisanie z jakiego jest miasta,jakie warunki bedzie miala Misia i o podanie numeru tel kontaktowego...bo to pisanie to bez sensu,wolalabym porozmawiac.....i od tej pory zero odzewu.....przed chwila napisalam maila do niej...juz mi sie slabo robi,bo mialam podobne doswiadczenie kiedys,na dogo szukalam kogos dla cudem uratowanego ale uposledzonego pieska(z powodu niedotlenienia,zakopany zywcem),Atosik byl u mnie,ja w tym czasie mialam remont,tez to byly wakacje,moje 4 psy,w tym Tobik z ktorym sie gryzly-sajgon byl.....i pani super mila,naprawde milosniczka zwierzakow,juz przez tel rozmawialysmy jak przyjaciolki...byla za granica i dlatego zwlekala,ale juz adopcja pewna i wciaz przesuwala termin i blagala zebym go przytrzymala....i ja trzymalam go chyba przez 3 miesiace...i wiecie co? Napisalam maila...ze przeprasza ale niestety nie moze go wziac. Mozecie sobie wyobrazic co czulam....i teraz tez sie boje.

Link to comment
Share on other sites

Cytuje
"
[COLOR=#1f497d][FONT=sans-serif]Niestety sunia jest za masywna i ma zbyt bujną sierść. Moi rodzice nie wyrażają zgody na takiego psa, tym bardziej że jest jeden. Bardzo chętnie pomogłabym ale nie zrobię drugi raz przyprowadzenia psa wbrew woli rodziców. Pies jakiego mogę przyjąć pod dach powinien mieć taką sierść jak ten ze zdjęcia, być suczką po sterylizacji i najlepiej aby nie był to psiak silny gdyż moja matka ma problemy z kręgosłupem i nie wyprowadzi pod moją nieobecność takiego psa."[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#1f497d][FONT=sans-serif] [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ogłaszajcie maluchy gdzie się da
alegratka wyróżniona [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/14810149_wspaniala_sunia_i_jej_dzieci_szukaja.html[/url]
[url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/176959-wspaniala-sunia-i-jej-dzieci-szukaja-cudownych-domkow-oferta/[/url]
[url]http://tablica.pl/oferta/sliczne-szczeniaki-wspaniala-mama-do-adopcji-IDbeuX.html[/url]
na tablica.pl mają ponad 1200 wyświetleń (widoczne też na allegro)

potrzeba kolejnych ogłoszeń? kto może zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...