Jump to content
Dogomania

Husky a Alaskan


_Shadow_

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba Shadow sie wystraszyl :)

Nie wystraszył ,tylko z niewyjasnionych przyczyn nie moge odzyskac swojego dawnego bicku i musiałem sie zerejestrowac na nowo :evil: :evil: Dziekuje za tak liczne wypowiedzi.Teraz decyzja nalezy do moich rodziców kiedy i jakiego psa kupimy(mam nadzieje ze jak najszybciej)Druga rasa jest Airedale terier ma podobny charakter ale jest łatwiejszy do utrzymania i mniejszy gabarytowo.Teraz pozostaje tylko czekac na wyrok :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No widzisz Tajra, jaki stoicyzm i poczucie własnej wielkości bije z pyszczydeł tych Malamutów, którym zrobiłaś zdjęcia.

A co do polowań, to moja Malamutka w ubieglym tygodniu upolowała sobie kota szwagra. Przyniosła pod drzwi zaczęła oprawiać. Całe szczęście owo polowanie mialo miejsce na naszej posesji, bo inaczej awantura w rodzinie gotowa :evil:

No a tak na marginesie, złapać zwinnego kota to też sztuka...

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kadziumia

jak żyją sobie twoje malamutki z Azzisem?

Bardzo bym chciała juz mieć 2 psa ale rodzina .......................

Przeczytałam ostatnio o dorosłym łagodnym malamucie dla ktorego szukają domu. Nabralam ochoty ale....................

I teraz jestem w kropce. Napisam do Ciebie pytanie na temacie o klubówce i czekam na odpowiedź. Może być na formu lub pw.

Pozdrawiam

Aska

Link to comment
Share on other sites

Obecnie jest ok, ale mieliśmy i trudne chwile. Zwłaszcza z Malamutem samcem, który teraz mieszka u mojej kuzynki.

Powinnaś się b. zastanowić i popytac Malamuciarzy o charakter ich psów w stadzie. Ja swoje doswiadczenia opiszę Ci później na priv, bo teraz sorki, ale jestem trochę zajęta i coś mi się klawiatura zawiesza, bo juz czwarty raz staram się tobie odpisać, ale ciągle mi ginie tekst. Mam nadzieję, ze teraz się przynajmniej uda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...