Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

[quote name='lolka']poproszę nr konta na PW :)[/QUOTE]

Lolko, masz zapełnioną skrzynkę, wysłałam maila.
Na adres ktory masz w profilu.
Dziękuję z całego serca za chęć pomocy Duni!!!:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Lolko, masz zapełnioną skrzynkę, wysłałam maila.
Na adres ktory masz w profilu.
Dziękuję z całego serca za chęć pomocy Duni!!!:Rose::Rose::Rose:[/QUOTE]

Jasza nic nie dostałam......pyknij mi na PW....skrzynka odepchana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Przepraszam!!! Wiem, że Inga, tylko mi zjadło literkę!! Przepraszam!!!
A ja mam Kinga na trzecie ;-) Ale wolę swoje pierwsze ;-)[/QUOTE]
Hej, ja żartuję, nie trzeba przepraszać!
Aczkolwiek do Ingi jestem nader przywiązana

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za off'a. ALe chciałam zaprosić na bazarek dla psiaka podobnego do Duni. Podobny bo: czarny, ślepy, z Sosnowca, w DT i potrzebuje pieniędzy.
Psiak to Lester - obecnie w DT u Bożeny i Łukasza. Zbieramy na operację guza i kastrację.

Na bazarku biżuteria (wisiorki, obrączki, naszyjniki, kolczyki), coś do manicuru, perfumy, szampon, breloczki, portfel : )

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210451-**BI%C5%BBUTERIA**-portfel-manicure-breloczki-na-operacj%C4%99-%C5%9Blepego-LESTERKA-do-14-VII-do-20?p=17182134"]http://www.dogomania.pl/threads/210451-**BI%C5%BBUTERIA**-portfel-manicure-breloczki-na-operacj%C4%99-%C5%9Blepego-LESTERKA-do-14-VII-do-20?p=17182134[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Postanowilam pierwszy transport, z ktorego bedzie co przekazac, przeznaczyc dla Duni. Wiec stowa od domku Tofika ze schronu w Radomsku. Uczciwie zapracowana, dwa dni w podrozy z noclegiem ;) Najchetniej przelewem 10 lipca, bo zdazylam juz czesc wydac na torunskie pierniki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludka']Postanowilam pierwszy transport, z ktorego bedzie co przekazac, przeznaczyc dla Duni. Wiec stowa od domku Tofika ze schronu w Radomsku. Uczciwie zapracowana, dwa dni w podrozy z noclegiem ;) Najchetniej przelewem 10 lipca, bo zdazylam juz czesc wydac na torunskie pierniki :cool3:[/QUOTE]
Chcesz powiedzieć, że zawiozłaś Tofika do nowego domu????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludka']Tofika z Radomska. Superowy psiaczek. Tylko musialam w dwu rzutach z noclegiem. Bo psiak ma podroz tylko w jedna strone, a ja w obie. :)[/QUOTE]
Oj, a Temida pisała, że z transportem nadal kłopot.
Wprawdzie to było chyba w środę, ale nie sądziłam, że tak ładnie się zorganizujecie
Super, że piesiulek już w domu.
Mam nadzieję, że to będzie dobry domek

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Haniu - przelej proszę 200 PLN za kolejny miesiąć DT - na konto Jaagi.[/COLOR][/B]
Ja chciałam do niej jechać, ale wczoraj zmarła moja ciocia, jeszcze się z Nią zdążyłam pożegnać...

Ja wpłacę za siebie i mamę dzisiaj na poczcie.

[COLOR=teal]Proszę wszystkich stałych deklarowiczów o wpłaty - zaczyna się drugi miesiąc Duni w DT.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...